2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar benim doktor şeker yüklemesi yapmıyomuş. Önermiyorım hızlı kilo alımında ve annenin kilosuna göre karar veriyorum dedi.. Başka doktorda yaptırsammmı sizce yoksa doktora güvensem mi. İlk gebelipimde yaptırmıştım bu arada ve yine aynı kilolardaydım
Ya bana neden böyle şeyleri önermeyen doktorlar denk gelmiyor 🙈

Ve hala isim konusunda net değiliz. Ben Nilay çok istiyorum ama herkesin abudik gubudik alay etmelerine maruz kaldım oldu olcak niloya koy diyolar.. Ben bile rahatsjz olmuşken acaba çocuğumda rahatsız olurmu diye endişe etmeye başladım. Yeni isim telaşına düştüm
Bu isimlere bişey uydurmalarından gına geldi ya

Ve hala isim konusunda net değiliz. Ben Nilay çok istiyorum ama herkesin abudik gubudik alay etmelerine maruz kaldım oldu olcak niloya koy diyolar.. Ben bile rahatsjz olmuşken acaba çocuğumda rahatsız olurmu diye endişe etmeye başladım. Yeni isim telaşına düştüm
O alay edenleri hayatından cıkar cnmm. Ne saçma saçma konusmalar bak sinirlendım

Rahmin genişleme ağrısı nasıl bir ağrı yaşayan var mı? Dün gece ilk defa ağır bir sancı yaşadım gece hiç uyuyamadım, belimin sol tarafındaydı. Karnımda da gaz sancısı gibi bir ağrı, ama gaz sancısı biraz hareket edince geçerdi bu hiç hafiflemedi bile. uzansam da, otursam da hicbir sekilde geçmediler.
Ben yasiyorum maalesef ama benim agrim sag tarafta, sag kurek kemigimin omurgama yakin tarafi agriyor:KK43: boyle bicak saplaniyor devamli, bazen agliyorum agridan o kadar duramiyorum:KK43: sadece sol tarafima yattigimda agrisi geciyor

Nilay ismine de alay edecek ne bulmuşlar ya. Hicbir isimle edilmez o ayrı ama nilayla dalga geçen her isimle dalga geçer takma sen kimseyi boş muhabbetler

Nilay ismi ile bile dalga geçiyorlarsa vay halimize. Bilindik ama gayet güzel bir isim. Genelde de çok güzel olur Nilaylar. Bence dalga geçenler sırf sizi vazgeçirmek için yapıyorlar. Sadece Nil ya da Nilsu önerebilirsiniz belki.

Nilay in dalga gecilecek nesi varmis gayet de guzel bi isim bosver canim sen onlari isimle dalga gecmek nedir hem kulagima hos gelir koyarim cocuguma kime ne istersem kapı koyarim istersem masa koyarim ismini kimi ilgilendirir 😂

Kizlar saglik ocagi asi icin ariyor mu ben 23 haftayim kimsenin bisey dedigi yok illa asiyi yaptirmak gerekiyor mu yaptirmayan var mi yapilmazsa bi sorun olur mu

Kizlar saglik ocagi asi icin ariyor mu ben 23 haftayim kimsenin bisey dedigi yok illa asiyi yaptirmak gerekiyor mu yaptirmayan var mi yapilmazsa bi sorun olur mu
Beni aramislardi ama gozden kacirmis olabilirler canim sen bi ara bence. Ben asi icin gittigimde hic bir tehlikesinin olmadigini ve mutlaka yapilmasi gerektigini soylemislerdi.

Ya bana neden böyle şeyleri önermeyen doktorlar denk gelmiyor 🙈

Benim Antep'teki doktorum da her şey normal olduğu için gerek duymamıştı, ben alıştığım kişileri kolay kolay bırakamıyorum ama şuan başka sehirdeydim , covid olmasa son ay gider o doktorun dogurtmasini isterdim yine

Benim Antep'teki doktorum da her şey normal olduğu için gerek duymamıştı, ben alıştığım kişileri kolay kolay bırakamıyorum ama şuan başka sehirdeydim , covid olmasa son ay gider o doktorun dogurtmasini isterdim yine
Bana da hep onu da yaptır bunu da yaptır iç iç o ilacı da iç diyen doktorlar geliyor 😁

İçine sinen neyse onu koy boşver insanları hayal et mesela kendini nilaaay kızım sofra hazır hadi gel 😁benim de oğlum olacak inşallah Arden düşündüm ama emin olamadım eşim çoktan Arden koyduk gözüyle bakıyor o çok beğendi ben kararsızım

Bana da hep onu da yaptır bunu da yaptır iç iç o ilacı da iç diyen doktorlar geliyor 😁

Hahaha onlar da haklı biraz, olumsuz bir durumda hıc risk almak istemiyorlar 😬 ben her şeyi yaptırayım da sonradan kafam ağrımasın hesabı

Nilay in dalga gecilecek nesi varmis gayet de guzel bi isim bosver canim sen onlari isimle dalga gecmek nedir hem kulagima hos gelir koyarim cocuguma kime ne istersem kapı koyarim istersem masa koyarim ismini kimi ilgilendirir 😂

Demi Bende aynını düşünüyorum isim konusunda alay etmek banada hiç hoş gelmiyo

Nilay ismine de alay edecek ne bulmuşlar ya. Hicbir isimle edilmez o ayrı ama nilayla dalga geçen her isimle dalga geçer takma sen kimseyi boş muhabbetler

Ya hepiniz içimi çok rahatlattınız. Bu gebelik takip programlarınada nilayı çok uzun zaman evvel eklemiştim. Her programı açtığımda nilay ismini görünce baya baya benim kızım nilaymış gibi geliyo. Tek takıldığım niloya benzetmeleriydi:) bütün gün isim baktım ama vazgeçemedim nilaydan

X