2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar geceden beri büyük tuvaletimi yapıyorum şimdiye kadar 6 7 kere yaptım migdem de bulanıyor sert karnım neden olur ki 😳gören ilk zannedecek uykusuzluk ağrı üstüne bunlar eklendi delirmek üzereyim
Allah Allah. doğumdan önce ishal olanlar duymuştum. İnşallah düzelir canım 😕
Çok şükür iyi haberlerle geldim tatlım. 😊Geçen hafta doktor bebeğin kilo alması yavaşlamış minyon olacak galiba vs haftasına göre dsha küçük filan demişti. Moralim bozulmuştu. Bu hafta doktorum bebeğin çok iyi kilo aldığını, haftasını yakalamaya başladığını suyunun da çok iyi olduğunu söyledi. Her şey çok güzel dedi, nst de iyiymiş. Daha doğumuna 3-4 hafta var ama yinede ne olur bilemeyiz bazı hastalarımızın 37 de filan suyu geliyor kanaması oluyor doğuruyorlar, öyle bir durum olmazsa 3 4 hafta var doğumuna dedi.
Ayrıca çatı muayenesini de sordum, ne zaman yaparsınız diye, bana "Tatlım, ben çatı muayenesine inanmıyorum, 39 da yapıyorum ama ben inanmıyorum, her şey o an ki duruma bağlı, annenin ve bebeğin durumuna bağlı, çatı darmış vs filan ona göre planlamıyorum dedi, bebek döner her şey normal görünür ama doğum başlamaz, başı kanala girmemiş olur, bebek doğumu ilerletmez vs başka sıkıntılar olur bazen de bebek dönmez, ters durur yani o zamanki duruma bağlı her şey" dedi. Ben de tamam, bana ne zaman isterseniz yapabilirsiniz ben merak ettiğim için sordum sadece dedim. 😂 Doktorumu çok seviyorum, geçen sene beni ameliyat etmişti diğer doktorların görmediğş polipi o gördü onun sayesinde hamile kaldım. 😍
Gözünaydın canım çok sevindim herşey yolunda. Benim doktorum da yapmıyormuş çatı muayenesi. Garibime gitmişti ama dmeek ki var böyle düşünen doktorlar😅

Kasılmanın ne olduğunu hala çözemedim ben ya, kasılıyor muyum bilmiyorum, karnın taş gibi olup sertleşmesi ise o aylardır var ve yorulunca oluyor. Benim sabah yani 2 saat önce bi sancım oldu kasığımda dinlenince geçti ama şimdi sanki yine gelecek gibi hissediyorum, belimde hafif ağrı var, birazdan kontrole gideceğim.
Umarım kontrol güzel geçer hafif ağrıyla gittim doğum sancısı diye yatırdı daha ağır sancıya yalancı sancı dediler bende anlamıyorum valla bir atlatsaydık şu zamanları

Ohh ne güzel sende ben gibi bebiş keyfi bekleyeceksin demekki 😍 polip bende de vardı aldırcaaktım adetken Ken geldi ben hamile kalıp gittim küçükmüş engel olmadı 🙈
Benim büyüktü, kapatıyomuş tüplerin önünü, kimyasal gebelik geçirmeme sebep olmuştu. Hiç korunmadığımız halde hamile kalmıyordum.

Günaydınnn kızlar bugün annemler geliyo heyecanlıyım çok da özlemiştim 🥰 bu sefer erken çağırmadım iyi oldu boşuna sıkılıp bekleyeceklerdi şimdi de haftasonu yasağına kalmasınlar diye gelin dedim son günler heyecan tavann 😇
Allah kavuştursun canim. Son günleriniz o keyifli sohbetlerinizle değerlendirin. Kızın da oyun oynar anneannesi ve dedesi ile.

Belim ağrıyor canim karnım taş gibi standart şeyler yiyorum bilmiyorum vallahi kendimi hiç iyi hissetmiyorum hiç uyumadım ilerleyen saatler de ne olaca bakalım 😟
Doktorunla konuşsan belki görmek ister ya da tahlil.falan ister. Dogum belirtisi degilse Üşütmuste olabilirsin ya da şebeke suları da geliyor aklima. Sen normal dogum bekliyordun degil mi canim? Sezaryen tarihi vermemişti sana

Doguma 3 gun kaldi dün arkadaşla komşu uğradı 4 çocuk vardi evde,bugun teyzem geliyor torunu ile benim evim ne zaman toplu duracak acaba🙄esim evden çalışıyor o da sen doğuracaksın neden kabul ediyorsun diyor. Bugün evi temizleyip bebeğin beşiğini ayarlayacaktık yarında alışveriş planımız vardi. Artik hepsi yarina kaldi.

Doguma 3 gun kaldi dün arkadaşla komşu uğradı 4 çocuk vardi evde,bugun teyzem geliyor torunu ile benim evim ne zaman toplu duracak acaba🙄esim evden çalışıyor o da sen doğuracaksın neden kabul ediyorsun diyor. Bugün evi temizleyip bebeğin beşiğini ayarlayacaktık yarında alışveriş planımız vardi. Artik hepsi yarina kaldi.
Aslında misafir kabul etmemek lazım canım kapıya dayaninca da insan bişey diyemiyor

Gözün aydın güzel haberlerini bekliyoruz :)

Duruma bağlı canım suyun felan gelirse bakarlar açılma var mi diye ilk dogumum mecburi sezeryandi ters olduğu için suyum geldiği için baktılar açılma varsa tehlikeli diye

Günaydın canım gözün aydın bol bol hasret giderin😍😍
Hımm vücut temizliğimi doğuma yakın yapmak istiyorum onun için sormuştum o zaman tedbirli olmak lazım

Kızlar benim sezeryan tarihi belli oldu insallah pazartesi 17.00 de doğum yapacağım kızımla buluşacağım Allah in izniyle🤗🤗🤗
Heyecan dorukta💃💃💃
Benim de bugün belli olacak çok heyecanlıyım ben de .sağlıkla gelsinler inşallah 🤲
Kızlar gece bir buçukta suyum geldi. Hastaneye geldik yatışım yapıldı. Nst bağladılar sancı takibi yapılıyor. Sabah sezeryana alacaklar. Ayın beşini beklemedi bebiş geliyor.
Sağlıkla kucağına al inşallah

Benim büyüktü, kapatıyomuş tüplerin önünü, kimyasal gebelik geçirmeme sebep olmuştu. Hiç korunmadığımız halde hamile kalmıyordum.
Ben polikistik over için gittim o değil polip sıkıntı dedi ama olmadı şükür doğru büyük olunca hem sıkıntı hemde kanamaya Sebeb oluyo bir ay bile olmadı annem aldırdı 16 gün sürmesine Sebeb oldu adetin sıkıntı olabiliyo

Geleninde anlayışlı olması gerek 4 çocukla gelinmez ki alışveriş de mahvediyor yataktan çıkamıyorum bugün mahvoldum bilsem asla gitmezdim yada misafir kabul etmezdim olan bana oldu

Gözün aydın güzel haberlerini bekliyoruz :)

Duruma bağlı canım suyun felan gelirse bakarlar açılma var mi diye ilk dogumum mecburi sezeryandi ters olduğu için suyum geldiği için baktılar açılma varsa tehlikeli diye

Günaydın canım gözün aydın bol bol hasret giderin😍😍
Evet tatlım akşam geliyorlar 🥰

Son kontrolde bebeğin döndüğünü görünce artık normal şansımız var dedi ama çatı kontrolü yapmadı 🙈 Belki de unuttu bilmiyorum, benim de aklıma geldi ama söylemedim bilerek.😂 Bu gittiğim kontrolde yapar bence. Ben ne yapıyorum ben de bebeğimin ultrason fotoğraflarına videolarına bakıyorum hahah😂❤ sağlıkla gelsin miniklerimiz🤗

Sezaryen olana yapmıyorlar bence çünkü doktorum 37de yapacağını söylemişti ama benim kız o dönem tersti ve sezaryan olacağım kesindi o yüzden yapmadı.

Yaa çok az kalmış kavuşmaya çok heyecanlıı🙈 Sağlıkla gelsin inşallah 😍
Bu seferki kontrolde yapar muhtemelen canım hadi hayırlısı hakkında 🤗 sen de öyle avunuyosun demek 😂 ben de ultrason fotolarına bakıyorum ama kızımın bebeklik fotoları daha gerçek onlar daha çok heyecanlandırıyo 🥰

Bu seferki kontrolde yapar muhtemelen canım hadi hayırlısı hakkında 🤗 sen de öyle avunuyosun demek 😂 ben de ultrason fotolarına bakıyorum ama kızımın bebeklik fotoları daha gerçek onlar daha çok heyecanlandırıyo 🥰
Muhtemelen ilk bebeğim olmasa ben de diğer çocuğumun bebeklik resimlerine iç çekerdim😄
Bence de bu defa sorun olmazsa yapar gibi geldi pazartesi gideceğim kontrole heyecan dorukta 🙈

Kizlar dogumdan sonra istahı giden var mi ya? Sudan baska bisey yiyip icesim gelmiyo valla elden ayaktan düşücem diye korkuyorum iyice. Ama sanki mideme kilit oturdu cnm hicbisey cekmiyo. Zorla tost corba falan zorluyorum kendimi. Hamileyken de gece ne yesem diye aranırdım😂

Bennn. Bende sanıyorum ki halim yok ondan yiyesim olmuyor. Ama bi suya düştüm ama akşama kadar bişey yemesem acıkmam
Doğum sonrası iştahı açılan bir ben varım heralde😂 Hele sürekli aklımda tatlılar dönüp duruyor 😬

X