2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

benim doktorum çatı muayenesi yapmıyormuş. Şimdilik bende normal bekliyorum. Ctesi randevum p zaman netleşir sanırım🥰
Çatı muayenesi yapmadan nasıl normal yapıp yapamayacağını anlayacak ki 🤔
Her dr farklı cidden insan neye güveneceğinide şaşırıyor artık

Aslında istesem vakit bulurum ama bebeğimle 5 dk daha fazla vakit geçirmek 5 dk daha fazla emzirmek bile hoşuma gidiyor. Elime teli alınca onu bi kenara bırakmış gibi oluyorum içim rahat etmiyor. Çok değişik gerçekten. Bi haftadır evde tv açıp izlemedim ki hiç kapatmayan ben. 😀
Ya sen nasil minnoş bi anne oldun böyle 😍 bizim için op kokla
Bebeğimi dış gebelik sebebiyle kaybetmesem ben de buralarda olacaktim...
Rabbim hepinizin sağlıklı hayırlı şekilde kucağına almayı nasip etsin.
dualarınızı beklerimmm
Allah hayırlı zamanda sağlıklı hayırlı bi evlat nasip etsin inşallah çok bekletmeden🙏

Bende Martı görürüm kızlar 😂 sat a göre 16 mart. Dün çatı muayenedi oldum normal bekliyoruz artık. Aramızda normal doğum bekleyen kimler
Ben bekliyorum ama bakalım bebek hızlı kilo alıyor, cumartesi randevum var inşallah bu defa çok kilo almamıştır. 3800'ü geçerse sezaryen olabilir.

Benimde bu aralar sanki içimden çıkıverecekmiş gibi oluyo, aşağıda çok baskı hissediyorum, çok yorulur veya çok ayakfa durursam. Bazen de sanki iğne batıyor hissi veya elini kolunu alttan çıkaraxakmış gibi tuhaf birşeyler oluyor 😂 bazı hareketleri canımı yakıyır ama hareketlenmesi hoşuma gidiyor🙈😂
😍😍 Evet ya şükür
Kızlar alıntılayamadım . Hepinize çok teşekkür ederim . Şimdilik sancım 20 dakika yarım saatte 1 geliyor . Sancıyı azaltmak için 5 tane ilaç verdiler . Sabah 6 bucukta alacaklar sezeryana . Uyu diye ısrar ediyorlar ama mümkün değil .rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah
Canım ne yaptın nasıl oldunuz. Hayırlı haberlerle gel
Eğer arabayla gitmiyorsanız taşımak zor olabilir. Ev yakınsa çantaları eşin alıp gelir arkadan gerekirse.😂😂

Çünkü tam sıpa 😂😂

Bebekler son günlerinde hareketi azaltmaz mıydı yaa? Bu hareketli oluşları neye işaret acaba 😂 dün eşim o kadar hareketi görünce içimden bir ses kızımızı 1 2 güne gelecek gibi dedi de ben emin olamadım 😂

Nasıl çıkıyor tansiyonun hâlâ yüksek mi devam ediyor canım 😔
Arabamız yok canım o yüzden bizim için sıkıntı olabilir ama en kötü dediğin gibi olur eşim alır gelir. Yapacak bişey yok 🤗
Ben de son zamanlar hareketleri azalır diye duymuştum ama belki de bizimkilerin gelmeye niyeti yoktur daha 😅😂
Ay ertelemicem de en son jiletle aldım cikmayacagi tuttu sınır oldum yoksa hemen gitcem gidemiyorum son çare su felan gelirse yine jilete talim😂😂
Yaa şu olaylar da iyice strese sokuyor insanı Rabbim utandırmasın 😅 artık ulaşmak çok zor
Kızlar kaç kişi kaldık doğurmayan 10 kişi var mıyız
Daha varız canım yaa dur bismillah 😅😄
Canım git özele.ordaki de aynı derse tmm. Devlet hastanesi berbat. Umursama yok asla.. Devlete kalsa ben 6 haftalıkken kanama geçirdim. Devletin acile zor yetiştim. Doğum dr yoktu ebeler baktı ve düşük yapmışın deyip acilde ki Dr söylediler ve cıkardı lar müdahale etmeden o kanamayla. Direk özele gittik gecenin Bi yarısı ve çok şükür düşmemiş.
Ya bu nasıl mümkün olabilir okurken sinirlendim 😡 bu kadar ilgisizlik de fazla ama
73 tü en son evde 57 ile kaldım canım ,

Biz taburcuyuz bu arada 🙏🙏🎉 çıkış için gelmelerini bekliyoruz
Çok sevindimm çok şükür gözünüz aydın 🌹🌹
Aslında istesem vakit bulurum ama bebeğimle 5 dk daha fazla vakit geçirmek 5 dk daha fazla emzirmek bile hoşuma gidiyor. Elime teli alınca onu bi kenara bırakmış gibi oluyorum içim rahat etmiyor. Çok değişik gerçekten. Bi haftadır evde tv açıp izlemedim ki hiç kapatmayan ben. 😀
Yaa okurken içim eridi resmen yaa nasıl güzel şeyler bunlarr 😍😍 Rabbim evlat hasreti çeken isteyen bekleyen herkese böyle güzel duyguları yaşamayı nasio etsin 🌹🌹 evlatlarımıza hayırlı uzun ömürler nasip etsin. Bağlarımızı güçlendirsin🤲🏻
Adı üstünde sezeryan diyorum bende kendi doktoruma madem ilkinde normal yapamadım bu bari planlı doğum olsun istiyorum ama sancı su bekleyelim dedi sonra ben evdeki çocuğumu bırakcak kimsem yok hadi gece gelirse napcam dedim 39a girince alalım o halde dedi ama bence beni geçiştirdi:)
Ya evet böyle düşünen ve uygulayan doktorlar var bundaki amaç ne acaba. Sezaryen olacağın halde sancı beklemek çok saçma değilmi 🤔
Bu gün zaten gelmez se hiç gelmez 🙈 dün market bugün temizlik yaptım kv kp gelecekmiş öldüm şuan
Kız yorma kendini o kadarr hamilesin sennn 😬😬 anlayış lazım.
Amin canm insallah

Emin ol ayni durumdayim nefret geldi su surecten ben 3 gun sanci cektm bana su gun ac gel sezeryana alicaz dedi valizimizi aldik doguma cikip gttik biz tum akrabalarmizin haberi vardi tum arkadaslarim bhn dogm.olucak diye bliyor birde benim dustugm durum? doktor beyin keyfine kalmism bence boyle slk doktorlardan allah korusun gerekli yere sikayetimi yaptim zaten

Adam resmen seni suan almam icin suyun gelmesi lazm dedi ozaman ben neden acim nedn beni sezrryana cagrdiniz dedim cumaya kdr bekleyelim dedi saka gbi nst sonucum ortada

O anlamda soylemedm sen duydugun seyi yazdin bende korktum boyle bir durumdan gidip baska doktora muayane oldum, bende doktorm bana bebek kanala girmis acilman var dediginde nasil olur dedim hergun acaba su mu gelicek nisan m gelicek diye kontrol ettim cnki sancilarm var belli yani dogum sancisi dedigin gbi 2. Cocugm olucak ilkinde sanci cekmesem.bile boyle biseyde anlamiycak kdr cahil degilm dedigin gbi, doktor bana en gec 28 ine kdr aliriz dedi sancilar sıklasinca, bgunde 2 3 gunun hesabini yapti
Geçmiş olsun canım kötü şeyler yaşamışsın arkadşlara yazdıklarınd katılıyorum. Doktorun saçmalamış baya seni de sıkıntıya sokmuş. En kısa zamnda rahata erersiniz inşallah. 😔

Senin günün belli oldu mu kuzu
Kuzucum gün alacağım diye gittim ne göreyim dönmüş benim kız :emir_bebek:Bu hafta içine gün verecekti eğer dönmeseydi.😄
Gittim kuzum tansiyon ilaci basladi haftaya tekrar gidifem kan ve idrar tahlili normal cikti canim
Geçmiş olsun ilaçlar düzene sokar tahlillerin temiz çıkmasına sevindim.🤗
Bende Martı görürüm kızlar 😂 sat a göre 16 mart. Dün çatı muayenedi oldum normal bekliyoruz artık. Aramızda normal doğum bekleyen kimler
Ben de normali bekliyorum artık ama çatı muayenesi henüz olmadım 🙈

Kızlar merhaba. Hastaneden çıktık. 3kez nst ye bağladı farklı zamanlarda. Bugün 1kez bile sancı çıkmadı 🤷‍♀️ doktor sancı kasılma hissettiğinde gel dedi. Pzt sabah tekrar çağırdı. Suyu da iyimiş. Şuan için sıkıntı görünmüyor dedi. Kızım biraz daha kalmaya karar verdi sanırım 🥰🥰🥰

Kızlar merhaba. Hastaneden çıktık. 3kez nst ye bağladı farklı zamanlarda. Bugün 1kez bile sancı çıkmadı 🤷‍♀️ doktor sancı kasılma hissettiğinde gel dedi. Pzt sabah tekrar çağırdı. Suyu da iyimiş. Şuan için sıkıntı görünmüyor dedi. Kızım biraz daha kalmaya karar verdi sanırım 🥰🥰🥰
Hadi ya bugünde doğuracağım diye giden kimse doğuramadı. Bu topikte kontrole diye giden doğuruyor onu anladım😂 Sağlıkla vaktinde gelir inşallah canım 🤗 pazartesi bir çoğumuzun kontrolü var hepimiz için güzel bir gün olsun🌸

I ilknurrr22 öperimmm öpmem miii 😍😍
Uykusuz Koala Uykusuz Koala senin kızda fazla kararsız😀
Melekkkeren Melekkkeren amin canım benim Rabbim isteyen hak eden herkese versin 😍😍
Evet ya şaşırttı beni.🙈
Öyle mi dursam, ay şurası da güzelmiş, yok yok böyle olsun diye dolanıyor heralde içeride 😂
Saldım gitti nasıl geliyorsa gelsin dün gece aşırı hareketliydi bir terslik olmuş olabilir yine diyorum😂 güvenimi kırdı sıpa 🙈

Hayırlısı olsun sağlıkla kavuşun canım 🤩🤩 en hayırlı zaman hangisiyse o vakitte gelsin yavrun 🤲🏻
Mart bebeleri çok hareketli yerinde duramıyorlar baksana çoğu doğdu kalanlarda yerine sığamıyor hayırlısı olsun.😂
Evet evet öyle de denilebilir duramıyorlar pek 😂😂
Sabırsızlar neden acaba burçlarından sebepmi ,😂😂🤔

Ultrasona göre seninle aynı tarihlerde doğurabiliriz ama sat a göre haftaya bile doğurabilirim. 🙈😂 Bakalım küçük hanım ne zaman gelecek, bu aralar aşırı tekmeliyor sanki, hele bugün çok canımı yaktı. Öyle bir vurdu ki kaburgalarıma doğru filan, ilk defa eşim kıyafet üstünden gördü karnımın şekil değiştirdiğini ve bana şunu dedi "Ooo canım, o nasıl hareket edşyor tekmeliyor öyle, karnın şekil değiştiriyor, oynuyor resmen😳" dedi birde elini koyduğumda daha da şaşırdı, bence bu kız yakında doğacak diyor 😂🙈sabah uyurken belimde biraz ağrı kasıklarımda ve karnımda hafif bir ağrı ve acı vardı ama şimdi yok. Ama artık kalçalarım acıyor otururken kemiklerim etime batıyormuş gibi. 🙄
Oo maşallah bebişler hep öle sanırım 🤣bnm bebe de Bi sağa Bi sola gidio Bi şaha kalkıo Bi inio maşallah sıpalara 🧿🤣
Bnm de görünüş normal ama 37de çatıdan sonra tam belli olcak. Bu cumartesi deil sonraki cumartesi.
😍😍 Evet ya şükür

Canım ne yaptın nasıl oldunuz. Hayırlı haberlerle gel

Arabamız yok canım o yüzden bizim için sıkıntı olabilir ama en kötü dediğin gibi olur eşim alır gelir. Yapacak bişey yok 🤗
Ben de son zamanlar hareketleri azalır diye duymuştum ama belki de bizimkilerin gelmeye niyeti yoktur daha 😅😂

Yaa şu olaylar da iyice strese sokuyor insanı Rabbim utandırmasın 😅 artık ulaşmak çok zor

Daha varız canım yaa dur bismillah 😅😄

Ya bu nasıl mümkün olabilir okurken sinirlendim 😡 bu kadar ilgisizlik de fazla ama

Çok sevindimm çok şükür gözünüz aydın 🌹🌹

Yaa okurken içim eridi resmen yaa nasıl güzel şeyler bunlarr 😍😍 Rabbim evlat hasreti çeken isteyen bekleyen herkese böyle güzel duyguları yaşamayı nasio etsin 🌹🌹 evlatlarımıza hayırlı uzun ömürler nasip etsin. Bağlarımızı güçlendirsin🤲🏻

Ya evet böyle düşünen ve uygulayan doktorlar var bundaki amaç ne acaba. Sezaryen olacağın halde sancı beklemek çok saçma değilmi 🤔

Kız yorma kendini o kadarr hamilesin sennn 😬😬 anlayış lazım.

Geçmiş olsun canım kötü şeyler yaşamışsın arkadşlara yazdıklarınd katılıyorum. Doktorun saçmalamış baya seni de sıkıntıya sokmuş. En kısa zamnda rahata erersiniz inşallah. 😔
Aynen cnm devlete kalsa ben şimdiye hamile değildim. Kanamam okadar coktu ki bana bile zararı olmus olabılırdi.aldıkları para haram zıkkım olsun.

Evet ya şaşırttı beni.🙈
Öyle mi dursam, ay şurası da güzelmiş, yok yok böyle olsun diye dolanıyor heralde içeride 😂
Saldım gitti nasıl geliyorsa gelsin dün gece aşırı hareketliydi bir terslik olmuş olabilir yine diyorum😂 güvenimi kırdı sıpa 🙈
Hayırlısı olsun çiçeğim hayırlı zamanda sağlıkla doğsun da 😘

X