2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Sen neredeydin ikimizde ban yerdik olsaydık 😂yiyecek ekmeğimiz varmış 😂😂😂😂
Ya ben görür gibi oldum ama mutfaktaydım 🤣🤣 karıssam gıderdımm bnm banım da uzun sürerdi o yuzden uzak durdum 🤣😂 senin de olmamam hayırlı olmus cnmmm haber alamazdık valla üzülürdüm :) bunlar hep dılekburcu yuzunden ki ben yazsam maviye degıl ona yazardımm umarım o da baska gruplara takılır 🤣😆

Yarın doğumum var kızlar, bugün covid testi verdi. Kendinizi kasmayın rahat olun. Korkuyordum ama korktuğum gibi zor olmadi test.

Malum kişi yazmış yine ve arkadaşlar banlanmis. Üzüldüm. Şaka gibi gidemedi bir türlü, huzur vardı grupta gelip gidip bu kadar hamile insanın huzurunu bozuyor. Resmen yazılanları okurken gerildim hafif sanci başladı karnım top gibi gerildi, nerdeyse doğumu başlatacak.
Yine gelicek belli oldu. Görmezden gelelim arkadaslar, muhattap olmayalım. Savunanlarda ister kendileri başka topic açıp, ister özel mesajda bol bol görüşsün. Ama bu grup adına konuşmasınlar bir daha, bizim tavrımız belli sonuçta.

Ya ben görür gibi oldum ama mutfaktaydım 🤣🤣 karıssam gıderdımm bnm banım da uzun sürerdi o yuzden uzak durdum 🤣😂 senin de olmamam hayırlı olmus cnmmm haber alamazdık valla üzülürdüm :) bunlar hep dılekburcu yuzunden ki ben yazsam maviye degıl ona yazardımm umarım o da baska gruplara takılır 🤣😆
Ben de sinir oldum Ronya gitti o geldi başımıza hayır nasıl göremez bu kadar olumsuzluğu resmen avukatı gibi konuşmuş 😀

Yarın doğumum var kızlar, bugün covid testi verdi. Kendinizi kasmayın rahat olun. Korkuyordum ama korktuğum gibi zor olmadi test.

Malum kişi yazmış yine ve arkadaşlar banlanmis. Üzüldüm. Şaka gibi gidemedi bir türlü, huzur vardı grupta gelip gidip bu kadar hamile insanın huzurunu bozuyor. Resmen yazılanları okurken gerildim hafif sanci başladı karnım top gibi gerildi, nerdeyse doğumu başlatacak.
Yine gelicek belli oldu. Görmezden gelelim arkadaslar, muhattap olmayalım. Savunanlarda ister kendileri başka topic açıp, ister özel mesajda bol bol görüşsün. Ama bu grup adına konuşmasınlar bir daha, bizim tavrımız belli sonuçta.
Aman dikkat et kuzum sağlıcakla al yavrunu

Ben de sinir oldum Ronya gitti o geldi başımıza hayır nasıl göremez bu kadar olumsuzluğu resmen avukatı gibi konuşmuş 😀
Hıc sorma ya bız sankı kızı dışlıyoruz kız bızı dışladı 8 aydır :))
Insallah 🙏🙏🙏
Aşırı heyecanliyim, kendimi sakinlestiremiyorum.
Valla ben de heyecanlı olurdummmmmm onu yap bununyap dıyemıcem cunkuuu cokl heyecannnLıııııı bişeyyyy 🥰🥰 Allahm saglıkla kavustursun yrn bıze yaz 😇

Selamlarr herkse. Bugün saat 10.20 de bebeğim doğdu. Spinal anestezi oldum. Gayet rahat bir doğumdu. Anesteziden sonra çekiştirmeler bastırmalar hissedip biraz panikler gibi oldum ama zaten doktor başladıktan 3 5 dk sonra bebeğim doğdu. O andan sonra herşeyi unuttum. Ağrı acı yoktu sadece baskı hissi oldu. Bebeğim 3300 çok sağlıklı bir şekilde doğdu maşallah. O doğduktan sonra benim işim uzun sürdü. Doktor tek tek damarları katmanları dikti. 20 30 dakikada o sürdü o da. Ama dediğim gibi hiç ağrı acı yok. Paniğe gerek yok yani. Sonra benide odama çıkardılar. Titreme ve üşüme hissi geldi o da yarım saate geçti. Sütüm hemen geldi. Ama hemşireler süt yetmez ilk üç gün mama da verin dediler. İki saatte bir mama 15 dkda birde emzir dedi. Bu rutinde gidince şekeri falan gayet iyi çıktı.
bende yaklaşık 6 saat sonra ayaklandım. Yavaş yavaş yürüyorum. Pozisyon değiştirirken acı oluyor ama sabit durunca çok hafif bir sızım oluyor. Herşey yolunda kızlar. Darısı hepinizin başına.
Hay maşallah canım gözünüz aydın olsun 🤗🤗

X