2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar tek tek alıntıladım ama beceremedim silindi. Kalbimden teşekkür ediyorum hepinize sağolun şimdilik düşünmeyin beni siiz de kötü etkilemek istemem. Sabah doktorumla da görüşüp ben size haber vereceğim 💐💐

Feleğim şaştı ne olduk bir anda anlayamadım, kız tabiki düşünücez seni, burda asıl beraber olma amacımız bu. Sabah doktorundan da iyi olduğunun teyidini alınca rahatlıycaz.

Seni ilgilendirmez istedigimi yazarim
Ben senin cidden piskolojik destek alma. Gerektiğini düşünüyorum eşinden veyahutta başkasından göremediğinvolgiyi burda beklemek çok büyük hata hatanın neresinden dönsen kâr önce kendine değer ver nerde konuşup nerde konuşmayacağini öğren edep nedir sil baştan yenden bir öğren hayatta başarılarının pardon şikayetlerinin devamını diliyorum ALLAH yolunu açık Etsin etrafındaki insanlara sabır dileyerek seni görmezden geliyorum artık bana ergence cevap vermeye kalkma karşılığını alırsın

Ahh cnmmm 🤦‍♀️ Kusura bakma :)
Kız bu yoruma çok güldüm 😂😂😂
Resmen kahkaha attım. 🤣
valla kizlar en basindan beri takip ediyorum burayi ama hani alisverisdir hafta olarak bizde öndesiniz neler olup bitiyor diye bilgilenmek icin ama benimde hafizama bu arkadasin dolabi besigi boyu kilosu acayip kazindi😂Oyuzden bizden üst devre olarak alt devrelerinizide düsunun 😂 Hafta olarak az kaldi sizin bizi atese atmayin🙈🤭😂Ortaligi daha fazla alevlendirmeden kenardan okumaya cekileyim ben🤣

Mesela beni alıntı yapan kişiler vardı ben de sayfaları en son kaldığım yerden sırayla okurken bana yazanları alıntı yapıyordum ki Birdilimkek Birdilimkek in sıkıntısını gördüm yaptığım alıntılar aklımdan uçtu biraz geriden geldiğim için de anca bitirdim sayfaları merakla acaba ne oldu iyi mi diye düşündüm okurken saçma sapan yazıları okumak zorunda kaldım yine sinirim tepeme çıktı küçücük bir çocuk gibi yapmam deyip aynı şeyleri yapan anlayışsızca yazılan yazıları gördüm hadi diyelim ki arkadaşımızın sıkıntısını görmedin burada insanlar doğum anındaki kesilerden konuşmak istemiyor B Baharyagmuru35 senin korkunç senaryolarını kimse aklında canlandırmak zorunda değil Allah aşkına biraz düşünceli ol ya biraz biraz.. Bu kadar olmaz bebeğim geriliyor falan diye kendini acındırma bizim de bebeklerimiz var karnımızda ve bizleri gerdiğinin farkındasın değil mi iyi ben de diyim o zaman beni geriyorsun bebeğim etkileniyor..
Her şeyi yazıp çizip uzatmak istemiyorum demenden gına geldi.

Ama çok kullanışlıydi doğru çok doğru zamanda güzel bı hamleyle alınmış bir evdi çünkü bu konu hakkında da şikayetlenince de gelen yorumları, eleştirileri kaçırıyordu yine haklıydı çünkü okuyarak pardon atlayarak gelirken yine kendi ile ilgili bizim hıc bilmediğiniz şeyleri uzuunn uzuunn yazarak geliyordu işi vardı...

Ben senin cidden piskolojik destek alma. Gerektiğini düşünüyorum eşinden veyahutta başkasından göremediğinvolgiyi burda beklemek çok büyük hata hatanın neresinden dönsen kâr önce kendine değer ver nerde konuşup nerde konuşmayacağini öğren edep nedir sil baştan yenden bir öğren hayatta başarılarının pardon şikayetlerinin devamını diliyorum ALLAH yolunu açık Etsin etrafındaki insanlara sabır dileyerek seni görmezden geliyorum artık bana ergence cevap vermeye kalkma karşılığını alırsın
Esim.benimle gayet muhtesem ilgileniyo hayatimda etrafimdaki herkesde beni cok seviyolar nedenss burda boyle bi enerji tutmadi ama.bundan sonra gerçekten geri donmemek.uzere gidiyorum rahat olablrsn artik cvp.vermeyecegim son yazdigim kişisin iyi geceler

Gerçekten gelmemek uzere gidiyorum hayatimda ilkkez boyle.birssy yasiyorum hicbiryerde asla istenmeyen kisi olmadim hep cok sevildim fakat burda sanal alemde boyle.birssy basima.geldi yanlis anlasilmalarda cok var gerçekten üzücü..
Allah yolunuzu açık etsin .

Kızlar tek tek alıntıladım ama beceremedim silindi. Kalbimden teşekkür ediyorum hepinize sağolun şimdilik düşünmeyin beni siiz de kötü etkilemek istemem. Sabah doktorumla da görüşüp ben size haber vereceğim 💐💐
Insallah devami gelmez canim sabahda doktorunla görüşünce haber verirsin hemen ama maşallah bu sogukkanliligin hepimize örnek olsun bir çoğumuz paniklemiştik

Hiç bişey yapmadım bugün canım sadece günlük yemek içmek mutfağı bile eşim topladı. Aklınız bende olmasın kurban olurum valla hem sevindim hem üzüldüm yazdığıma.. Birbirimizi hiç görmeden ne kadar da gönülden bağlıyız 🌸 Allah hepinizden razı olsun
Cok geçmiş olsun canım muhakkak yinede doktoruna soyle bu gece yinede hareketlerine dikkat et canım

Sen oyle dusuneblrsn soruln sorulara bildigim kdrayla cevap vermeye calistigim cok yazim var amA ben sana battigim icin bunlara odaklaniyosun ayrica en son yazdigim kilo.boy yazisini bi kisi sordu onun yorumuna cevap olarak yazdim .. muhabbet icinde anlattim.hepsini konustugum kiside sikayetci olmadi cunku yeni ilkkez okuyordu sen daha once ozel grupta bunlari okudugun için dogal 3.4.kez.gormen .. hepsini okumasaydin o zaman keske kimle ne konusacagiminda hesabini vericem.sanrm ben burda okumak istemedigini okuma arkadasim yapak birsey yok durup durup tekrar.etmtekra etmiyorum cok istersen sayfalar oncesinde var yorumlarim kac kilo aldiniz kac kilosunuzki diye soruldu oun ustune yazdim boy kilo ve kac kilo aldigimi ..
3. 4. kez mi 3000. 4000. kez diyecektin galiba

Hiç bişey yapmadım bugün canım sadece günlük yemek içmek mutfağı bile eşim topladı. Aklınız bende olmasın kurban olurum valla hem sevindim hem üzüldüm yazdığıma.. Birbirimizi hiç görmeden ne kadar da gönülden bağlıyız 🌸 Allah hepinizden razı olsun
Olur mu oyle sey kiz tabiki merak da edicez destek de olucaz burda birbirini gormemis kardesler gibi oluyoruz yeri geliyor. Ama icim cok rahat seninle ilgili eminim gecici anlik bise oldu ve gecti sabah guzel haberlerini bekliyoruz 😘

X