2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ay canım ittirnek hıc yapabileceğim Bir şey değil doktora bile sırf eliyle müdahale eder vs diye gitmek istemiyorum bu tür şeylere kasılıyorum Ama zeytinyağını istedin evden getirecek eşim çok teşekkür ederim onu yapabilirim💐
Eve çıktığında sıcak suya otur canim. Streste tetikliyor esim cok çekti. Kremi var onu sürüyor.

Aynen öyle hasret kaldım valla o kokuya 🤗

Kramp gibi değil aslında hiç böyle olmazdı bilemedim markete gitmiştik eşimle bir anda saplandı ağrı sonra eve geldik birdaha da geçmedi sadece otururken geçiyor. Korktum 😄 sancı değildir ama sanırım ya. Dimi
Benimde oturduğunda şancı giriyor anlamadım ayaktayken sikinti yok oturmadı istemiyor :-)

İnşallah sen de faydasını görürsün kuzum🙏 çok başka bir ağrısı acısı oluyor çünkü. Geçmiş olsun.🌸

Sanırım geçmese bayağı endişe edecektim kemiklerimdeki ağrı geçmedi ama karın ağrısı baya baya dindi şükür.🙈

Bacaklarıma baldırıma falan giriyor kramp. Bir ara hergün özellikle geceleri giriyordu kabus gibiydi şu aralar hergün olmuyor hergün olmadığı içinde magnezyumu boşladım pek çirkin çünkü 😂

Ya aslında doktorda öyle dedi doğum sancısı olsa zaten anlarsın hastaneye gelme ihtiyacı hissedersin dedi ama yine de insan bi panik oluyor 😂

Oyy Maşallah çok az kaldı bebişin kilosu boyu da doğuma hazırım diyor zaten sağlıkla gelsin😍

O aparatı iç hemoroidi olanlar kullanıyormuş sanırım.
O panik korku illaki oluyo ama dinleniyorum geçiyo ya o zaman rahatlama oluyo 😉😍

Kızlar büyük birproblemin var afedersiniz küçük bı nohut başvurum vardı dün eve gittim acıyordu normalde sıkıntı yaratmazdi çok bı açtım ne göreyim kocaman olmuş 😖😖 çok acıdı gece boyunca hala da öyle doktora gitsem mı bilemedim eş eşimden basur kremi istedim idareten başka ne yapabilirim afedersiniz çıkış Zor olmuyor ama bağırsaklar yerine tam oturmadığı için sanırım ikinamiyorum o yusden mı oldu 😔 yediklerim acı ve baharatlı şeyler değil
Ayy benim de var minnak 😬😬 şuana kadar sorun olmadı hiç duruyo öyle

Yaa zaten sonuna kadar beklemezsin canım sen bakalım benim ne olacak belirsizlik de fena bişey 😬😬
Benim ilki kendi geldi çok bekletmedi 38+5te yoksa ilk olduğu için doktor 40i tamamlar gelmezse bi hafta daha bekler öyle sezeryana alırım demisti
İnşallah sen de faydasını görürsün kuzum🙏 çok başka bir ağrısı acısı oluyor çünkü. Geçmiş olsun.🌸

Sanırım geçmese bayağı endişe edecektim kemiklerimdeki ağrı geçmedi ama karın ağrısı baya baya dindi şükür.🙈

Bacaklarıma baldırıma falan giriyor kramp. Bir ara hergün özellikle geceleri giriyordu kabus gibiydi şu aralar hergün olmuyor hergün olmadığı içinde magnezyumu boşladım pek çirkin çünkü 😂

Ya aslında doktorda öyle dedi doğum sancısı olsa zaten anlarsın hastaneye gelme ihtiyacı hissedersin dedi ama yine de insan bi panik oluyor 😂

Oyy Maşallah çok az kaldı bebişin kilosu boyu da doğuma hazırım diyor zaten sağlıkla gelsin😍

O aparatı iç hemoroidi olanlar kullanıyormuş sanırım.
Benim girmiyo artık çok şükür ilk aylar çok fazla giriyodu şimdide ezilmiş gibi her yerim hıc uyuyamiyorum

Ayy benim de var minnak 😬😬 şuana kadar sorun olmadı hiç duruyo öyle
Benimki de en son masum masum duruyordu düne kadar canım yani şimdiden dikkat et yediklerine içtiklerine kabız olmamaya çalış 🙁

Benimki de en son masum masum duruyordu düne kadar canım yani şimdiden dikkat et yediklerine içtiklerine kabız olmamaya çalış 🙁
Ederim ederim bide o çıkmasın başıma 😬😬 ben normal yaparsam zarar görür mu onu da merak ediyorum aslında 😬😬😬😬

Anlamıyorum bende herkes 38 de alir diyordu benim doktorum ilkinde de bekletti bebek dogum pozisyonunu alir normal doguma döner diye ama olmadi. Simdide acelemiz yok gelişsin gelişebildigi kadar diyor:KK64:

Benimde 2. Doğum. Tam 39+ 0 da alacak ilkini 38+3 te almıştı. Aynı doktor ama bu sefer beklesin diyo. Hatta bir hafta önden gidiyor biraz iri olacak ama sen ultrason ölçümlerine de çok aldanma yanlış olabiliyor, hele biraz daha dursun diyor. 5 marta gün verdi.

Benimde 2. Doğum. Tam 39+ 0 da alacak ilkini 38+3 te almıştı. Aynı doktor ama bu sefer beklesin diyo. Hatta bir hafta önden gidiyor biraz iri olacak ama sen ultrason ölçümlerine de çok aldanma yanlış olabiliyor, hele biraz daha dursun diyor. 5 marta
Hayırlısıyla kucağımiza alalim.yavrularimizi insallaj

Benimde oturduğunda şancı giriyor anlamadım ayaktayken sikinti yok oturmadı istemiyor :-)
Bu bebekler bi alem ne olsun istiyorlar anlamadım 😂😂
O panik korku illaki oluyo ama dinleniyorum geçiyo ya o zaman rahatlama oluyo 😉😍
Aynen öyle canım 😄
Benim girmiyo artık çok şükür ilk aylar çok fazla giriyodu şimdide ezilmiş gibi her yerim hıc uyuyamiyorum
Çok şükür. Kramp cidden zor.😕 Son ayda kendi içinde ayrı bir zormuş ama herşeye rağmen çok şükür halimize.🙏

X