2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın canlarım. Evdeyken şekilden şekile giren evladım. Nst de adeta süt dökmüş kedi gibi oluyor. Evde nefesim kesiliyor, kaskatı oluyor karnım merak ediyorum onlar sancı mı diye Nst de zor bela hareket ediyor😬😬😬
Yok yok onlar sanci değil merak etme benimki nstde tepiniyo resmen hıc bisey cikmiyo😂😂

Cano biz de istemeyiz inşallah olmasın. Ama ne yiciğiz biz🤪midemizden dolayı ya yemioz yada yiyoz ızdırap çekıoz. Olmaz ya şimdiden bunları düşünmeyelim bari.unutun gitsin demedim ben bşy 🤪 doğumlara konsantre olalım😊
Doğursaydık doğumlara konsantre olurduk😂😂 normal doğum felan olsa en azından biseyler yaparız egzersiz felan şimdi korkudan kipirdayamiyoruz😂😂

Günaydın canlarım. Evdeyken şekilden şekile giren evladım. Nst de adeta süt dökmüş kedi gibi oluyor. Evde nefesim kesiliyor, kaskatı oluyor karnım merak ediyorum onlar sancı mı diye Nst de zor bela hareket ediyor😬😬😬
Nasıl yatıyorsun canım benimki sadece sırt üstü yatınca çoşuyo 🤣 rahatsız oluyo sanırım o zaman

Yok yok onlar sanci değil merak etme benimki nstde tepiniyo resmen hıc bisey cikmiyo😂😂
Ay ne bileyim canım sanki onlar bana sancı gibi geliyor evde. Orada denk getiremedik kızın hareketli anını insan merak ediyor🤣
Nasıl yatıyorsun canım benimki sadece sırt üstü yatınca çoşuyo 🤣 rahatsız oluyo sanırım o zaman
Sola yatıyorum canım. Butona basmak zaten işkence 😅 hissedemiyor gibi oluyorum. diğer elimi karnıma koyuyorum öyle basıyoruz artık🤣

Saglıcakla gelsin bebişler 🤲🧿yapacak bşy yok napak katlancaz sezaryene de🙄
Aynen canım inşallah
Sen de tıka basa kahvaltı yapıp sonra eyvah cok yedim nefes alamıom keşke az yiseydim diyenlerdensin hahaha 😂 genelde öle yapıom ben. eşim de alıştı artık ses cıkarmıyor😂
Yiyip köşeye cekiliyorum eşime bisey demiyorum akşama kadar ağzıma bisey surmuyorum zaten sonra akşamda meyve felan yersem😂😂
Ay ne bileyim canım sanki onlar bana sancı gibi geliyor evde. Orada denk getiremedik kızın hareketli anını insan merak ediyor🤣

Sola yatıyorum canım. Butona basmak zaten işkence 😅 hissedemiyor gibi oluyorum. diğer elimi karnıma koyuyorum öyle basıyoruz artık🤣
Yok valla evde mesela karnım kaskati oluyo nefesim kesiliyo nstde de oldu bi kaç kez 20nin üstüne çıkmıyo sanci😂😂 tekme attığı zamanlardada cikmiyo

Arada kaynamıştır mesajların bana yazılmış bisey yoksa ben göz gezdirip çıkıyorum mesela öyle olmuştur

Ne yiyelim biz deseydin ben zaten yemek yemiyorum tek besinim kahvaltı 😂😂 dün akşam biraz makarna yiyim dedim salcali yandı midem

Günaydın canım bizede haber ver sağlıkla al kucağına insallah

Doktorların fikirleri farklı bu konuda biraz daha iyilessin dikislerin öyle tak bence ilkinde ben 15 20 gün sonra takmıştım
Sen nasılsın bebis nasil
Bende toplanmaz diye erkenden takaym dedm ama doktorda bsy demedi bende unuttm 15 gun sonra kontrole gel dedi gidince sorarim artik, bebis iyi zoraki uyandirma seanslari yerini zorla uyutmalar aldi heralde yeni yeni dogdugunun farkinda zilli bende iyiyim cok sukur kan ilaci bana cok fena dokundu hamileligm boyunca hic icmemistim ictm btun vucudum sisti 🤭

Bende toplanmaz diye erkenden takaym dedm ama doktorda bsy demedi bende unuttm 15 gun sonra kontrole gel dedi gidince sorarim artik, bebis iyi zoraki uyandirma seanslari yerini zorla uyutmalar aldi heralde yeni yeni dogdugunun farkinda zilli bende iyiyim cok sukur kan ilaci bana cok fena dokundu hamileligm boyunca hic icmemistim ictm btun vucudum sisti 🤭
Ne koydunuz adını :)

X