2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben seni alıntı yaparak gündüz ki bunalım sebeplerinin gereksiz olduğunu yazmıştım aralara kaynamaması lazım aslında ama neyse olmuş artık

Aralara falan kaynadığı Yok ya burası ağlama duvarı yahıc insan yok burda,hıc hamile canı burnunda insan da yok ,böyle okuyup okuyup şişen de Yok öyle yani 😅

Burda kaybolmasına imkân yok bildirim denilen bir şey var ama söyleyip söyleyip, yazanlara kafaya göre cevap verip kalana es geçilmesine alışık olmamız lazım dimi canım 🙈🙈

Hazırlasana arkadaşım. 3. Doğumu olanlar hemen pırt diye doğuruyormuş. Birde senin riskin varmış. Almakla bitmiyor ki yıkaması ütülemesi ağırlaşınca iyice zor olur.

Hazırlasana arkadaşım. 3. Doğumu olanlar hemen pırt diye doğuruyormuş. Birde senin riskin varmış. Almakla bitmiyor ki yıkaması ütülemesi ağırlaşınca iyice zor olur.
Ahhh cnm herif gündüz iste haftasonu kısıtlama aksamlari cocuklari götüremiyoruz yasak cok giysi almak ıstemiyorum o kadar hızlı büyüyorlar ki biraz yenidogan çoğunluk 3-6 ay çok fazla kendinden patikli pijama almayın hemen boyu uzayacak

Herkes istediğine istediği cevabı versin. Ama o topik iyi bu topik kötü diyorsa iyi olana gitsin.

Okuduğumu anlıyorum merak etme. Gereksiz laf sokma çabasına da girme bence.
çünkü hiç kimse sen gibi topik kıyaslaması yapmadı!
İstediğim topiğe yazarım istemediğime yazmam o benim vereceğim bir karar. Topik kıyaslaması yapmak seni neden gerdi ki iyi olanı örnek almak erdemdir. Kötü bir şey demedim heyecanlar paylaşılsın herkes geriliyor zaten korona evde olma vs mutlu olalım dedim. Senin bana karşı negatif bir enerjin var ben bunu anlamayacak seviyede bir insan değilim. Burdaki herkes yazdı hemen hemen benimle aynı şeyleri ama sen okunu yine bana saplamayı tercih ettin.

İstediğim topiğe yazarım istemediğime yazmam o benim vereceğim bir karar. Topik kıyaslaması yapmak seni neden gerdi ki iyi olanı örnek almak erdemdir. Kötü bir şey demedim heyecanlar paylaşılsın herkes geriliyor zaten korona evde olma vs mutlu olalım dedim. Senin bana karşı negatif bir enerjin var ben bunu anlamayacak seviyede bir insan değilim. Burdaki herkes yazdı hemen hemen benimle aynı şeyleri ama sen okunu yine bana saplamayı tercih ettin.
Negatif olduğumu anlaman için belli bi seviyede olmana gerek yok zaten.
bana göre doğru değil beğenmediğin topiğe yazmak.

Napalım. Topiğe kurallar mı getirelim dert anlatılmaz mutluluk ve heyecan paylaşılır sadece diye.
herkes mutlu olduğu topiğe yazsın o halde 🤷🏼‍♀️
Dert anlatılmaz vs diye kural mı getirelim derken mavi derdini anlatabilir böyle bir kural yok demek istemiyor musun? Burada rahatsız olunan durum mavinin durumu sonuçta

Ben bu sayfaya kızlar dert dinlemeye gelmiyorum inanın öyle olsa benim de binbir derdim var herkes gibi. Ben heyecan mutluluk yaşamaya geliyorum. Kontrole gidecek olan arkadaşın gelmesini heyecanla beklemek istiyorum. Ama kimsenin derdi ile dertlenmek istemiyorum. Ha çok çaresiz olursun fikir alırsın uygularsın o istisna ama belli kişiler belli şeyleri ısıtıp ısıtıp getirince ben sayfaya girmek istemiyorum inanın. İkiz topiği var ya mükemmel bilgi alışverişi yapılıyor. Hastane sonrası değerlendirme vs ben bir tek bu topikte gördüm böyle dertler
Bu banaydi sanrm 😁neyse hicbisy demiycm direkk isim vwrerek yazsaydib keske zaten böylece anlasiliyo ben direk isim verenlere net sekilde cevao verdim zaten hak verdim ama.bu sekilde yazmak cok samimiyetsizce

Bu banaydi sanrm 😁neyse hicbisy demiycm direkk isim vwrerek yazsaydib keske zaten böylece anlasiliyo ben direk isim verenlere net sekilde cevao verdim zaten hak verdim ama.bu sekilde yazmak cok samimiyetsizce
İsim yazmaya ne gerek anlamışsın işte sonuçta seni konuşuyoruz ha çok ismini yazmamı merak ediyorsan en son ki yoruma bak isim yazmaktan korkacak değilim. Kime diye sorsan mavi sana derdim zaten

Dert anlatılmaz vs diye kural mı getirelim derken mavi derdini anlatabilir böyle bir kural yok demek istemiyor musun? Burada rahatsız olunan durum mavinin durumu sonuçta
Hayır açık açık söylüyorum bak mavinin aynı şeyleri tekrar tekrar söylemesi artık beni de boğdu ve cevap bile vermiyorum ona. Ama ikizler topiği böyle iyiyken bi bu topikte böyle dertlerin anlatıldığını gördüm demen hoşuma gitmedi. Bende kural mı getirelim dedim haliyle. Dert anlatmak kötü bşy değil bana göre çünkü. Yeri geldi bende grupta çok yazdım. (Maviyi düşünerek yazmıyorum bunu onun olayı bambaşka)

Iyi akşamlar kizlar cantalar hazırlandı mi neler aldiniz Allah'im 3.gebeligim hiç bir hazırlığın yok hir daha çocuk dogurmayacgim diye attin besik te dahil neyse eltim verdi besik olayını hallettim ama erken doğum riskin var 1 tane bile çamaşırı yok çocuğun benim ki hala ne acelen var diyo allahim çıldırmamak elde değil :KK67:
Benm hazir degil ama annem hazirlamis gardrobinu filanda alinca annemle canta ile.bir kiyafetlerini filan alip guzelce yerlestircem nasipse 🙂kiyafetleride alin cnm haftaici her hafta ici bi eksik tamamlayin 2 aya biter hepsi

Mavi herşeyi kabul ediyorsun üstüne umursamaz davranıyorsun sende az geri çekilmeyi denesen ortam sakinleşse kalp kırmamak adına yapılanları görmüyorsun

İsim yazmaya ne gerek anlamışsın işte sonuçta seni konuşuyoruz ha çok ismini yazmamı merak ediyorsan en son ki yoruma bak isim yazmaktan korkacak değilim. Kime diye sorsan mavi sana derdim zaten
Korkmak korkmamak degil mevzu belli kisiler filab diye yazınca degisik sacma samimiyetsz bi uslup oluyo ondan 🙂neyse bundan sonra okumazsin zaten biz arkadaslarla anlastik iicin rahat olsun benden yana ama diger arkadaslar seni mutsuz edecek dertlerini yazarmi bilmem herkes benim gibi anlayisli olmayablr sen sıkildigini dile getirdiginde hemen alinip kavga etmeye kalkabilirler neyse sen onlara cevabini verrsin zaten 😉

Hayır açık açık söylüyorum bak mavinin aynı şeyleri tekrar tekrar söylemesi artık beni de boğdu ve cevap bile vermiyorum ona. Ama ikizler topiği böyle iyiyken bi bu topikte böyle dertlerin anlatıldığını gördüm demen hoşuma gitmedi. Bende kural mı getirelim dedim haliyle. Dert anlatmak kötü bşy değil bana göre çünkü. Yeri geldi bende grupta çok yazdım. (Maviyi düşünerek yazmıyorum bunu onun olayı bambaşka)
Bak mesajıma dikkat edersen orada anlatılır anlatılmaz değil bir sonuca varılıyorsa tarzında istisna bir şey yazdım. Çaresiz olursun akıl danışırsın ama bunu ısıtıp ısıtıp önüne sürekli getirince okumak bile istemiyorum ki benimle aynı fikirde olan birçok insan var. Ben bu gruba hakaret etmedim. Orada heyecan paylaşılıyor keşke buradada o konular ön planda olsa demek istedim.

Mavi herşeyi kabul ediyorsun üstüne umursamaz davranıyorsun sende az geri çekilmeyi denesen ortam sakinleşse kalp kırmamak adına yapılanları görmüyorsun

Onun bı tabiri var da hani mahalle yanarken....

Neyse bence herkes durumu anladı bazı insanlar söyler söyler negatif enerjiyi karşıya yükler rahatlar sonra yine dolar yine boşaltır bu bı kısır döngüdur ama

Ya tepkisiz kalınacak ya da Allah yardım etsin deyip geçilecek artık arkadaşa

X