2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hadi size anlatayım 😌
Sabah kontrole diye geldik açılmaya baktı doktor bir parmak dedi istersen suni ile başlayalım dedi. İlla normal doğurmak istiyor musun dedi. Bende bu benim ilk doğumum olacak çok bilgili değilim illa bişey olsun diye diretmem siz ne derseniz dedim. O da o zaman suniye gerek yok sezaryen için yatış yapalım dedi. Neyse kandı ekg ydi falan sanırım 12.50 de ameliyathaneye indim 😌 10 dk sonrasını hatırlamıyorum 🤣
Uyandığımda biraz karnım ağrıyordu ama hemen ağrı kesici serum vs taktılar hafifledi. Nerdeyse 6 saat olmadan da çok çok az bi ağrı kaldı asla dayanılmayacak bişey değil.
Yürüyüş yaptım gaz çıkarman gerekiyor dediler gayette çıkardım gazımı zorlanmadan 🤣

gel gelelim anneliğe. Kızlar çoook başka. Ne ağrı ne sızı cidden hiç bişey umrunda olmuyor ya. Mesela saat kurdum emzirmek için saat çalmadan kalkıyorum nasıl bi şeyse. Ben ki uykuya çok düşkün biri.
emziriyorum yatırmak için beşiğe gidiyorum sanki dudaklarını yalıyor gibi geliyor kıyamıyorum doymadıysa diye tekrar emziriyorum derken nerdeyse tekrar uyanma saati geldi ama ben uyumadım 🤣🤣

Allahım hiç kimseyi böyle güzel duygudan mahrum etmesin. Rabbim dileyen isteyen hak eden herkese anneliği tattırsın inşallah ❤️❤️❤️
Çok uzun yazdım beee 😀 yarın öğlene kalmaz evimize gideriz.
Haa bu arada kızım zerre bana benzemiyor babasına benziyor eşşolıeşşek 😀

bide @Mascara nın dediği gibi sıcak tutun kendizi beni kat kat giydiriyor annem ondan sanırım çok rahatım her anlamda. Azcık omzum tutuk oraya da havlu koyduk😊
Yaaa hayırlı olsun kuzum, şimdi gördüm, çok mutlu oldum, sağlıkla büyüt yavrucuğunu inşallah, darısı bize ve dileyen herkese inşallah 🥰

Ay valla nolur kusura bakmayın doğurdu gitti demeyin ama benim mi pasifliğim bu bilmiyorum yetişemiyorum ayol😀
Oyle canim ilk zamanlar emzir yatır altını almakla geçiyor sarilik.olmamasi icin birde bebekler daha cabuk.yoruluyorlar sik.sik emzirmek.zorunda kalacaz biraz büyüdükçe rahatlarız . Biz 2 çocukla ne yapcaz bakalim. Birini emzir diğeri oyun isteyecek o denge zorlayacak bizi.

Oyle canim ilk zamanlar emzir yatır altını almakla geçiyor sarilik.olmamasi icin birde bebekler daha cabuk.yoruluyorlar sik.sik emzirmek.zorunda kalacaz biraz büyüdükçe rahatlarız . Biz 2 çocukla ne yapcaz bakalim. Birini emzir diğeri oyun isteyecek o denge zorlayacak bizi.
Aynen canım şu an sadece yeni doğanla uğraşmak oyuncak gibi geliyor bana asıl büyüğünü nasıl idare edeceğiz. Benim oğlan bildiğin koala gibi bana yapışık yaşar ve çok inatçıdır😟

Gerçekten şoklardayım ya. Emzir bırak biraz dinlen tekrar emzir falan harbi teli elime alamıyorum 😀
İkiz çocukla bu durumu düşünemiyor birini emzirip yerine koy diğerini al zaten o emene kadar diğeri acıkır böyle bir döngü anne sabit bebekler değişken 😂

Aynen canım şu an sadece yeni doğanla uğraşmak oyuncak gibi geliyor bana asıl büyüğünü nasıl idare edeceğiz. Benim oğlan bildiğin koala gibi bana yapışık yaşar ve çok inatçıdır😟
Benim büyük oğlum 8 yaşında ve kıskanmaya başlarsam şaşırır mısın, doğsun bir an önce sana sarılmak istiyorum, kucağına oturcam ki bunların hepsini yapıyoruz kucağıma alınca bebek hareket ediyor ona da kızıyor 🙈 bana vurdu diye bir kaç kezde ağladı 🤪🤪🤪
Daha küçük çocuğu olan nasıl oyalar bilemiyorum 😅

Benim büyük oğlum 8 yaşında ve kıskanmaya başlarsam şaşırır mısın, doğsun bir an önce sana sarılmak istiyorum, kucağına oturcam ki bunların hepsini yapıyoruz kucağıma alınca bebek hareket ediyor ona da kızıyor 🙈 bana vurdu diye bir kaç kezde ağladı 🤪🤪🤪
Benimki yeni 3 oldu canım şımarıklığın zirvelerinde.. Her şeyin farkında durup durup anne karnın neden çok büyük ben kardeş istemiyorum diyor ☹️ alıştı he rgeve koynumda uyuyor ama nefes alamıyorum boğuyor beni sarılacak diye. Allah yardım etsin isimiz zor

Allah yardımcımız olsun. Kizimda kısıtlayacak aksi gb havalar iyi olacak parka nasil çıkcam bebeyle. Oyun oynayalım diye tutunuyor surekli ya da arkadaş davet edecek eve

Oy Kiyamam.yavrum ya 8 yaşına kadar evin kralıydı taht sallanmaya başladı. Benim kızda 5 yaşında seni ben istedim.kardesim deyip deyip öpüyor göbeğini.dogunca annem.iyi.olsun anneannemde kalcam diyor ama doğunca da kıskanıp ayrılmak istemeyecek gb hissediyorum.

Yaaa hayırlı olsun kuzum, şimdi gördüm, çok mutlu oldum, sağlıkla büyüt yavrucuğunu inşallah, darısı bize ve dileyen herkese inşallah 🥰
Sağol bebeğimmm aminnn darısı sizlere 🥰 ne kadar kaldı
Aynen öyle sizinli daha zor 🤦‍♀️
İkiz çocukla bu durumu düşünemiyor birini emzirip yerine koy diğerini al zaten o emene kadar diğeri acıkır böyle bir döngü anne sabit bebekler değişken 😂
Ay göğüs yarası olmasın da emzirmek güzel duygu😁 ama soğanı unuttum yaaaa.
bu arada Allah kat kat güç versin size 😍

Valla çok zorlar haklısın
Birde ekim doğumlu kizim bisey kaybetmeyerek bir yıl daha beklesin. O zamanda ise başlamış olurum ama nr yapalim bende huni takmam değişiklik olur. Su virüs azalırsa spora, dil kurslarına yonlendiririz. Doktora sormuş arkadaş boş vakit bırakmayın ki kıskanmasın demis

Benimki yeni 3 oldu canım şımarıklığın zirvelerinde.. Her şeyin farkında durup durup anne karnın neden çok büyük ben kardeş istemiyorum diyor ☹️ alıştı he rgeve koynumda uyuyor ama nefes alamıyorum boğuyor beni sarılacak diye. Allah yardım etsin isimiz zor
Onlar alışacak bizde alışacağız canim nr yapalim.sukur ki yalnız kalmayacaklar kardeşte guzel. Birşey olsa ben ablamı abimi arıyorum.en azindan bayramda evimiz kalabalık oluyor. Kizim bile benim kuzenlerim varmis diyor mutlu oluyor

Oy Kiyamam.yavrum ya 8 yaşına kadar evin kralıydı taht sallanmaya başladı. Benim kızda 5 yaşında seni ben istedim.kardesim deyip deyip öpüyor göbeğini.dogunca annem.iyi.olsun anneannemde kalcam diyor ama doğunca da kıskanıp ayrılmak istemeyecek gb hissediyorum.
Üstelik çocuğum anne tarafından ve baba tarafından tek torundu 😅
Kardeşi o istedi neyseki 🤭 hafif aklı eriyor... Oda öpüyor seviyor sonra bi anda kızıyor 🙈 bebek gelince kıskanma tavan olacak 😁 Rabbim sabır versin yardımcı olsun 💞 💞 💞
5 yaşında abla olacak hayatta sizi bırakıp gitmez ki 😍

Acaba memeler nasil dayanacak bu duruma canim 😀ikisi de emince belki süt daha çabuk iner.tek cocuk.olunca uyuması uyandırması derken boşluk.oluyor sizde sürekli memede bir bebe olacak.

X