2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Huzursuz bacak sendromu ağrısından saat 6 dan beri uyuyamıyorum çıldırıcammm
Çok geçmiş olsun canim benimde stresten felan ayaklarım.alti yanardı ama öyle böyle değil ensem delan urtikerimde var ölüm. Gibi ve hamilelikte yine geldi çıldırıyorum galiba kan fazlalaigindanda oluyor😔😔😔😔

Normal dogum yapacaklar beni iyi dinleyin..
Pijamalı tavsiye etmiyorum.
Dogumdan sonra doktor gelip karninia hafif baski yapıp siz odadayken icerde biaey kalmis mi diye kontrol ediyor.her gelişin de... gelip dikislerinize bakiyo vs.. pijamayla bunlar zor olabiliyor .

Yine de kendi kararınız.
Ben sezaryen olfm sanrm yine gecerlimi yazdiklarin cnm

Huzursuz bacak sendromu ağrısından saat 6 dan beri uyuyamıyorum çıldırıcammm
bende ilk aylarda birkaç hafta yaşadım çok sinir bozucu cidden sonra kendiliğinden geçti şükür bir gecede covidde yaptı ama son oldu inşallah sende yakın zamanda atlatırsın

Evet tatlım yaptircam da 28 e kadar yolu varmış bugünlerde hıc dışarı çıkmak istemiyorum doktor için bile ..

Yine sıkı yasaklar geldi geç olsa da
Al benden de o kadar hiç dışarı çıkmak içimden gelmiyor karnımın alt tarafı ağrıyor sürekli zaten mecbur kalmadıkça evde kalalım kimseyle görüşmüyorum ama yakın cevremde bile çok duyuyorum artık bende canım Allah korusun hepimizi ve bebislerimizi 🙏
Kızlar sizde uzandgnz anda yediklernx sanki agnza gelyor mu su geliyoe süreklş agzma benmm neden?
Her ne yersem yiyeyim oluyor uzanmasam bile oluyor gebelik reflüsü diyorlar sanırım
Ya keşke bir iki kişi dese anlıcam:) benim görmediğim bişimi var acaba kime desem o ne öyle niloya dedi. :) hala bu sebepten acaba Nilay olmasamı diyorum valla. Ama sanırım Nilay olcak çünkü vazgeçemiyorum 😇
Sen demeden hayatta aklıma nilay ismini niloyaya benzetmem 🤣🤣 boşver içine sinen neyse onu koy ❤
Ya söylemek istemeyedebilirsin ama kilo aralığın nedir. Benim doktorum yapmıyo.. Bende yaptırılmasında sakınca görmüyorum. Ya bendede çıkarsa diyorum. Çünkü ablamda zayıftı ama onda gebelik şekeri çıkmıştı.. Acaba başka doktorda yaptırsammı kendi doktoruma güvensemmi bilemedim
Canım 76 77 Kilo civarındayım şu anda ama ben doktor önermesini beklemedim ailede genetik olduğu için. Genelde duydugum anne kilolaysa ya da bebek kilolaysa şüpheleniyor doktorlar ama zayıf olan da ablan gibi çıkabiliyor. Seni çok etkilemek istemem kuzum ama iyiki yaptirmistim diyorum çünkü tatlıyı çok severim çok yiyordum da frenledim artık kendimi. Allah korusun varsa ve tesbit edilmezse kötü sonuçlara varabiliyor

bende ilk aylarda birkaç hafta yaşadım çok sinir bozucu cidden sonra kendiliğinden geçti şükür bir gecede covidde yaptı ama son oldu inşallah sende yakın zamanda atlatırsın
Bende hamilikten öncede vardı canım senelerdir çekiyorum da hamilikte artık dayanılmaz oldu

Çok geçmiş olsun canim benimde stresten felan ayaklarım.alti yanardı ama öyle böyle değil ensem delan urtikerimde var ölüm. Gibi ve hamilelikte yine geldi çıldırıyorum galiba kan fazlalaigindanda oluyor😔😔😔😔
Sana da çok geçmiş olsun benim de hamilikten öncede vardı şimdi beter oldu 😭

Beyaz elbise aldım bende kızlar bu gün geldi🤗 fotoğraf çekimi yaptırıp yaptırmama konusunda kararsızım. Evde kendimiz bi kaç hatıra çekelim diyorum. Siz ne düşünüyorsunuz. Hamile fotoğrafı çektirecek olan var mı?

Eklentiler

• 15780497-E617-41CE-B6D9-5686BB35D4AF.jpeg
    15780497-E617-41CE-B6D9-5686BB35D4AF.jpeg
    67,5 KB · Görüntüleme: 89
X