2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar ben de 2 gündür giremedim acile gittim tansiyonum 14/10 cikti. Dr eve göndermedi. Kasılmalarım vardı ama nst de cikmadi. İdrar verdim o temiz cikinca geri döndük. Dün gece de sabaha kadar ağrım oldu altta. Bir yandan da sırtım kötü, nefesim kesiliyor resmen ayakta duramaz oldum.. Hepimize yardımcı olsun Allahım. Tuzlu falan da yememiştim ama stres yapmıstım ondan oldu sanırım. Dogum yaklastıkca stresim arttı valla

Kızlar tansiyonum normalde 10/7 filan az önce 13/9 çıktı çok mu yüksek sizce limonlu su içtim sadece düşsün diye 😕
Canım geçmiş olsun. Tuzu normalde de azaltman gerek ama. Tansiyon olmasa bile ödem olur Allah korusun başka şey olur. Saglık ocagı ne dedi buarada inşallah senın makina da yanlış çıkmıs tır. Aman deyim dikkat et tansiyona.
Kizlar ben de 2 gündür giremedim acile gittim tansiyonum 14/10 cikti. Dr eve göndermedi. Kasılmalarım vardı ama nst de cikmadi. İdrar verdim o temiz cikinca geri döndük. Dün gece de sabaha kadar ağrım oldu altta. Bir yandan da sırtım kötü, nefesim kesiliyor resmen ayakta duramaz oldum.. Hepimize yardımcı olsun Allahım. Tuzlu falan da yememiştim ama stres yapmıstım ondan oldu sanırım. Dogum yaklastıkca stresim arttı valla
Geçmiş olsun cnm. Tuzluyla bazen alakası olmaya biliyor. Sinir stres üzüntü aşırı etkiliyor. Hele ki gebelikte..

Merhaba biraz uzun bir yazi olabilir kimsenin keyfini kaçırıp stres yaratip polemik yapmak icin gelmedim istemeyen okumayabilir kimse cevap vermek de zorunda degil sadece dusuncelerimi paylaşmak istedim iyi niyetle geldim..
En sonki konu yuzunden bayaca yanlis anlasildim ben sonradan hakkımda yazilanlari okudum gercekten yanlis anlasildim ayrintiya girip tekrar konuyu acmanin alemi yok o gun kanamasi olan bir kiz vardi dedigim gibi ben ilk siteye girdigimde bildirimlerime kim.beni etiketlemis ona bakip ona cevap verip daha sonra onceki kaçırdigim sayfalari okuyup herkese yorum yapiyorum o gun kanamasi olan kisinin yorumu benim 3 sayfa oncemde yazilmis bende dogsl olarak yine ilk etikete cevap verdigim icin onu gormedim lay lay lom baska yorumlarda gülmüşüm hatta daha sonra benden nefret eden mualimezz ben buna sinir oluyorum filan yazip ortami alevlendirmis iste ne kadar duyarsiz burda kanamasi olan biri varken neler yaziyor gibi altina hatta kurkmantolusero demiski bende boyle diyecektim ama gormemistir diye düşündüm demis .
Ister inanilsin ister inanilmasin ben bu kadar duyarsiz biri degilim cok yanlis anlasilmis ayrica kanamasi olan kisiyle ilgili hicbi yorum yapmadigim halde onunda kanamasini farkli yerlere cektigim düşünülmüş benim haberim bile yoktu nasil farkli yerlere cekebilirimki haberim olmayan konuyu .. uzerine tabi tum topic dogal olarak ustume gelindi .. ve bu son zamanlara kadar o kadar zaman yazilar yorumlar oldu karşılıklı beni en zor en cok sorun sıkıntı oldugunda danisabilecegim bir yerden resmen gitmeye zorladiniz .. gercekten son olayda yanlis anlasilmalar cok olmus sogukkanlilikla okuyunca agzm acik.kaldi .. ama tabi dedigim giibi inanmak zorunda değilsiniz. Dedigim gIbi herkesin dogumu yaklasti .. hem zorlu hem guzel hem heyecanli zamanlar bugunde sanirim dogum yapacaklar varmis dogum yapanlar olmuş..
Rabbim saglikla dogum yapmayi kavuşmayı nasip etsin her ne kadar hakkimda kotu seyler desenizde kavga etmeye strese sokkmaya gelmedim kimseyi .. bunu yazdim diye bundan sonrada yazacağım diye düşünüp benden rahatsiz olmaniza gerekk yok .. rahatsiz olunan bir insan hayatimda ilkkez bu topicde oldum yemin ederimki .. hayatimda herkes tarafindan sevilen istenen insan ken ilkkez boyle.birssy oldu bu da beni cok uzdu o.yuzden yazma geregi duydum ..
Ama gerçekten cok uzuldum ... benimde ağrılarım suyumun biraz gelmesi vs vs sorunlarim oluyor hherkes gibi ama son ana kadar geldigm burasi benden rahatsz diye yazamiyorum çok üzücü.. neyse amacım rahatszlk vermek degil zaten yazip çıkacağım.. Allah sag saglim kucaklamayi nasip etsin evlatlarımızı.. bu muhteşem duyguyu tes vakittte herkes sorunsuz yasayalım insallah .. iyi gunler iyi forumlar dilerim ve hayirli kandiller
Aylardır yazışıyoruz adım aklına gelmedi sanırım kanaması olan kız yazmışsın 😂😂 neyse kanaması olan erkek yazmamışsın ona da şükür. Bence mevzuyu sen hala anlamamışsın mevzu ben değilim. Kimse bana geçmiş olsun demedin diye kızmadı sana. Ayrıca ben iim umrumda bile olmaz isteyen yazar isteyen yazmaz. Aynı şeyleri anlatamicam çok üşeniyorum ama mevzuyu bana bağlamazsan sevinirim sen defalarca okumuşsun ama yine anlayamamışsın🤷‍♀️ hayırlı doğumlar hayırlı kandiller hayatında başarılar.. 💐

B Baharyagmuru35 kız ben sana ne dedim buraya herkes birşeyler paylaşmak öğrenmek için geliyor bebeklerimiz için olsun kendimiz için olsun ne takıyorsun herkes birşeyler öğrenmek için geliyor buraya kafa dağıtmak için geliyor her kesin dediği bir şeye taksak ooo hayatımda herkes benden rahatsız oluyor deyip gideyim zaten az kalmış doğumlarımıza kimimiz doğum yapmış açıkçası topikte ilk geldiğimde seni kendime yakın görmüştüm ki hala öyle görüyorum diğer arkadaşlarda samimi sıcak ama topikte ilk seni ve @KurkmantoluS gördüğüm için 😅😅😅 o yüzden ben bunu desem ne olur başkası başka birşey dese ne olur sen gel yaz yaz git isteyen cevap verir isteyen laf söyler burda hepimiz birbirimize yabancıyız ama mart anneleriyiz sonuçta 🌹🌹
Teşekkür ederim canm düşüncelerin için 🙂

Aylardır yazışıyoruz adım aklına gelmedi sanırım kanaması olan kız yazmışsın 😂😂 neyse kanaması olan erkek yazmamışsın ona da şükür. Bence mevzuyu sen hala anlamamışsın mevzu ben değilim. Kimse bana geçmiş olsun demedin diye kızmadı sana. Ayrıca ben iim umrumda bile olmaz isteyen yazar isteyen yazmaz. Aynı şeyleri anlatamicam çok üşeniyorum ama mevzuyu bana bağlamazsan sevinirim sen defalarca okumuşsun ama yine anlayamamışsın🤷‍♀️ hayırlı doğumlar hayırlı kandiller hayatında başarılar.. 💐
Mevzunun sen olmadigini biliyorum konu o yaziyi gormeyip ustune farklı seyler yazmam ve baska seyler .. biliyorum isminide biliyorum sadece tekrar konuya ismini yazip dahil edip rahatszlik vermemek adına genel olarak yazdim konuyu sana baglamadim zaten aciklamam gerekenler vardı konuds senin o.gunlu kanamandan ve benim onu gormeyip alakasiz seyler yazdigim icin linc edilmemden kaynaklandi o.yuzden mecbur durumu anlatmsk icin kanamasi olan kiz diye yazmam icap etti .. sanada hayatinda başarılar

Mevzunun sen olmadigini biliyorum konu o yaziyi gormeyip ustune farklı seyler yazmam ve baska seyler .. biliyorum isminide biliyorum sadece tekrar konuya ismini yazip dahil edip rahatszlik vermemek adına genel olarak yazdim konuyu sana baglamadim zaten aciklamam gerekenler vardı konuds senin o.gunlu kanamandan ve benim onu gormeyip alakasiz seyler yazdigim icin linc edilmemden kaynaklandi o.yuzden mecbur durumu anlatmsk icin kanamasi olan kiz diye yazmam icap etti .. sanada hayatinda başarılar
Neyse dediğin gibi buraya dönüş yapmamışsın kendini son kez açıklama gereği duyuşsun. Sorun yok anladık seni

Kızlar sabah 10 da doğum gerçekleşti ❤️🤩 sükür kızım ve ben iyiyiz🤲. Spinal oldum başta biraz heyecan yaptım bulanti falan oldu oksijeni verince rahatladim az önce de ağrı kesici vurdular. Yalnız bir türlü meme tutturamiyoruz inşallah onu da beceririm . 👍💪 Darısı sizlerin başına inşallah 🌸

Kızlar sabah 10 da doğum gerçekleşti ❤️🤩 sükür kızım ve ben iyiyiz🤲. Spinal oldum başta biraz heyecan yaptım bulanti falan oldu oksijeni verince rahatladim az önce de ağrı kesici vurdular. Yalnız bir türlü meme tutturamiyoruz inşallah onu da beceririm . 👍💪 Darısı sizlerin başına inşallah 🌸
Gözün aydınnnnn cnmm:) maşallahh

Gözün aydın canım..Allah analı babalı büyütsün inşallah🙏

Allah analı babalı büyütsün inşallah🥰 sona çok yaklaştık böyle doğum yapanları görünce çok heyecanlanıyorum😋

Hayırlı uzun ömür versin Rabbim canım 🤗 🤗 mübarek günde doğmuş ne güzel 🌹❤️

Canim tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün inşallah 🙏🙏

X