2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Topiği sessiz takip edenlerdenim 😊 doğum yapan arkadaşlar gözünüz aydin rabbim analı babalı büyütsün 🤲 benim gibi bekleyenleri görmek iyi geldi🤭 oğlum martta gelmeye kararlı, ben dışında herkes (eş dost) sancılı en cok stres sebebi de bu, acelemiz yok, ama var gibi de.. 🤷‍♀️rabbim doğum yapacak olanlara hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin 🤲🤗

Geceler onlıne bundan sonra 😁
Hayır offline olmak istiyorum 😄
Amin canım hepsi emer inşllah 🤗

Kız ben daha şimdiden gece uyuyamıyommyaa 😍🤗 annelik ve uyykusuzluk çok uyumlu iki şey bence 😄

Nasıl oldun canım suyunmuymuş gelen? Rabbim kolaylık versin sağlıkla kavuştursun 🤲🏻

İnşallah herşey umduğun gibdir canım 🤲🏻 bizleri de haberdar et 🌹

Canım dikişlerin üstünden taksam zorlanırmısınki acaba. Ben öyle takabilirim diye düşünerek cırtlı bi korse aldım ama yine de doktora sormak en iyisi tabii

Geçmiş olsun neyin var😰

Hayırlı vakitte sağlıkla gelsin minik 🤗🤗

O çoğumuzda oluyor sanırım kuzum adet ağrısı gibi benim de oluyor annemler çok normal diyorlar 🤗 doğumun yaklaştığının hbercisiymiş bi yönde. İyi pazarlarr 🌹🌹😍

Evet evden bile çıkmıyorum yaa normal olmayack nasılsa diyip iyice atalete düşürdü beni bu durum 😂😂

Günaydınnn canımm iyi pazarlar 🌹

Sağlıkla hayırla kavuşun canım çok heyecnlııı 😍😍🤗🤗

Ooh herşeyi halletmişsiniz canım artık evin içinde dolnmak bile yorulmak için yeterli bi sebep bizim için 😂 sağlıkla kavuşmak nasip olsun.
Benim annem de yarın gelecek ama işleri eşimle halletmeye çalıştık hep ne kadar içime sinmese de 😅😅
Artık bebişlerimize kavuşmayı bekleyeceğiz sağlıkla kavuşalım hepimiz 🤲🏻
Dışarı çıkmak için eşime yalvarıyorum ama yok diyor 😂 en son çıktığımızda burnundan getirmiştim şurama ağrı girdi buram kasıldı diye diye 😂😂 şimdi de sıkılıyorum ama çıkamıyorum hayırlısı artık 😅
Yarın büyük gün bakalım heyecan dorukta kuzum dönmemişse muhtemelen salı günü alalım der diye düşünüyoruz 😍😍🤗 tahlilleri filan verebilirim belki yarın
Dönmedi kızım ya sağda yine kafası 😂😂😍
Yat anacım yat vakit yatma vaktidir 😁

Arkadaşlar hepinize hayırlı günler yazamadım size.
Cuma günü sabah saat 9 da girdiğim Sezeryan doğuma saat 9:32 de çıktım. Kızımı sağ Salim kucağıma aldım. Allah hepinize nasip etsin inşallah.

tavsiyem doğumdan 1-2 gece evvel muhakkak uyuyun yorgun düşmeyin

heyecan yapmayın

kilotlu alt bezi alın kilotsuzu hastanede veriyor ama kilotlu daha iyi diyorlar.

muhakkak bi kaşık veya bi kaşık biberon götürün

en az 2 battaniye bolca çorap ve eldiven götürün

anne için çikolata kahve götürün

son olarak rahat etmek için önden düğmeli ÜST gecelik ama altta gecelik tarzı değil aşağı tarafı tutması için pijama götürün. Alt taraf elbise gibi açık olursa çok rahatsız oluyor.

hepinizi seviyorum hepinize hayırlı günler

Cuma günü sabah saat 9 da girdiğim Sezeryan doğuma saat 9:32 de çıktım. Kızımı sağ Salim kucağıma aldım. Allah hepinize nasip etsin inşallah.

heyecan yapmayın

kilotlu alt bezi alın kilotsuzu hastanede veriyor ama kilotlu daha iyi diyorlar.

son olarak rahat etmek için önden düğmeli ÜST gecelik ama altta gecelik tarzı değil aşağı tarafı tutması için pijama götürün. Alt taraf elbise gibi açık olursa çok rahatsız oluyor.

Gözün aydın canım 🥰 Allah analı babalı büyütsün ❤️

heyecan yapmayın

Gozun aydin kuzu tavsiyelerin icinde tesekkurler 😘😘 bebisne kavusanlarini gorunce cok mutlu oluyorm.🤗

Bende p.tesi halledcem bakaym hamgisi daha gercek gogs ucuna benziyosa onu alcam insallah tabi. Ayy senle gunlerumiz ayniymis 😁
Bak kuzum hallet onu ihmal etme.🙈 Ben çok korktum yara olursa falan diye tabi böyle de olma ihtimali var ama en azından tedbirimi aldım diyorum 😄 Eveet günlerimiz aynıymış 😍 yarın kontrolüm var benim bakayım neler diyecek doktor🤗 bazı annelerde çatı muayenesi yapıldıktan sonra doğum başlamış falan acaba öyle birşey olur mu diye merak içindeyim.🙈 Yarın normal doğum olacak mı biraz daha kesinleşecek sanırım hiç muayene olmadım da daha net değil 😄 eğer sezaryen derse kesin en yakın zamana gün verir bekletmez diyorum🤗🙈
Kizlar sabah 10.30 oluşuma kavuştum.cok.sukur.surpriz yaptı hem sanciyi hemde suyun nedemek.olduğunu öğretti 😍şimdi emzirme çabalarımız var aç susuz bekliyoruz😀
Ooy maşallahh 😄❤ Sağlıkla büyüsün inşallah inşallah annesi darısı başımıza 🤗
Ooh herşeyi halletmişsiniz canım artık evin içinde dolnmak bile yorulmak için yeterli bi sebep bizim için 😂 sağlıkla kavuşmak nasip olsun.
Benim annem de yarın gelecek ama işleri eşimle halletmeye çalıştık hep ne kadar içime sinmese de 😅😅
Artık bebişlerimize kavuşmayı bekleyeceğiz sağlıkla kavuşalım hepimiz 🤲🏻
Dışarı çıkmak için eşime yalvarıyorum ama yok diyor 😂 en son çıktığımızda burnundan getirmiştim şurama ağrı girdi buram kasıldı diye diye 😂😂 şimdi de sıkılıyorum ama çıkamıyorum hayırlısı artık 😅
Yarın büyük gün bakalım heyecan dorukta kuzum dönmemişse muhtemelen salı günü alalım der diye düşünüyoruz 😍😍🤗 tahlilleri filan verebilirim belki yarın
Dönmedi kızım ya sağda yine kafası 😂😂😍
Aynen ben de bugüne kadar eşimle yapabildiğim kadar yapmıştım da çok şey olmamıştı 😂 şimdi içime sindi.🤗
Amin canım sağlıkla kavuşalımm.❤
Hem dışarı çıkmak iste hem çıkınca söylen olur mu hiç otur oturduğun yerde 😂🙈 (Sen de kendimi çook görüyorum 😊)
Yaa %100 eminsin yani kafası olduğuna hayırlısı olsun kuzucum inşallah, sadece dönmesi ile bitmiyor birçok faktör var normal doğum olmaması için eğer olmuyorsa vardır bir hayır ben de kendim için öyle diyorum belki de normal olmayacak ama nasip bebeklerimiz sağlıkla doğsun inşallah.❤ Yarın erkendi galiba senin kontrolün dimi😄
evet banada farklı geliyor bu ağrı. kuzenim anlattı bacak araları değilde tam göbek altında ağrı olursa sancı oluyor dedi. Benim tamda tarif ettiği gibi ve dediğin gibi gece oluyor. Sancı mıdır acaba? Benimde çok hareketli ama eskisi gibi itip kakma yok, kibar oldu bu aralar 🥰 sürtünerek gezindiğini görebiliyorum. Yarın kontrol kaçta canım? Benim 4te. sen daha erken girersin herhalde. Soralım bakalım doktora. Ama artık sancıdır bu hissettiklerimiz diye düşünüyorum. Çok az kaldı kavuşmalara 🥰🥰
Ya o zaman kuzeninin anlattığı ve bizim yaşadığımız bence sancı.🙈 Yine de bi arada kalıyorum tabi ilk olunca bilemiyorum ne nedir. Gerçek sancılar gelse eminim anlarız ama bu yalancıları ayırmak bana zor geldi. Oy kibarcık yerleri daraldı hareket zorlaştı onlar için sanırım.❤ Benim saat 13.30da kuzum sorayım gidince bunu🤗 Çok şükür çok az kaldı ❤
Üşüttüm canım 😞
Geçmiş olsun kuzucum ya😕

heyecan yapmayın

Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin gözün aydın🤗🌸 tavsiyeler için çok teşekkürler 😍

heyecan yapmayın

Gözün aydın allah analı babalı buyutsun🥰
Tavsiyelerin için sagol🤩

heyecan yapmayın

Gözünüz aydın canım hayırlı evlat olsun 🌸

Ya o zaman kuzeninin anlattığı ve bizim yaşadığımız bence sancı.🙈 Yine de bi arada kalıyorum tabi ilk olunca bilemiyorum ne nedir. Gerçek sancılar gelse eminim anlarız ama bu yalancıları ayırmak bana zor geldi. Oy kibarcık yerleri daraldı hareket zorlaştı onlar için sanırım.❤ Benim saat 13.30da kuzum sorayım gidince bunu🤗 Çok şükür çok az kaldı ❤
Bende herşeyi acaba sancı mı diye diye yaşıyorum ilk olunca bilinmezlik işte 🤭 Senin daha erkenmiş randevun,sor bakalım kuzum. Ben eşime göre ayarlayınca hep bu saate kalıyoruz 🙈

X