2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Selam kızlar 12 günlük olduk biz 🧿 beni emzik niyetine kullanıyor bütün gün yapışığız küçük doğdu diye bende emzik vermiyorum. Toparlasın kendini diye. Süt için size naçizane tavsiyem var ben hamileyken almıştım doğum yaptığım gün içmeye başladım instagramda emzirme danışmanı dilruba diye biri var onun bir çayı var ondan almıştım heryerde tavsiyelerini görüyordum. İkinci gece Mastit oldum hastanede pompa getirdiler 75 cc süt çıktı ebe bile şaşırdı.
bi deneyin derim kızlarda hiç sütüm yoktu çünkü belki 2. Olduğu için hormonlarım daha çok çalışıyo bilmiyorum ☺️
Senin icin yorucudur canim.uykusz kalirsin..Nerden aldin canim çayını.

arkadaşlar sürüntü testi asla korkulcak bişi değil 🤣🤣 ben ki kan aldırırken alkolle bayılmaktan dönen bir insanım. 5-6 dk yerimden kalkmam öyle canım tatlıdır. Asla ve asla acıtmadı ben oldum. Çok basitti ya.😍

Ben de internetten yorumları okuyup, videolar izleyip korka korka teste gitmiştim, hiç korkulacak bir şey değilmiş.

Selam kızlar 12 günlük olduk biz 🧿 beni emzik niyetine kullanıyor bütün gün yapışığız küçük doğdu diye bende emzik vermiyorum. Toparlasın kendini diye. Süt için size naçizane tavsiyem var ben hamileyken almıştım doğum yaptığım gün içmeye başladım instagramda emzirme danışmanı dilruba diye biri var onun bir çayı var ondan almıştım heryerde tavsiyelerini görüyordum. İkinci gece Mastit oldum hastanede pompa getirdiler 75 cc süt çıktı ebe bile şaşırdı.
bi deneyin derim kızlarda hiç sütüm yoktu çünkü belki 2. Olduğu için hormonlarım daha çok çalışıyo bilmiyorum ☺️
Cnm masallah benim de 3. Gün oldu solu verirken sağdan kendi akıyo valla cabuk geldi. Hic de cay may icmiyorum sadece bol su. Gögüslerim taş gibi oldu yalnız canım acidi bebek hepsini cekemiyor. Sağmaya calıstım ev tipi olanlar sağmadı da, elimle sağınca geliyor. Napsam ki? Hastane tipi mi kiralasam. Cünkü ben uyurken eşimde verebilsin istiyorum

Sondadan korkmuyorum spinal olacak uyuşma olunca takılıyor hiç hissetmiyorsun korona testinden çok korkuyorum ama 😂
Aa iyi bari ya uyuşma sonrası takılıyorsa sevindim 😂🤗🤗
Özellerde de yapılıyor mu ben hiç sormadım ya kandan yapsalar bari
Amin canım amin 🤲🏻
Sezaryen icin gun alınca da kendimi.tatile çıkıyormuş gb hissediyorum aman çantamda eksik bir şey kalmasın vs dönüp.dolasip çantanın başındayım.
Ne güzel ya böyle duygularla hazırlıyorsan 😅 benim çantamda da eksikler hiç bitmiyormuş gibi geliyor. Hep bişeyler eksikmiş gibi.
Ben de sorayım diyeceğim ama sormam hiçbirşeyi değiştirmeyecek tabi 😕 İnşallah kolay olur.
Malesef canım inşallah kolay olur 😰

arkadaşlar sürüntü testi asla korkulcak bişi değil 🤣🤣 ben ki kan aldırırken alkolle bayılmaktan dönen bir insanım. 5-6 dk yerimden kalkmam öyle canım tatlıdır. Asla ve asla acıtmadı ben oldum. Çok basitti ya.😍

Ben de internetten yorumları okuyup, videolar izleyip korka korka teste gitmiştim, hiç korkulacak bir şey değilmiş.
Ne güzel demişsiniz yakınlarım neden böyle demiyor benim yaa 😰😰

Kızlar hepiniz kolaydı diyorsunuz bence bu testler gerçekten de ilk yapılmaya başlandığı zaman acıtıyordu bu sonuca vardım. Annem ağladı yapılırken ama mart ayında yaptırdı o yani covidin ilk geldiği ay. Şuan yaptıran herkes acımadığını söylüyor bence bizlerinde kolayca olup bitecek🤗

X