2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Doguma 3 gun kaldi dün arkadaşla komşu uğradı 4 çocuk vardi evde,bugun teyzem geliyor torunu ile benim evim ne zaman toplu duracak acaba🙄esim evden çalışıyor o da sen doğuracaksın neden kabul ediyorsun diyor. Bugün evi temizleyip bebeğin beşiğini ayarlayacaktık yarında alışveriş planımız vardi. Artik hepsi yarina kaldi.
Ya son günlerde niye gelirler ki bi değişik insanlar gerçekten
Hımm vücut temizliğimi doğuma yakın yapmak istiyorum onun için sormuştum o zaman tedbirli olmak lazım
Evet canım yapmakta fayda var ben ilkinde 36. Haftada alt taraf için girmiştim kuafore sonra çıktıkça kendim aldım yine o zaman jilet kullanamiyodum şimdi kullanıyorum o yüzden pazartesi gitcem kuafore o günde sezeryan günü belli.olcak eğer ki su felan gelirse mecbur jiletle alır giderim vucudumu da dün hallettim

Sanırım ilk 10 gün oluyomus. Sonradan acılır diye düsünüyorum heralde
İlk kez duyuyorum canım Rabbim kolaylık versinn 🤲🏻
Kızlar gece bir buçukta suyum geldi. Hastaneye geldik yatışım yapıldı. Nst bağladılar sancı takibi yapılıyor. Sabah sezeryana alacaklar. Ayın beşini beklemedi bebiş geliyor.
Hakkınızda hayırlısı olsunn sağlıkla gelsin canımm hayırlı olsun 🤗😍 sorunsuz kucağına alırsın inşallah
Günaydınlarr.🤗🍃
Dün gece bebeğim çok hareketliydi çokta kasıldım bir yere kadar yazılanları okudum alıntı yaptım ama cevap yazacak halim kalmadı telefonu bıraktım, gece boyu sürdü kasılmam. Tabi düzenli birşey yok ama çok canım yandı.🙈
Şükür ki uyumuşum ve mide yanması ile uyandım, yanma hafifledi diye 2 gündür mide koruyucumu içmiyordum. Arada ilacı bırakıyorum midem geçmiş mi diye kontrol ediyorum cık yine geçmemiş alev alev içim.😢 sıkıldım ilaç yutmaktan. He bir de heyecandan da uykum kaçtı tabi bebek uygulaması son 8 diyor benim yüreğim kıpır kıpır 😄
Geçmiş olsun canım sona yaklaştıkça böyle sancılarımızın olması normal sanırım. Mide yanmasını da hiç yaşamadım ama Rabbim yardımcın olsun eminim çok zordur 😔 uygulamalar insanı gerçekten heyecanlandırıyor 😍 sağlıkla sıhhatle kavuşmak bizlere de nasip olsun. Dün benim de kasılmalarım oldu. Hatta dakika tuttum 20 dakikada bir girmeye başladı. 20 dakika arayla 5 defa kasılma oldu sonra hiç bişe olmamış gibi devam etti çok garipti 😂😄 beni yeterince heyecnlandırmaya yetti.
Kızlar çok zorlanıyorum belli bir düzene geldi artık yarım saatte bir her gün saatinde olan sancılar var. Çok fena kasılma ve kramplar hastaneye gidince açılma yok yalancı sancı diye gönderiyorlar. Uyku sıfır saati bile şaşmıyor sancıların sizlerde de aynı mı ☹️
Ben sadece dün yaşadım canım. Vücut kendini doğuma hazırlıyor. Şimdi nasılsın devam ediyormu😰
Günaydın kızlar . Bişi sorucam. Benim kesin olarak sezaryen olacak bu durumda doktor çatı muayenesi yapar mı ? Çatı muayenesi sadece normal doğum için yapılıyor değil mi ?
Sadece normal doğum için diye biliyorum
Günaydınnn kızlar bugün annemler geliyo heyecanlıyım çok da özlemiştim 🥰 bu sefer erken çağırmadım iyi oldu boşuna sıkılıp bekleyeceklerdi şimdi de haftasonu yasağına kalmasınlar diye gelin dedim son günler heyecan tavann 😇
Gözünaydın canım 😍
Çok şükür iyi haberlerle geldim tatlım. 😊Geçen hafta doktor bebeğin kilo alması yavaşlamış minyon olacak galiba vs haftasına göre dsha küçük filan demişti. Moralim bozulmuştu. Bu hafta doktorum bebeğin çok iyi kilo aldığını, haftasını yakalamaya başladığını suyunun da çok iyi olduğunu söyledi. Her şey çok güzel dedi, nst de iyiymiş. Daha doğumuna 3-4 hafta var ama yinede ne olur bilemeyiz bazı hastalarımızın 37 de filan suyu geliyor kanaması oluyor doğuruyorlar, öyle bir durum olmazsa 3 4 hafta var doğumuna dedi.
Ayrıca çatı muayenesini de sordum, ne zaman yaparsınız diye, bana "Tatlım, ben çatı muayenesine inanmıyorum, 39 da yapıyorum ama ben inanmıyorum, her şey o an ki duruma bağlı, annenin ve bebeğin durumuna bağlı, çatı darmış vs filan ona göre planlamıyorum dedi, bebek döner her şey normal görünür ama doğum başlamaz, başı kanala girmemiş olur, bebek doğumu ilerletmez vs başka sıkıntılar olur bazen de bebek dönmez, ters durur yani o zamanki duruma bağlı her şey" dedi. Ben de tamam, bana ne zaman isterseniz yapabilirsiniz ben merak ettiğim için sordum sadece dedim. 😂 Doktorumu çok seviyorum, geçen sene beni ameliyat etmişti diğer doktorların görmediğş polipi o gördü onun sayesinde hamile kaldım. 😍
Nasıl da rahatlatıcı bi konuşma olmuş canım gözün aydın 😍🤗 çok güzel haberler
Ohh ne güzel sende ben gibi bebiş keyfi bekleyeceksin demekki 😍 polip bende de vardı aldırcaaktım adetken Ken geldi ben hamile kalıp gittim küçükmüş engel olmadı 🙈
Ben de zor hamile kaldım. Hamile kaldıktan sonra rahim içinde polip gördü doktor kızlar acaba sezaryen de alınabilecek bişeymi? Doktora söylemem gerekirmi
Kızlar benim sezeryan tarihi belli oldu insallah pazartesi 17.00 de doğum yapacağım kızımla buluşacağım Allah in izniyle🤗🤗🤗
Heyecan dorukta💃💃💃
Gözün aydınnn sağlıkla al kucağına canım
Kızlar dikiş yerim çok incelmiş acil sezeryana alınıyorum dualarınızı eksik etmeyin
Rabbim suhulet versinnn güzel haberlerle gel inşallah 🤲🏻🤲🏻

İlk kez duyuyorum canım Rabbim kolaylık versinn 🤲🏻

Hakkınızda hayırlısı olsunn sağlıkla gelsin canımm hayırlı olsun 🤗😍 sorunsuz kucağına alırsın inşallah

Geçmiş olsun canım sona yaklaştıkça böyle sancılarımızın olması normal sanırım. Mide yanmasını da hiç yaşamadım ama Rabbim yardımcın olsun eminim çok zordur 😔 uygulamalar insanı gerçekten heyecanlandırıyor 😍 sağlıkla sıhhatle kavuşmak bizlere de nasip olsun. Dün benim de kasılmalarım oldu. Hatta dakika tuttum 20 dakikada bir girmeye başladı. 20 dakika arayla 5 defa kasılma oldu sonra hiç bişe olmamış gibi devam etti çok garipti 😂😄 beni yeterince heyecnlandırmaya yetti.

Ben sadece dün yaşadım canım. Vücut kendini doğuma hazırlıyor. Şimdi nasılsın devam ediyormu😰

Sadece normal doğum için diye biliyorum

Gözünaydın canım 😍

Nasıl da rahatlatıcı bi konuşma olmuş canım gözün aydın 😍🤗 çok güzel haberler

Ben de zor hamile kaldım. Hamile kaldıktan sonra rahim içinde polip gördü doktor kızlar acaba sezaryen de alınabilecek bişeymi? Doktora söylemem gerekirmi

Gözün aydınnn sağlıkla al kucağına canım

Rabbim suhulet versinnn güzel haberlerle gel inşallah 🤲🏻🤲🏻
Doktor gördüyse alır zaten canım aynı doktor değilse söyle istersen

Selam kızlar benimde bütün gün oturmaktan karnım kas kati kesiliyor bugün son mesaim bakalım artık yatış moduna geçerim 😀 tabi bebişin odası ve ev temizliği beni bekliyor oldugu kadar yapacağım

Doktor yapmZsa sen hatirlat bence canım 😄 hadi hayırlısı bakalım haber et mutlaka😄
Olur kuzum eğer bu kontrolde bahsi geçmezse söylerim doktora 😄 haber ederim😍
Kızlar dikiş yerim çok incelmiş acil sezeryana alınıyorum dualarınızı eksik etmeyin
Canım sağlıkla kucağına al inşallah rabbim yardımcın olsun.🙏
Sağol kuzucum bence de normaldir hiç telaşa vermedim ama epeyce uzun sürdü, doktorun doğum sancıları olsa hastaneye gelmek istersin deyişi hiç aklımdan gitmiyor. Çok kasıldım ağrım oldu ama hastaneye gidesim gelmedi.😂 Artık son düzlükteyiz yaşanan çoğu şey normal sanırım. 🤗 Sen de aksiyonlu anlar yaşamışsın 🙈😄 insan bi heyecan yapıyor.
Bu 9 ay midem arada çok hafif bulandı ama hiç istifra etmedim o konuda rahattım fakat mide yanması mahvetti 😂 Sağlık olsun geçecek hepsi inşallah bebeklerimize kavuşunca 😍

X