2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar hepimize.ayri ayrı teşekkür ediyorum. Allah hepinizin yardımcısı olsun
Ben kızımdaki gb dogum.beklerken oğlum erken geldi. Saat 4 gb idrar icin uyandim.pembemsi bir sıvı vardi sonra sancılarım vardi 20 dk da bir . Esim panik olmasin diye bekledim.bebegin hareketlerini de kontrol ettim.sonra sancılardan sonra ısrarımı tutamadığını düşündüm.meger suyum mus. Eşimi uyandırdım.doktoru aradık ailelere haber verdik çıktık yola. Sukur muayene edildim bekletilmeden alındım.sancilarim.3.dk da geliyodu ve 75 ve üzerini gordum.
Şimdi.ikimizde iyiyiz rutin emzirmeye çalışıyoruz . Hepimizin bol sütü olsun insallah..
Hepinizden Allah razı.olsun sanki hepiniz.tek tek tanıyor G
Güzel haberler alınca öyle mutlu oluyor ki insan sanki ben doğurmuşum gibi hissediyorum 🙈

Kizlar sabah 10.30 oluşuma kavuştum.cok.sukur.surpriz yaptı hem sanciyi hemde suyun nedemek.olduğunu öğretti 😍şimdi emzirme çabalarımız var aç susuz bekliyoruz😀
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün hayırlı ömürleri olsun inşallah 🙏

Kizlar nolur dogum yapanlar bir yardım etsin bugun 1 hafta oldu ve ateşim cikti. Sabah vardi bi üşüme tutmustu ölçmedim ama hırka falan giydim geri yattım cok terledm sonra uyanınca halsizdim parol aldim. Az önce yine üşüme tuttu eşim ölçtü bu sefer 38 falan ckti. Islak bez falan koydk cok uzun sürmedi yarım saate terlemeye basladim ama nedir bu ya? Parol aldim gene. Tam da pazar akşamı. Kimisi diyor lohusalıkta normal iniş cikislar. Antibiyotik de kullanmistim enfeksiyon olustu desem.. eşim iyice korkuttu beni 😞 memelerim acıyor süt doldukça ama emziriyorum ya da sağmaya calısıyorum tam bosaltamasam da. Ondan olablr mi
Süt tam boşalamıyor diye de olabilir ama daha önemli de olabilir kuzu bi acile mi gitseniz acaba en azından için rahatlar

Süt tam boşalamıyor diye de olabilir ama daha önemli de olabilir kuzu bi acile mi gitseniz acaba en azından için rahatlar
Düştü ateşim. Yarın gidicem dr um da görür hem. Süt ateşine benziyor ama geceleri falan emzirmedigim icin çok sisiyor cünkü. Sabaha acıyarak kalkıyodum tecrübesizlik işte tam da sağmadim süt birikiyo demekki içeride

Arkadaşlar hepinize hayırlı günler yazamadım size.
Cuma günü sabah saat 9 da girdiğim Sezeryan doğuma saat 9:32 de çıktım. Kızımı sağ Salim kucağıma aldım. Allah hepinize nasip etsin inşallah.

tavsiyem doğumdan 1-2 gece evvel muhakkak uyuyun yorgun düşmeyin

heyecan yapmayın

kilotlu alt bezi alın kilotsuzu hastanede veriyor ama kilotlu daha iyi diyorlar.

muhakkak bi kaşık veya bi kaşık biberon götürün

en az 2 battaniye bolca çorap ve eldiven götürün

anne için çikolata kahve götürün

son olarak rahat etmek için önden düğmeli ÜST gecelik ama altta gecelik tarzı değil aşağı tarafı tutması için pijama götürün. Alt taraf elbise gibi açık olursa çok rahatsız oluyor.

hepinizi seviyorum hepinize hayırlı günler
Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah 🙏

Evet kuzu hic belirti yoktu bi anda geldi su baya cok geldi bi bardak kadar halada gelmeye devam edyo
Ay tam belirtin olmuş mudur diye merak ediyordum sen yazmışsın bile demek hiç belirti yoktu he🙈 Kalktım duş falan alacağım sen böyle yazınca çok heyecan yaptım 🙈 Sağlıkla gelsin yavrun inşallah ❤❤

Ay tam belirtin olmuş mudur diye merak ediyordum sen yazmışsın bile demek hiç belirti yoktu he🙈 Kalktım duş falan alacağım sen böyle yazınca çok heyecan yaptım 🙈 Sağlıkla gelsin yavrun inşallah ❤❤
Sadece bugun cok yürüdüm ve merdiven ciktim indim tuvalete gidince oldu bi agrim v.s yoktu demekki ise yariyoms yuruyus

X