2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Eve simdi geldim ama kendimde degilim cok cok ani oldu 3 tane 100 e vuran agri cikti ben 1 tanesini hissettim 2 sni hissetmedim doktorun yanina gttm alttan muayene etti aksam sancilanirsan mutlaka hemen gel dedi carsamba sabahh 8 de ac karnina gel once nst sonra sezeryana alalim dedi sancilarn baslamia istemedigimz bisey bu dedi allahm nasl oldm anlatamam size icimde bi telas bi korku bi sevinc degisil duygular icindeyim suan
Hayirlisi insallah sağlıcakla kavusun

Canım benim ya çok sevindim çok şükür ki ayrı kalmadın kuvözde çok kalmadılar darısı bize inşallah benim tek tereddüt9m bugün de istedim ciğer geliştirici vurmadı vursa çok daha rahat edecektim mama veriyor musun canım tavsiyelerine ihtiyacım olacak 😀

Çok şükür kaldığım her yerin fotoğrafını cekicem ve bugünlere dair anı defteri tutucam 😄

Kuzum burada varsa süt sağiyorsun aşağıda, şırıngaya isimleri yazıp bebeğin CC sine , ismine kadar hazırlayıp gönderiyorlar süt yoksa manayı hazırlıyorlar ben hıc almadım , sütüm saginca ikisini öyle böyle idare edecek kadar geliyor ama çok uzun sağlıyorum ve onların cc arttıkça benimki sabit kalıyor ve günde 8 öğün biri 30 diğeri 35 CC alıyor her beslenmede haliyle mama da veriyoruz

Dikişlerimi az önce aldırdım tesadüf doğum yaptıran Azerbaycanli tatlı asistanima denk geldim ne güzel dikmisim diyo dümdüz banyo yapsam lahana koysam belki eskilerin tabiriyle süt kaynar daha çok iner 🙏 senin doktor neden karşı iğneye evet ikiye bölünmüş durumda faydası ve zararı konusunda ama hiçbir bilgiye sahip olmama rağmen beni psikolojik olarak rahatlatti sanırım iki kez iki doz vurulmuş olmam

Canım nstye eşini alıyorlarmı beni tek alıyorlar çünkü iki defadır nst doğumhanede çekiliyor 🤔 fotoğraf olayına da çok sevindimmm acaba benimki de dönermi yaaa iyice ümitlendim bak şimdi 🤩🤩

İyi gözüküyor canım bi defa sancın çıkmış sanırım 😍

Ya şafak sayarsak benim de 6 çıkıyorrr çok azzzz 😰😍

Annem gelecek canım ne kadar kalacağını konuşmadık ama kayınvalidemle alt üst oturuyoruz ne zaman isterse gelip duracak. Öncesinde de hemen altımdalar zaten ani bi durum olsa güvencem onlar 😄 senin de dediğin gibiyse kimsenin öncesinde kalmasına gerek yok gerçekten

Maşallah yaa çok sevindim canım gözün aydın 🤩
Çok teşekkür ederim canım 🤗💐💐

Yok canım ta yükseliyo diye 1 2 gün takıp sonra doğum
Çok geçmiş olsun 🤲🤲🤲 günü gelince geliyor bebişlerin bişiyler de bahane oluyor 💕💕💕 hayırlısı olsun. Emin ellerde olmak seni de rahatlatır 🧿💞💞
Çok şükür çok sevindim canım inşallah inşallah beklerler 5 Mart i bende 6 Mart olsun isterdim eşimin doğum gününde ama kısmet 😃

Bizde yarın sanırım taburcu olucaz hastanede totalde 12 gün kuvozde 4 gün falan kalmış olacaklar çok şükür Bizim hastane maceramız sona eriyor gibi 🙏😧
Gözün aydın 😍 😍 😍

Bugün bizim de kontrolümüz güzel geçti kilomuz 2940 olmuş 110 gr kadar almış geçen haftadan bu yana, genelde bu haftalarda her hafta 150 gr alırmış bebekler ama minyon bebisler 100 gr kadar alırmış sıkıntımız yok şükür suyumuz da güzelmiş. Doğum ne zaman inanın hiç bilmiyorum😂😂 sezaryen günü almaya gittim bizim kızın döndüğünü gördüm 38+2 bebişim geliş şeklini değiştirdi 😂 kafası kanala doğru yoldaymış ama yerleşmemiş. Nstde sancı yok en fazla 27 gördüm 🙈 haftaya bugün tekrar kontrol var 😂
Aaa super haber bu hadi gozun aydin canim❤️ Saglikla gelsin de nasil gelirse gelsin 😍

Bugün bizim de kontrolümüz güzel geçti kilomuz 2940 olmuş 110 gr kadar almış geçen haftadan bu yana, genelde bu haftalarda her hafta 150 gr alırmış bebekler ama minyon bebisler 100 gr kadar alırmış sıkıntımız yok şükür suyumuz da güzelmiş. Doğum ne zaman inanın hiç bilmiyorum😂😂 sezaryen günü almaya gittim bizim kızın döndüğünü gördüm 38+2 bebişim geliş şeklini değiştirdi 😂 kafası kanala doğru yoldaymış ama yerleşmemiş. Nstde sancı yok en fazla 27 gördüm 🙈 haftaya bugün tekrar kontrol var 😂
Aaa senin kızın muzipliklerine bak😂😂😂 senin adına çok sevindim canim hakkında hayırlısı neyse o şekilde kavus insallah kızına 🙏🙏

Tuh tutmadı benim tahmin😂😂 sevindim senin adına normal doğum istiyodun zaten gözün aydın 😍
İnşAllah kuzum heyecan dorukta şafak 11😀
Aa 5 marta gün mü verdi doktorun hadi gözün aydın canım saglikla al kucağına insallah😍

Tam olarak ölçümü nerden yapmak lazım. Bende bedende kararsız kaldım.
E bebek de nasıl ölculmesı gerekiyor yazıyordu yanılmıyorsam göbek cevresınyazıyordu ordan bakarsan netleştırebılırsın 👍
Hayirli zamanda gelsin insallah.Senin doktorun benimki gb sanirim. Benim 27 şubat gb diyordu sonra 1/7 marta attı bakalim yarin gun alabilecekmiyiz merak ediyorum.
😍amin inşşş sana da az kaldııı 🧿 ı

X