2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Yemin ederim özel gruptan ziyade bu grup olsun diyordum ama seçici olmak gerekiyormuş ilerleyen haftalarda özel grup gerçekten olmalıymış

Bence de yazdıkları ve sordukları , bencilliğini, duyarsızlığina bulduğu kılıflar kadar gerçekten ve idraktam uzak

Lohusalık döneminde evet burayı düşünemiyorum 😑😑

İşte ben seni etiket yapmadım ki önceki sayfaları okuyup gelmen lazımdı nornal şartlarda
Onu anladim beni etiket yapanlar var bildirim gelmisti bendd ilk onlara bakip cevap verip sonra onceki sayfalara okumaya geçecektim ilkk etiketime cebap.verdim okumaya geccektim ki kanamasi olan arkadaş oldugunu söyledin ne kdr duyarsizsin burda kanamasi olmus sen neler soruyosun dedin ya daha okumaya gecmemistim zaten o yuzddn gormedim ama.gormedigime inandiramiyorum .. neyse ister inanin ister inanmayin gerçekten gormus olsam okumus olsam etiketlerime cevap vermeyip ilk kanamasi olan kisiye yazardim zaten .. sorular açık oldu o da.dogru degil evet ozelden yazsaydim keske ama bazen görüyorum farkli acik seylerde yaziliyo o yuzden yazdim ama neyse daha birsey demeyeceğim iyi geceler

Tuvaletteki oturup kalkmaya idrara silmeye kdr konuşulunca o.yuzden bende o sekilde yazdim yoksa o kdr açık yazmazdim .. inan yazmazdim neyse gerçekten geriliyorum bebekte benimle.bie geriliyo boyle olunca bu konunun uzamasi hos degil konuda hic.hos değil en son dogumdan konusmustuk alintilarra bakıyordum ilk .. ilk girince sende alintilandigin seyleri okuyup sonra sayfalari okuyosundur eminim ki bende ole yapacaktim daha normal okumaya gecmmemistim ona cevap verdim yeni sayfalara gececktim.bole.bisiy olmus sonrada bunlsr oldu
Pardon da kanama olunca nerede anlayacağım onu burnumdan mı gelecek bunu cinsellik olarak algılıyorsan sende ciddi kişilik problemi var.. Bu benim ilk defa başıma geldi senin defalarca kanama oldu bunu hangimiz cinselliğe çektik vallahi bu mesajdan sonra hakkında düşündüklerimi hiç bilmek istemezsin.. Çok yazık..

B Baharyagmuru35 Canım sabrettim yazmadım ama arkadaşlar sonuna kadar haklı Yazdıklarını okurken içim darlanıyor. 😕 Normal doğum yapmak isteyenlere hiç tecrüben yokken garip şeyler yazıyorsun açık açık. en başta da ilişki muhabettin vardı kanamaların oluyordu. ilişkiye devam ediyordun, spora devam ediyordun. Kilo muhabbetinde cabası. Isıtıp ısıtıp buraya yazıyorsun. Ben de bunaldım artık.👊
Ben sadece normal dogumu merak ettim keske yazmasaydim acik oldu bin pismanim zaten ...gerçekten kanamasi olan arkadaşın yazisini gormedim gorseydim yazmaz direk ona yazardim.akma.neyse inanmayan inanmasin kimse orunda degil iyi geceler

Pardon da kanama olunca nerede anlayacağım onu burnumdan mı gelecek bunu cinsellik olarak algılıyorsan sende ciddi kişilik problemi var.. Bu benim ilk defa başıma geldi senin defalarca kanama oldu bunu hangimiz cinselliğe çektik vallahi bu mesajdan sonra hakkında düşündüklerimi hiç bilmek istemezsin.. Çok yazık..
Hadi bi tane daha wc ye gitsene ya.

Sen neyden bahsediyosun ben anlamadim ?? Ben normal dogum olan arkadasa soru sordum 40.gun bittikten sonra agrilimi oluyo hemen iyilesiyomu dikis yeri diye ssnninle ne alakasi var tamamen yanls anlasilmis soktayim suanda seninle kanamanla iliskinin ne alakası var ben sana onunla.ilgili hicbisey yazmadim ki ben

Sen neyden bahsediyosun ben anlamadim ?? Ben normal dogum olan arkadasa soru sordum 40.gun bittikten sonra agrilimi oluto hemen iyilwsiyomu diye ssnninle ne alakasi var tamamen yanlis anlasilmis soktayim suanda
İdrar wc peçete muhabbetini luli ve ben yaptığımız için üzerimize alındık ister istemez 🤦‍♀️

Onu anladim beni etiket yapanlar var bildirim gelmisti bendd ilk onlara bakip cevap verip sonra onceki sayfalara okumaya geçecektim ilkk etiketime cebap.verdim okumaya geccektim ki kanamasi olan arkadaş oldugunu söyledin ne kdr duyarsizsin burda kanamasi olmus sen neler soruyosun dedin ya daha okumaya gecmemistim zaten o yuzddn gormedim ama.gormedigime inandiramiyorum .. neyse ister inanin ister inanmayin gerçekten gormus olsam okumus olsam etiketlerime cevap vermeyip ilk kanamasi olan kisiye yazardim zaten .. sorular açık oldu o da.dogru degil evet ozelden yazsaydim keske ama bazen görüyorum farkli acik seylerde yaziliyo o yuzden yazdim ama neyse daha birsey demeyeceğim iyi geceler

Ya sen yazsan nolur yazmasan nolur arkadasa burda sana onu mu dıyorlar onu bile anlamıyorsun anlıyorsun da bahane buldun yürüyosun işte aptal yok burda cok ılıskı ve genıtal bölgenı konusmak ıstıyorsan ayrı bı baslık ac konus orda burası onun yerı değil . Herkese de aynı seylerınyazıp yazıp durma sıktın artık.. hayırlı dogumların olsun nisan annelerıne takıl orda bılgılenırsın ..

Ya sen yazsan nolur yazmasan nolur arkadasa burda sana onu mu dıyorlar onu bile anlamıyorsun anlıyorsun da bahane buldun yürüyosun işte aptal yok burda cok ılıskı ve genıtal bölgenı konusmak ıstıyorsan ayrı bı baslık ac konus orda burası onun yerı değil . Herkese de aynı seylerınyazıp yazıp durma sıktın artık.. hayırlı dogumların olsun nisan annelerıne takıl orda bılgılenırsın ..
Simdi nisan annelerin suçu ne😂😂😂 Bende en basindan beri okuyorum vallahi sabir dileyecektim size ama nisan annelerine takil diyince üzdünüz😂😂😂

Bıktığım konular boyum uzun 76 kilo ile hamile kaldım 91 kiloyum hatta 92 çok zor kilo veriyorum 8 ayda 20 kilo verdim çok acılar çektim ehliyet olayı. Bunları bu gruba belki yüz defa yazdın en son kimin derdine ortak oldun kimi merak ettin sordun senin için senden başka birinin önemi var mı sen gruba girer derdini yazar çıkarsın kimin ne derdi var biliyor musun?Benim ne sıkıntım var mesela biliyor musu?

B Baharyagmuru35 bugün gercekten lulinin kanaması olduğunu okumamış olabilirsin ama konu bu degil, mesala ben bisey soracaksam bile önce tüm sayfaları okuyorum ki birinin çok daha onemli bir derdi varsa benim sorumla mesgul olunmasın diye, sen sadece seni ilgilendiren kısımları okuyorsun, sana verilen çoğu cevaba dönüş yapmıyorsun, hep aynı şeylerden şikayet ediyorsun, iliski gibi özel konuları uluorta soruyorsun daha cok şey var da arkadaslar söylemiş zaten
Herkes seninle syni seyleri yapmak zorunda ddgilki bende ilk once beni etiketleyip cevap verenlsre cevap verip oyle sayfaları okumaya geçiyorum zaten ondan kaynaklandi.bugunku durumda bana verilen cevapların hepsinede cevap veriyorum etiketlenmediklerimi gorememis olablrm ama.hepsini okumaya çalışıyorum acik acik yazdigim tek soru buydu diger grup ozeldi .. ozsl oldugu icin zaten orda grup actik ozel seyleri sorabilelim diye .. burda acik olmasi yanlis oldu ama.hemen sildim alintilar olmasaydi mesaj.kalkacakti ..ayni seylerden sikayet etmeyide bi suredir bırakmıştım neyse

X