2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar sabah 10 da doğum gerçekleşti ❤️🤩 sükür kızım ve ben iyiyiz🤲. Spinal oldum başta biraz heyecan yaptım bulanti falan oldu oksijeni verince rahatladim az önce de ağrı kesici vurdular. Yalnız bir türlü meme tutturamiyoruz inşallah onu da beceririm . 👍💪 Darısı sizlerin başına inşallah 🌸
Gözün aydin canim Allah anali babali buyutsun insallah

Arkadaşa ilk yazdığın cevap hepimiz adına yazılmış gibiydi. Benim amacım özel grup değil burada sevdiğim birçok insan var. Tamam gelsin ben buranın ağası değilim ama bir kez daha evinin meselelerini kilolarından iğrendiğini mahallesinin kötü olduğunu herkesin kaç kilo aldığını vs vs bin defa açıp hepimizi daraldığı konuları açarsa bu sefer sen arada kalacaksın.valla uuzn uzun yazmama değmez tamam ben suçluyum sen de yargı dağıtasın en doğrusunu bilirsin haid eyvallah
İyide kardeşim kızın bunları demesinde ne zarar var herkesin bir takıntısı sıkıntısı olabilir kilo almaktan korkuyor kız çünkü kan iğnesi vuruluyor kanı pıhtı atıyor yanlış değilsem kız Hamile stresten çıkamıyor buraya gelip dert yanıyor sen sıkıntın olunca paylaşmıyor musun bunları bir iki güzel kelam etmekte ne var kızda sakinleşsin niye kalp kırıyorsunuz ki bende anlatıyorum kayınvalidemle olanları milletin bana neler dediğini olabilir bunlar bak Allah razı olsun çocuğunuz cevap veriyorsunuz kırmayın birbirinizi bunu ahiret zamanı var burda birbirimizi görmüyoruz ama ahirette yüz yüze gelicez bu tarafta geçer gider ama belki burada birbirimize bir Allah razı olsun. Demek bize iyi gelecek hani şimdi gülebilir ne alaka diye bilirsin ama inan hamilelin duası en güzeli sende hamilesin ya boşver o kendini açıkladı bitti yazarsa cevap veren verir vermeyen zaten vermez bana topikte herkes mi yazıyor sanki

Kızlar sabah 10 da doğum gerçekleşti ❤️🤩 sükür kızım ve ben iyiyiz🤲. Spinal oldum başta biraz heyecan yaptım bulanti falan oldu oksijeni verince rahatladim az önce de ağrı kesici vurdular. Yalnız bir türlü meme tutturamiyoruz inşallah onu da beceririm . 👍💪 Darısı sizlerin başına inşallah 🌸
Gözün aydın canım 😍 ❤️

Sen rahat rahat yaz ben geri dönmedim iyi.niyetle yazilan yazı karşısında kendi kendine triplere girdin ve beni yine polemik yapan kisi olarak ortaya sundun ve polemik icine çektin.. burrda 1.kez polemik oldu o da senin kanamanin oldugu gun gorende hergun kavga ediyor herkese nefret saciyor sanacak .. bu d son yazim .. sen yada baskasi istemiyor diye değil kendim istemedgiim gerginlik olmasin diye yazmiyorum geri filanda döndüğüm yok bu kadar korkma .. bir yaziyi aldin nerelere bağladın.. daha fazlada yazmiycam ister git.ister gitme beni ilgilendirmez ama ben zaten yazmayacağım daha fazla
Emin misin bak dilek burcu ablan kızmasın sonra 🤣🤣 iyi bakalım yazmayacağını ummak istiyorum 🤣 gitmiyorum bak 🤣

D DilekBurcu Rahatsız olduk ama muhattap olmak istemedik. Birdilimkek Birdilimkek sakın biryere gitmiyorsun.
Ben o bayanı yok sayıyorum. Açıkcası okumadan geçiyorum. Yine hiçbişey olmamış gibi gelip yazması çok saçma. D DilekBurcu Bence sende arka çıkma. Konuşmak istersen yine sen konuş ama kendin bilirsin. Nisan anneleri bile yılmışlar. Tekrar aynı şeyler olmasın...

O ne demek kardeşim dediğin gibi dönmemişsin falan hepimiz buraya birşeyler paylaşmak için geliyoruz sende hamilesin dimi empati yapabiliyorsun kızda Hamile farkında mısın üzülüp cevap verme geri kendini açıklama gereği duymuş konuyu kapatmak yerine laf niye atıyorsun kıza
Kendi adına konuş lütfen.Sona yaklaşıyoruz ve kimsenin Mavinin her cümlesi bin kez tekrarlı ve iyi niyetle çözüm bulmamıza rağmen tatmin olmadığı uzun yazılarını okuyacak mecaali kalmadı burda.Kucak açıyorsan da özelden konuşup derdini dinleyip derman olabilirsin.

Arkadaşlar ben gruptan ayrılıyorum mavisi biraz rahat etmiştik polemik kraliçesi heir döndü sona yaklaşıyoruz valla hiç çekemicem. Herkese hayırlı doğumlar 🌸
Canım tabi ki de bunu kabul etmiyoruz sen herkes tarafından sevilen birisin böyle saçma bir sebeple ayrılmanı istemeyiz

Arkadaşlar ben gruptan ayrılıyorum mavisi biraz rahat etmiştik polemik kraliçesi heir döndü sona yaklaşıyoruz valla hiç çekemicem. Herkese hayırlı doğumlar 🌸
Kız nere gidion ya. Bak Bi arkads demiş ya burası stres atma yeri die. 🤣🤣Kimseye aldırma boşver. Şurda doğumlara ne kaldı. Konuşmak isteyen özelden muhabbetini kursun herkesle. Bizim hakkımızda kimse karar vermesin

D DilekBurcu Rahatsız olduk ama muhattap olmak istemedik. Birdilimkek Birdilimkek sakın biryere gitmiyorsun.
Ben o bayanı yok sayıyorum. Açıkcası okumadan geçiyorum. Yine hiçbişey olmamış gibi gelip yazması çok saçma. D DilekBurcu Bence sende arka çıkma. Konuşmak istersen yine sen konuş ama kendin bilirsin. Nisan anneleri bile yılmışlar. Tekrar aynı şeyler olmasın...
Cidden ben birşeyler mi kaçırdım da hepiniz bu kadar tepkilisiniz 😰

D DilekBurcu hiç bişeye cevap vermeyecektim ama beni kendine yakın gördüğünü yazmışın o yüzden sana cevap vermek istedim sadece.
yazacaklarımı da kimse üzerine alınmasın. Alınan olursa da bana cevap vermesin sadece alınsın lütfen.

burası kimsenin tapulu malı değil evet amma velakin samimiyet var samimiyetsizlik var. Benim hiç bir derdimi dert etmeyip cevap verme gereği duymayan, ama kendi derdini sayfalarca döken insanlar kusura bakmasın ama topikte kabul görmez. En azından benim için. Benim derdim diyorum ama genel söylüyorum. Bu a kişisinin olur b kişisinin olur.

hani demişin ya canım yaz yaz git isteyen cevap verir isteyen cevap vermez diye. Bunu kabul etmiyorum. Gereksiz paragraflara gerek yok. O paragraflar arasında benim yada bi başkasının neden ciddi meselesi kaynasın.

kimse kimseye karşı duyarlı olmak zorunda değil gibi olmuyor mu bu?? Biz hepimize karşı duyarlı olmak zorundayız.

benim evimin metre karesi, kocamın maaşı, kilom, basenim, evime gelecek misafirim senin yada bi başkasının bebeğinin küvözde kalmasından, sütünün az olmasından, kanamasından yada suyunun gelmesinden önemli değil. Olamaz!

Ve ayrıca hiç bi şekilde sohbetlere dertlere sıkıntı ve sorulara dahil olmayıp(ki kimse olmak zorunda değil) sonra damdan düşer gibi bi iki bilgi verip selam çakıp 10 gün ortadan kaybolan kimseye ben cevap veremem kusura bakmasın(ki vermek zorunda değilim)

Sonra da gruplaşma oluyor yok birileri birilerine cevap vermiyor isteyen istediğine cevap veriyor diye tantana oluyor. Başkalarını bilmem ama ben beni sallamayanı sallamam 😋

Bu tavırların bu tarz yazismalarin gerçekten cok terbiyesizce.. yaziklar olsun ..sana cevap dahi vermiyorum artik kendinden kendin utan
Ya ne güzel konu kapanmıştı neden yazıp ortalığı kızıştırdın çok merak ediyorum. Kimse sana derdini yazma demedi kimse kimseye durduk yere sinirlenmedi bu olanların sebebi sensin sürekli aynı şeyleri yazman sürekli tekrara düşmen kimsenin derdini dinlemeyip hep kendine derman araman hayat hikayeni ezberlettin. Burada birçoğumuz hayatımızda olan bitenden bahsediyoruz ama bahsediyoruz ve bitiyor sen ses kaydı gibisin basıyoruz ve aynı şeyleri dinliyoruz. Burda birçok kişi doğurmak üzere doğru söyle kışkırtıp banlatmaya mı geldin? Ciddi bir problem yaşayıp buraya yazsan emin ol kimse insafsız değil yine sana cevap verirdi cevabını bilenler. Sen gelip aynı şeyleri tekrar açtın ne gerek vardı?

İyide kardeşim kızın bunları demesinde ne zarar var herkesin bir takıntısı sıkıntısı olabilir kilo almaktan korkuyor kız çünkü kan iğnesi vuruluyor kanı pıhtı atıyor yanlış değilsem kız Hamile stresten çıkamıyor buraya gelip dert yanıyor sen sıkıntın olunca paylaşmıyor musun bunları bir iki güzel kelam etmekte ne var kızda sakinleşsin niye kalp kırıyorsunuz ki bende anlatıyorum kayınvalidemle olanları milletin bana neler dediğini olabilir bunlar bak Allah razı olsun çocuğunuz cevap veriyorsunuz kırmayın birbirinizi bunu ahiret zamanı var burda birbirimizi görmüyoruz ama ahirette yüz yüze gelicez bu tarafta geçer gider ama belki burada birbirimize bir Allah razı olsun. Demek bize iyi gelecek hani şimdi gülebilir ne alaka diye bilirsin ama inan hamilelin duası en güzeli sende hamilesin ya boşver o kendini açıkladı bitti yazarsa cevap veren verir vermeyen zaten vermez bana topikte herkes mi yazıyor sanki
Büyük ihtimalle çok topiğe girmemişsiniz ve olayları bilmiyosunuz özel gruptada burda da gerçekten kimseye gösterilmeyen sabır anlayış gösterildi yinede asla memnun olmadı ikna olmadı mutlu olmadı hep negatif enerji pompadı dayanılacak gibi değildi bazen insanın toleransı kalmaz artık burda tek bir kişi ile de polemiği yoktu çoğunluk rahatsız olmuştu şuan Birdilimkek Birdilimkek sadece tepki veriyor gibi gözükse de öyle değil geçmişi biraz kurcalama şansın olsa görebilirsin iyi niyetli olduğuna da artık ben kendi şahsıma inanmıyorum sadece içini rahatlamak istiyo çünkü bir tek kendini düşünen biri reel hayatını bilemem ama burda yansıttığı bu sadece bir kaç olay olsa asla böyle düşünmezdim baştan beridir böyle burda hüzün de paylaşıldı mutluluk heyecanda ben başka kimsede görmedim böyle bişey kim ne derse desin yada banlanayım umrumda değil durum bu çoğunluk rahatsız olmuşsa ben Bi durup düşünürüm acaba mı diye ama oda size kalmış.....

X