2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

H history1985 canım senin tansiyonun ne alemde nasıl oldun
Canım ilaç içiyorum diğer günlere göre daha iyiyim çok şükür gün içinde bir kaç defa 13.8 leri buluyor yine de. Salı günü de kontrol var bakalım inşaallah herşey yolundadır. Bebeğim kilo almıştır 🙏

Senin kaç gün oldu doğum yapalı kuzum? Benim 5 oldu valla zorla iki lokma yiyorum dediğin gibi sadece susuyorum. Süte gidiyo zaten. Uykusuzluktan da olur dedi dr bugün.

Aynen benim de öyle ya akşam falan da yiyemiyorum başımda sürekli zorluyorlar. Uykusuzluktan da olur dedi dr bugun
Canım anca cevap verdim 10.gün bugün. Hala iştahım hiç yok. Ama biraz da hastayım ben ona bağlıyorum

Kızlar belim müthiş ağrıyor ama kasılma çok fazla yok. Doğumu böyle başlayan var mı 🥺
Canim bende doğum sancısı belden başlar diye biliyorum sonradan yazmamışsın da inşallah iyisinizdir.
Gunaydin kizlar gece 4 ten itibaren idrarımi tutamıyorum resmen bel ve kaşık ağrım giriyor ara ara . Belki oğlan 1 martı beklemeyebilir doktoru arayacağım biraz daha zaman geçsin. Kv aradim erken gelmeleri icin bugun gelecekti zaten. Kızımı bırakmam lazim
Tutamadigina göre gelen şey suyun sanırım canim hayırlısıyla kucağına al inşallah yavrunu.

♥️ Sizin için burdaym kuzm Girip bakıyorm İlknurada bakıyorm İymsn Durmlar nasıl 💋💋
Arada kaynamıştır mesajların bana yazılmış bisey yoksa ben göz gezdirip çıkıyorum mesela öyle olmuştur
Eşim dio bebeğe kilo aldıracak şeyler yeme bari 🤣 🤪 kaşar yemedim son zaman maden suyu da içmedim. Günde yarım muz yiyom. Son 2 3 gündür sütlaç yemiştim onun dışında normal yediğim şeyler. Aç mı durayım napim 🤪🤪
Ne yiyelim biz deseydin ben zaten yemek yemiyorum tek besinim kahvaltı 😂😂 dün akşam biraz makarna yiyim dedim salcali yandı midem
Gunaydin kizlar gece 4 ten itibaren idrarımi tutamıyorum resmen bel ve kaşık ağrım giriyor ara ara . Belki oğlan 1 martı beklemeyebilir doktoru arayacağım biraz daha zaman geçsin. Kv aradim erken gelmeleri icin bugun gelecekti zaten. Kızımı bırakmam lazim
Günaydın canım bizede haber ver sağlıkla al kucağına insallah
Gunaydn kizlar vakit bulup giremiyorm foruma artik dogum yapan olduysa gzunuz aydin saglikla buyutn bebisinizi
Kizlar bgn 4. Gunumz korse takmaya ne zaman baslasam taburcu olrken doktora sormayi unuttum
Doktorların fikirleri farklı bu konuda biraz daha iyilessin dikislerin öyle tak bence ilkinde ben 15 20 gün sonra takmıştım
Sen nasılsın bebis nasil

Canım anca cevap verdim 10.gün bugün. Hala iştahım hiç yok. Ama biraz da hastayım ben ona bağlıyorum
Sero senin neyin var canim yorgunluktan vucut direncin mi kalmadi acaba? Bide ne yaptınız alıştın mı kızına herseyiyle sen ilgilenebiliyor musun biraz anlat 😄😄

Arada kaynamıştır mesajların bana yazılmış bisey yoksa ben göz gezdirip çıkıyorum mesela öyle olmuştur

Ne yiyelim biz deseydin ben zaten yemek yemiyorum tek besinim kahvaltı 😂😂 dün akşam biraz makarna yiyim dedim salcali yandı midem

Günaydın canım bizede haber ver sağlıkla al kucağına insallah

Doktorların fikirleri farklı bu konuda biraz daha iyilessin dikislerin öyle tak bence ilkinde ben 15 20 gün sonra takmıştım
Sen nasılsın bebis nasil
Cano ben yemek yiyom midem yansa da. Ama sonra baya çekiom. Sen zaten hamilelikte bşy yiyemedin ama maşallah mete beye almış kiloyuu. 😊Millet bebeği kilo alsın die uğraşır meteler in anneleri de almasın die 🤣

Cano ben yemek yiyom midem yansa da. Ama sonra baya çekiom. Sen zaten hamilelikte bşy yiyemedin ama maşallah mete beye almış kiloyuu. 😊Millet bebeği kilo alsın die uğraşır meteler in anneleri de almasın die 🤣
Hiç bi yemeği iştahla yiyemiyorum yedikten sonra bin pişman olacağıma yemiyorum valla napiyim zaten daha ilk lokma boğazımdan gecerken yanmaya başlıyo ne gıcık biseymis kendime nazar değdirdim bence hamilelikten önce hıc bisey mideme dokunmazdı benim 😂😂

Hiç bi yemeği iştahla yiyemiyorum yedikten sonra bin pişman olacağıma yemiyorum valla napiyim zaten daha ilk lokma boğazımdan gecerken yanmaya başlıyo ne gıcık biseymis kendime nazar değdirdim bence hamilelikten önce hıc bisey mideme dokunmazdı benim 😂😂
Sabret şunun şurasında ne kaldı.😊Sonra herşeyi yersin. Dua edelim ki kalıcı olmasın mide sıkıntısı..

Canim bende doğum sancısı belden başlar diye biliyorum sonradan yazmamışsın da inşallah iyisinizdir.

Tutamadigina göre gelen şey suyun sanırım canim hayırlısıyla kucağına al inşallah yavrunu.
Yok canım ağrılı geçti gece ama gelmedi paşam yine 😁

Günaydın kızlar 🥰🥰 bel ağrısı ve kasık ağrısı konuşulmuş. 2gündür bende de var. Adet olacakmışım gibi bir ağrı var tam göbek altında kasıkta. Sancı mıdır bilemedim, kızım geceleri hazırlıklara devam ediyor sanırım. Güzel bir pazar olsun hepimize 🥰🙏🏻
Canım nasıl oldun? Gittiniz mi hastaneye? Hayırlı haberlerle gel 🙏🏻🙏🏻

X