2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar 25 haftamdan beri erken dogum tehlikem vardi yazamadim atlaya atlaya okumaya calistim. surekli korkuyla gecti her hafta nst cok sukur suan 36 haftanin icindeyim bebisim 2 kilo 900 gram olmus. bu hafta doktorum cati muayenesi yapti ve ordaki pubis kemigi basıkmis normal dogumu denicem dedi bebegin kafasi takilrsa eger sezeryana alirim dedi sizce napmaliyim cok korkuyorm
Doktorun daha iyi bilir tabi ama ne gereği var ki o yorgunlukla sezeryana girceksin bide olmazsa seni yormuş olacak

Eğer özele gidiyorsanız hiç riske girmeyin direk sezeryan düşünün. Çatı kemiğiniz müsait değilmiş çünkü normalden sezeryana geçmek daha zor yaşadığım için biliyorum.
Özele gidiyorum ama doktorum hic takilmadi banada sormadi normal dogumu denicem dedi bende normal istedgim icin sorun gormedim sonra bi kac yazi okuynca korktum sizce baska doktorada gozuksemmi yoksa direk sezeryanmi dusunsem cok kendimi sartlamistm normal doguma cok uzuldum

M Muallimezzz kuzum alıntını kaçırdım biri 2100 diğeri 1880 dedi, geçen çarşamba da özelde 1800 e 1600 küsur çıkmıslardi, almasına ikisi de alıyor da birini formunu daha çok koruyor 😛

Kan alim, suları vs iyi dedi ay şu bikac hafta daha geceydi 🙏
Evet kuzum ya şu kritik haftalar bir geçse oh dicez benim doktor hedef 34 diyor ya 34 ü geçsem 36 hedef koycam 😀benim cuma randevum canım bakalım ne kadar olacaklar aradaki fark inşallah 500 ü geçmez

Boyle biseyde risk almayin ayni durum teyzemde vardi sonrasi cok zor oldu normalden sezeryana donmem baska bir doktora daha gozukun bence ayni seyi soylerse risk almadn sezeryan olun
Dogru souluyosunuz cunku asagi inmeden kafasinin cikip cikmayacagi anlasilmaz Allh korusun bebeğimede zarar verebilir

Ablalarım hepinize hayırlı günler

bebek için şampuan losyon bebek yağı filan bakıyorum hepsini sebamed alayım diyorum önerirmisiniz ? Veya siz hangi markayı Önerirsiniz

M Muallimezzz kuzum alıntını kaçırdım biri 2100 diğeri 1880 dedi, geçen çarşamba da özelde 1800 e 1600 küsur çıkmıslardi, almasına ikisi de alıyor da birini formunu daha çok koruyor 😛

Kan alim, suları vs iyi dedi ay şu bikac hafta daha geceydi 🙏
Zümrem sana dogum icin tarih verdi mi
Kizlar 25 haftamdan beri erken dogum tehlikem vardi yazamadim atlaya atlaya okumaya calistim. surekli korkuyla gecti her hafta nst cok sukur suan 36 haftanin icindeyim bebisim 2 kilo 900 gram olmus. bu hafta doktorum cati muayenesi yapti ve ordaki pubis kemigi basıkmis normal dogumu denicem dedi bebegin kafasi takilrsa eger sezeryana alirim dedi sizce napmaliyim cok korkuyorm
Canim tecrubem yok ama sanki direkt sezaryen mi olsan hic riske atilmamis olur
Evet kuzum ya şu kritik haftalar bir geçse oh dicez benim doktor hedef 34 diyor ya 34 ü geçsem 36 hedef koycam 😀benim cuma randevum canım bakalım ne kadar olacaklar aradaki fark inşallah 500 ü geçmez
Arada 400 500 farkla dogan ikizler oluyo kuzum ya sen bence rahat ol kimi bebis haftalik 200 gr alir kimi 300 gr onemli olan cok sukur ikisi de aliyo senin

Arada 400 500 farkla dogan ikizler oluyo kuzum ya sen bence rahat ol kimi bebis haftalik 200 gr alir kimi 300 gr onemli olan cok sukur ikisi de aliyo senin
Valla herkes oyle deyince banada cok mantikli geldi

Şuan senin İlk hedefinin içindeyim 😃 ben de 37 olsa diyorum keske, görümcemin gorumcesinin de ikizleri gittiğim araştırmada 38 de planlı alınmış biliyor musun normal tek bebek gibi inşallah bizlere nasip olsun kucağimizda birlikte çıkıp evimize gelmek ❣️❣️

Şuan senin İlk hedefinin içindeyim 😃 ben de 37 olsa diyorum keske, görümcemin gorumcesinin de ikizleri gittiğim araştırmada 38 de planlı alınmış biliyor musun normal tek bebek gibi inşallah bizlere nasip olsun kucağimizda birlikte çıkıp evimize gelmek ❣️❣️
Ay mukemmel olur öyle olursa inşallah diyelim canım haftada kontrol değil mi canım artık. Benim hedefimi yaşıyorsun aynen canım darısı ilerisine inşallah 😀🙌

Kuzu benim doktor 500 olursa alırım dedi ya ondan takıyorum :KK43:diğer küçük olanı riske atamam dedi cuma günü aradaki farka bakacak duruma göre ciğer geliştirici yapacak 500 ü geçmiş olursa 34 bitince alırım dedi

Özele gidiyorum ama doktorum hic takilmadi banada sormadi normal dogumu denicem dedi bende normal istedgim icin sorun gormedim sonra bi kac yazi okuynca korktum sizce baska doktorada gozuksemmi yoksa direk sezeryanmi dusunsem cok kendimi sartlamistm normal doguma cok uzuldum
Bence başka Dr dan daha fikir alın . O da çatınız müsait değil normal olmaz derse ona göre sezeryan olursunuz

Bana böyle dese doktorum ve ona guvenıosam sezeryan olmak ıstedıgımı söylerdım doktor da cesurmus 👍🙂

X