2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar cok sukur gece dogum oldu kizim geldi cok sukur darisi sizlerin basina gayet iyiyiz ameliyata alindm gece 2 de birden sanci vurdu acile geldik direk sezeryana aldilar
Maşallah cabjm gözünüz aydın. Sana bu sancılarla bekleyemezsin derken haklıydık demek ki ama sen bize biraz gönül koydun 🌸 neyse geçti gitti sen de rahatlamışsındır🌸

Çok şükür ki tahliller normal canım tansiyon etkileme iş demek ki. Bu arada kuzucuk da biraz daha büyüyebilir 🥰🥰

Kuzucum gün alacağım diye gittim ne göreyim dönmüş benim kız :emir_bebek:Bu hafta içine gün verecekti eğer dönmeseydi.😄

Geçmiş olsun ilaçlar düzene sokar tahlillerin temiz çıkmasına sevindim.🤗

Ben de normali bekliyorum artık ama çatı muayenesi henüz olmadım 🙈
Sağolun kızlar inşallah düzelir bı an önce ❤️

Hah ne güzel dedin bu teselli mükemmel gerçektenn amaann doğum yapcaz o ne ki 😂😂

İnsan korktuğuyla sınanıyor kuzum. Gerçekten bu böyle 😬😬 başa gelen çekilecek mecbur 😄🌹

Son haftalar hareketlerinin azalması normal demişti doktor canım

Günydınlarrr dün geceden beri siteye giriş yapamadım. Aynı sorunu yaşayan oldumu 🤔🤔
Aynen bende giremedim.

Kızlar önceden normal.dogum yapanlara bir sorum var doğumunuzu ne tetikledi 🙄hurma günde 3 tane yiyorum squat plates topu haraket sıcak su adaçayı uyguluyorum 😅birde ahududu yaprağı deniycem size etki eden başka birşey olmuştur tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim

Dünn geldik salona hazırlanmısti her şey
Gökçe çok şaşırdı , umduğumuz gibi kötü senaryo şimdilik yok bazen ocakta yemeğini unutan kadınlar gibi bebekleerr diye aşka gelip salona bakıyor öyle hırçın tutumları yok şimdilik şükür

Benim tek sıkıntı uykusuzluk yanı bı De üç saatte Bir beslemem gerekirken çok uyuyorlar bazen beslenme saatinde kaldırmak imkansız küçük memeye çok alıştı resmen ağlayarak istiyor da şırınga yada kaşık demişti doktor meme dışında ama bunlar şırıngayi artık istemiyorlar çekim güçleri az olduğu için emziriyorum ama tam doymalarindan emin ol olamadığım için bugün ilk kez lansimoh biberon ile verdim çok yavaş akıyor sorun çıkmadı sonra meme de verdim

İşte tek sıkıntı 3 saatte bir olan beslenmenin uykularından dolayı sarkması 😑

M Muallimezzz her şey çok güzel de uykusuzluk ve üçüne yetişmeye çalışmak işin en zor kısmı gelecekten bildiriyorum 😂

Ben yatmaya hazırlanıyorum bebişim de partiye 🤪🤪🤪 inşallah uyuyabilirim 🤲🤲🤲 Allahın izniyle son 4 gecem 💕💕🧿
Dün gece benimki bir önceki geceye göre az hareketliydi her günü bir olmuyor 😂 ama nasıl güçlendiler değil mi bayağı can yakıyor hareketleri 😄 Çok az kaldı kavuşmanızaa❤
Hah ne güzel dedin bu teselli mükemmel gerçektenn amaann doğum yapcaz o ne ki 😂😂
Aynen öyle gözümüzü başka hiçbirşey korkutmasın 😂😂
İnsan korktuğuyla sınanıyor kuzum. Gerçekten bu böyle 😬😬 başa gelen çekilecek mecbur 😄🌹
Her zaman son kurduğun cümleyi kurarım ben de. Başa gelen çekilir ötesi yok😂😂
Günydınlarrr dün geceden beri siteye giriş yapamadım. Aynı sorunu yaşayan oldumu 🤔🤔
Ben de giremedim büyük bir boşluğa düştüm giremeyince, nasıl alışmışım.😂
Çok az zamanın kalmış pembiş hep aynı olamaz ki
Haklısın kuzucum aslında bu ara normal azalması ama bir gece çılgınlar gibi oynayınca her gece aynısını bekliyorum sanırım ama o da mümkün değil tabi🙈
Bencede ya benimde öyle midem yikanmisti ama benim burnumdan sokmuşlardı hortumu bogazina gelince yut dediler yuttum öyle yıkadılar midemi ondan daha kötü olamaz bence😂
Aaaa haklısın ya ben unutmuşum ağzımdan değil burnumdan mideme indirdiler benim de. Valla o yutkunma anı sedyede çarşafı sıkmıştım acıdan gözlerimden yaşlar akmıştı o acıyı unutamıyorum 😂 miden yıkandıktan sonra sen de zangır zangır titredin mi? Dişlerim birbirine vuruyordu vücudumu durduramıyordum çok garipti. Çocukluk travması oldu resmen😂
Kizlar cok sukur gece dogum oldu kizim geldi cok sukur darisi sizlerin basina gayet iyiyiz ameliyata alindm gece 2 de birden sanci vurdu acile geldik direk sezeryana aldilar
Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin gözün aydın 😊😊
Dünden beri siteye giriş yapamadım, yazamadım kimseye 🙈 evet doğuracağım diyen değil, kontrole gidiyorum diyenden korkmalı 😂😂 şükür uslandı azıcık kızım. Vaktinde gelirler inşallah canım 🙏🏻🙏🏻 pzt ye birşey kalmadı 😜
Bakım varmış kuzucum sitede sabah açıldı🤗
Aynen öyle kontrole gidenler daha aksiyonlu geri dönüyor 😂 şaka bir yana sağlıkla vaktinde gelsinler inşallah.💜

Kızlar önceden normal.dogum yapanlara bir sorum var doğumunuzu ne tetikledi 🙄hurma günde 3 tane yiyorum squat plates topu haraket sıcak su adaçayı uyguluyorum 😅birde ahududu yaprağı deniycem size etki eden başka birşey olmuştur tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim
Bende burda cevapları bekleyeyim 😊 ben doktora sorduğumda ev silmek, ilişki, günde 6 tane hurma, bide sıcak duş yada belden aşağıya sıcak su da tutabilirsin demişti. Ben hepsini yaptım hala tık yok.

Dünn geldik salona hazırlanmısti her şey
Gökçe çok şaşırdı , umduğumuz gibi kötü senaryo şimdilik yok bazen ocakta yemeğini unutan kadınlar gibi bebekleerr diye aşka gelip salona bakıyor öyle hırçın tutumları yok şimdilik şükür
Yaa Gökçe'nin o heyecanını ben yerim😂😂 gözümde canlandı sanki bebekleer diye çıkışı🙈 inşallah o hırçın tutum hiç gelmez.🤗
Benim tek sıkıntı uykusuzluk yanı bı De üç saatte Bir beslemem gerekirken çok uyuyorlar bazen beslenme saatinde kaldırmak imkansız küçük memeye çok alıştı resmen ağlayarak istiyor da şırınga yada kaşık demişti doktor meme dışında ama bunlar şırıngayi artık istemiyorlar çekim güçleri az olduğu için emziriyorum ama tam doymalarindan emin ol olamadığım için bugün ilk kez lansimoh biberon ile verdim çok yavaş akıyor sorun çıkmadı sonra meme de verdim

İşte tek sıkıntı 3 saatte bir olan beslenmenin uykularından dolayı sarkması 😑

M Muallimezzz her şey çok güzel de uykusuzluk ve üçüne yetişmeye çalışmak işin en zor kısmı gelecekten bildiriyorum 😂
Senin de biraz işleri kolaylaştırman lazım tabii haklısın şırınga ile istemiyorlarsa madem mecbur biberon vermek gerek zaten anne memesi gibi diyorlar memeyi bırakmaz diyorlar sizde de durumlar bu şekilde devam eder inşallah. Hem meme hem biberon takılsın kızlar.😍 Sağlıkları yerinde olsun gerisini halledersin üstesinden gelemeyeceğin birşey olmayacak eminim 🤗

Gözün aydın canım 😍 😍 😍
Simdi biseyler yedim direk yer yemez geri cikardim rahatsiz oldu heralde kimildadi bes alti kez yine cok sukur 😊
Çok şükür 🤩🤩🤩
Dün gece benimki bir önceki geceye göre az hareketliydi her günü bir olmuyor 😂 ama nasıl güçlendiler değil mi bayağı can yakıyor hareketleri 😄 Çok az kaldı kavuşmanızaa❤

Aynen öyle gözümüzü başka hiçbirşey korkutmasın 😂😂

Her zaman son kurduğun cümleyi kurarım ben de. Başa gelen çekilir ötesi yok😂😂

Ben de giremedim büyük bir boşluğa düştüm giremeyince, nasıl alışmışım.😂

Haklısın kuzucum aslında bu ara normal azalması ama bir gece çılgınlar gibi oynayınca her gece aynısını bekliyorum sanırım ama o da mümkün değil tabi🙈

Aaaa haklısın ya ben unutmuşum ağzımdan değil burnumdan mideme indirdiler benim de. Valla o yutkunma anı sedyede çarşafı sıkmıştım acıdan gözlerimden yaşlar akmıştı o acıyı unutamıyorum 😂 miden yıkandıktan sonra sen de zangır zangır titredin mi? Dişlerim birbirine vuruyordu vücudumu durduramıyordum çok garipti. Çocukluk travması oldu resmen😂

Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin gözün aydın 😊😊

Bakım varmış kuzucum sitede sabah açıldı🤗
Aynen öyle kontrole gidenler daha aksiyonlu geri dönüyor 😂 şaka bir yana sağlıkla vaktinde gelsinler inşallah.💜
Dün akşam çok ama çok acıttı sıpa 🤪🤪🤪 Bi doğsun abisiyle bizde onu sıka sıka sevincez 🤭🤭🤭 kasılma olunca oğlum doğunca anneme yaptıklarını ödeticem diyor 🙈 🙈 🙈

X