2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ay bilmiom ki canım 😊eşimde dio senın canın tatlı kesin sezaryen der Dr dio 😊😊

Tepki gösterenlerden biri de bendim 😊

Sanırım özel msj grubunda yazmıstı kaçırmış olman doğal cnm 😊

Canım bnm 10 15 dk sürdü tok karna gitmen gerek.

80 mi ydi 85 miydi cano 😊

Bende Allah nasip kısmet ederse arayı açmayı düşünmüom. Zaten yaş olmus 35🙄
Hayırlısı olsun hakkında 😍❤️

Ay bilmiom ki canım 😊eşimde dio senın canın tatlı kesin sezaryen der Dr dio 😊😊

Tepki gösterenlerden biri de bendim 😊

Sanırım özel msj grubunda yazmıstı kaçırmış olman doğal cnm 😊

Canım bnm 10 15 dk sürdü tok karna gitmen gerek.

80 mi ydi 85 miydi cano 😊

Bende Allah nasip kısmet ederse arayı açmayı düşünmüom. Zaten yaş olmus 35🙄
Valla ben 85 biliyordum ama 80 de olabilir 😂

Soğancucuğüne üzüldüm ya sero bizim çilemiz ne zaman bitecek bu kişiyle 😀
Valla çiçeğim bitmeyecek gibi 🤣 bu son bu son diyordu 😀 son gelmiyor 😀
Dilek burcu zaten alevlendirdi konuyu. Onun gitmesi normal. Soğancucu görmedim o da mı banlanmış aaa🙄🙄🙄
Soğancucuuu nun yazdıklarını nasıl görmedin ya. allah aşkına baksana son mesajlarından 😀😀😀

Ben de dişçiden çok korkuyorum yaa ama şimdi şöyle bi düşünce geliştiriyorum 😂 ben doğum yapmış kadınım diyip cesaret vericem kendime 😂 doğum yapacağız bunlar küçük gelmeli göze artık 😂😂

Umarım son olur canım haklısın

Ya benim eşim de girerim ne var sanki diyip duruyodu ama ben endişeleniyodum ya bayılırsa filan diye 😄😅 ben aşırı dayanıksızımdır iğne yapılırken bile bakamam. O ortam çok daha gergin olacak sonuçta ama zaten hastane kabul etmedi 😂

Geçmiş olsun canım ben de kendimi az kaldı diye teselli ediyorum 😕

İnşallah iyilerdir kuzum 🏵

He tamam ben öyle sanmışım canım 🤣 ya bu medar hastanesinde adı değişmeden önce doğumda kapı süsü ve yastık hem de albüm hediye oluyordu artık yokmu acaba 🤔 tüm arkadaşlarımın albümü var hastanenin hediye olarak verdiği çok tatlılar sanırım isim değişikliğinden sonra hediye mevzusunu da kaldırdılar 🙁
Sagol canim, hepimizin az kaldi sikayetlerin ardi arkasi kesilmiyor valla 😔

Kızlar sabah 10 da doğum gerçekleşti ❤️🤩 sükür kızım ve ben iyiyiz🤲. Spinal oldum başta biraz heyecan yaptım bulanti falan oldu oksijeni verince rahatladim az önce de ağrı kesici vurdular. Yalnız bir türlü meme tutturamiyoruz inşallah onu da beceririm . 👍💪 Darısı sizlerin başına inşallah 🌸

Selamlarr herkse. Bugün saat 10.20 de bebeğim doğdu. Spinal anestezi oldum. Gayet rahat bir doğumdu. Anesteziden sonra çekiştirmeler bastırmalar hissedip biraz panikler gibi oldum ama zaten doktor başladıktan 3 5 dk sonra bebeğim doğdu. O andan sonra herşeyi unuttum. Ağrı acı yoktu sadece baskı hissi oldu. Bebeğim 3300 çok sağlıklı bir şekilde doğdu maşallah. O doğduktan sonra benim işim uzun sürdü. Doktor tek tek damarları katmanları dikti. 20 30 dakikada o sürdü o da. Ama dediğim gibi hiç ağrı acı yok. Paniğe gerek yok yani. Sonra benide odama çıkardılar. Titreme ve üşüme hissi geldi o da yarım saate geçti. Sütüm hemen geldi. Ama hemşireler süt yetmez ilk üç gün mama da verin dediler. İki saatte bir mama 15 dkda birde emzir dedi. Bu rutinde gidince şekeri falan gayet iyi çıktı.
bende yaklaşık 6 saat sonra ayaklandım. Yavaş yavaş yürüyorum. Pozisyon değiştirirken acı oluyor ama sabit durunca çok hafif bir sızım oluyor. Herşey yolunda kızlar. Darısı hepinizin başına.
Kızlar gözünüz aydın, sağlıkla büyütün kuzucuklarinizi 😍😍

X