2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Daha fazla ıyı olur da o bızım elımızde olmuyo kı 🙀
Eşim dio bebeğe kilo aldıracak şeyler yeme bari 🤣 🤪 kaşar yemedim son zaman maden suyu da içmedim. Günde yarım muz yiyom. Son 2 3 gündür sütlaç yemiştim onun dışında normal yediğim şeyler. Aç mı durayım napim 🤪🤪

Eşim dio bebeğe kilo aldıracak şeyler yeme bari 🤣 🤪 kaşar yemedim son zaman maden suyu da içmedim. Günde yarım muz yiyom. Son 2 3 gündür sütlaç yemiştim onun dışında normal yediğim şeyler. Aç mı durayım napim 🤪🤪
1 aydır ben de kaşar yemıyorum aslında abur cubur hamur ısı yemıyorum sebze proteın sadece ben anlamadım 🤣😂

Erkek bebekler daha iri.oluyor canim.kizim 3.600 doğdu, oğlanda 3700 olabilir dedi doktor ama ultrason yanılma payini düşünerek söyledi. En son 1 hafta 4 kilo civarındaydı

Kızlar belim müthiş ağrıyor ama kasılma çok fazla yok. Doğumu böyle başlayan var mı 🥺
Gerçek sancılar belden gelirmis canim benim.hep yorgunluga bagli kasıktan yaşadıklarım . Hayirlisi olsun ama cok mu yoruldun bugun dinlenmeye çalış bakalim.artacak mı

Hadi bakalim hayirlisi olsun canim. 4 kilo ve üzerin mı olacak ki😁
Saol kuzum 😊Valla bilmiom ki. Şuan 3 kg muş. Dr 200 gr eksik yada fazla olabılır ama ben fazla gibi görüyorum dedi. 🧿🤪
Yazdığım hiçbirşeye karşılık verilmedi birgün görünmedi ikinci gün görünmedi dicem ama yok sürekli aynı sey oldu ben herkesin doğumunu veya Rahatszlıgnı kendi canm acır gbi herkese bildgm şey hakknda söyledikleri herseye cevp vermyee calştm aynı şeyi göremedim Malesef Özel grupta vardı Yine arada yazan oluyordu neyse bunları söylemekte istemiyorm Şimdi birileri yine laf söylemeye başlar kimse özel değil felan cekemicem. Allah razı olsun cnm Fark ettğin için bazı arkadaslara bakıp çıkyorm doğum yaptı mı diye Rabbim herkesi evladına Kavstursnn. 🙏
Cnm aynı günüz senle kontroller nasıl gidio nasılsın. Bazen arada kaynıo yazılanlar bana da olmustu ilk zaman. Evet bunu söyleyince mız mız gibi görüp laf söylendi. Neyse bosvermek lazım. sen yaz yine herkesin son zamanları ya ondan bazen cok fazla takılan olmuo yada atlanabılıo.
1 aydır ben de kaşar yemıyorum aslında abur cubur hamur ısı yemıyorum sebze proteın sadece ben anlamadım 🤣😂
Aynen cnm 🤪
Erkek bebekler daha iri.oluyor canim.kizim 3.600 doğdu, oğlanda 3700 olabilir dedi doktor ama ultrason yanılma payini düşünerek söyledi. En son 1 hafta 4 kilo civarındaydı
Heralde bizim oğluşlar da öle olcak canm 😊🧿

Imeraferaa Imeraferaa canım ben emzirme kampina katildim orda göğüs ucunun olup olmamasi emzirmeye engel degil diye anlatti hoca çünkü bebek koyu kahverengi kısmı areola denilen bolgeyi agzina tam almasi gerekiyormus ucunu değil yani. Sen yinede icin rahat edecekse silikon uç deneyebilirsin. 😊
Imeraferaa Imeraferaa canım ben emzirme kampina katildim orda göğüs ucunun olup olmamasi emzirmeye engel degil diye anlatti hoca çünkü bebek koyu kahverengi kısmı areola denilen bolgeyi agzina tam almasi gerekiyormus ucunu değil yani. Sen yinede icin rahat edecekse silikon uç deneyebilirsin. 😊
Ayy jnsallh becerebilirim o sekilde vermyi cok sevindim suan yinede alyimda dursun esim tam anlamaz ihtiyac olursa

Gunaydin kizlar gece 4 ten itibaren idrarımi tutamıyorum resmen bel ve kaşık ağrım giriyor ara ara . Belki oğlan 1 martı beklemeyebilir doktoru arayacağım biraz daha zaman geçsin. Kv aradim erken gelmeleri icin bugun gelecekti zaten. Kızımı bırakmam lazim
Hayırlı doğumların olsun inşallah canım habersiz bırakma bizi

Gunaydin kizlar gece 4 ten itibaren idrarımi tutamıyorum resmen bel ve kaşık ağrım giriyor ara ara . Belki oğlan 1 martı beklemeyebilir doktoru arayacağım biraz daha zaman geçsin. Kv aradim erken gelmeleri icin bugun gelecekti zaten. Kızımı bırakmam lazim
Yaz bize de canım merak ederiz

Hayırlısıyla kucagına al canım. 🤲

X