2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hic korkma canim bebeğine kavuşacaksın hep bugünü beklemedin mi😊 güzel şeyler düşün insallah kolaylıkla alirsin kucağına hic stres yapma saglikla gelsin 🤲🤲
Acilmam yokmus ama suyum geldihi icin mecbur bi sekilde dogcak dyolar yarina kadar veklicekler suan yaklasik 10 dakkada bi agri oluyo

Kizlar hastneye geldik elim ayagim titriyo hala ilk olcak cok heyecanlıyım yoldada surekli suyum gitti tutamıyorum bebegin kalp atisuna bakip nstye baglicaklarmis sanciya bakmak icin insallah bebegim saglikli sihatli dogar aileme haber vermedm stres olmasjnlar dye zaten yasak var gelemezler suan

Allah yardımcın olsun, güç kuvvet versin. Sağlıkla kavuşacaksın inşallah

Acilmam yokmus ama suyum geldihi icin mecbur bi sekilde dogcak dyolar yarina kadar veklicekler suan yaklasik 10 dakkada bi agri oluyo
Insallah en kısa sürede acilman da başlar canim önemli olan senin kendini rahat hissetmen akışına bırak inşallah cok çabuk olur biter.

Şiş ama kızarıklık falan yok tipleri normal görünüyo mastitte kızarık falan oluyomus
Daha mastit aşamasına geçmemiştir ama büyük ihtimal ondandır ateşin dikkat et sağ sütünü göğüslerin tıkanır sütünde gelmez sonra mastit olunca çok zor sağmasi tikaniyo kanallar
Imeraferaa Imeraferaa canım korkma günün bitmiş zaten sağlıkla al inşallah kucağına 🤩

Daha mastit aşamasına geçmemiştir ama büyük ihtimal ondandır ateşin dikkat et sağ sütünü göğüslerin tıkanır sütünde gelmez sonra mastit olunca çok zor sağmasi tikaniyo kanallar
Imeraferaa Imeraferaa canım korkma günün bitmiş zaten sağlıkla al inşallah kucağına 🤩
Aynen canim cünkü öyle aman aman bi sertlik sislik yok sadece gece sağmayınca sabah ağrılı uyanıyorum. Antibiyotik de ictim enfeksiyon falan olsa dicem ama

Saol kuzum 😊Valla bilmiom ki. Şuan 3 kg muş. Dr 200 gr eksik yada fazla olabılır ama ben fazla gibi görüyorum dedi. 🧿🤪

Cnm aynı günüz senle kontroller nasıl gidio nasılsın. Bazen arada kaynıo yazılanlar bana da olmustu ilk zaman. Evet bunu söyleyince mız mız gibi görüp laf söylendi. Neyse bosvermek lazım. sen yaz yine herkesin son zamanları ya ondan bazen cok fazla takılan olmuo yada atlanabılıo.

Aynen cnm 🤪

Heralde bizim oğluşlar da öle olcak canm 😊🧿
İyyim kuzm elhamdülillah 🌼🌼 çok saol geçen hafta gitmiştim bebegn durumu iyi dediler Geçen Acile kalktm Gaz Sancısından afedersnn 😊😊 ama ölüyorm zannetim. Ayn cnm boşver Sen nasılsın İyimsn Bebeğin kilosu vs Nasıl En son ne zman Gttn kontrole

Amiin kuzum hayırlısı olur inşallah 🙏🙏
Aslında benimkinin kafa aşağıda ama ayakları poposu sağda bir garip duruyor şuan mesela ayakları sağda hissediyorum yukarı aşağı oynatıyor arara, çok hareketliydi birkaç gecedir belki benimki de yine dönmüştür. Belli olmaz hiçbirşey. Ben de senin için çok heyecanlandım acaba doktor ne diyecek bebiş ne zaman gelecek 😍❤ Sağlıkla gelsin inşallah 🌸
Annen için geçmiş olsun kötü zamana denk gelmiş kendini çok çok yorupta bütün enerjini ev işlerine harcama 😔
Hiç belli olmuyor canım ya dediğin her şekle girmiş olbilirler 😅 sağlıkl gelsinler bakalım bizimki ne alemde 😍 güzel düşüncelerin için saol kuzucum inan istesem de yapamıyorum artık yapacak bişey yok 😅🤗🌹
Bgun pansuman yaparken baktmda dikislerme ayni yerden yapilmis ve hic iz yok şok oldum distan asla belli degil icten hafif bi sizlama hissi var ozellikle idrar skisıkligi oldugunda hissediyorm o sizi hissini korse takmayi denicem bi takamazsam sarmayi dusunuyorm gunde yarim saat en azindan
Ya görünmüyormu dikişler? Estetik dikiş gibi mi atmışlar ben de şimdiye kadar çok hassas olduğumdan annemin dikişlerine filn bakamazdım ama bakalım kendimizinkine nasıl pansumn yapcağız 😅🌹 aynen canım sen azar azar dene bence
Mecbur cikiyosun çocuk olunca yuruyosun hareket ediyosun zor tabi 🙈
Evet mutlaka çıkmak gerekir ben de evden çıkmıyorum da hoş kaynanam diyip duruyor bizim zamanımızda böyle değildi hamileyken çamaşır yıkardık çocuklara koşardık diye 😅😅 ben nazlnıp duruyorum işte rahatlıktan
Güzel haberler alınca öyle mutlu oluyor ki insan sanki ben doğurmuşum gibi hissediyorum 🙈
Tam olarak duygularım böyle ya ben doğurmuşum gibi seviniyorum 😍
Düştü ateşim. Yarın gidicem dr um da görür hem. Süt ateşine benziyor ama geceleri falan emzirmedigim icin çok sisiyor cünkü. Sabaha acıyarak kalkıyodum tecrübesizlik işte tam da sağmadim süt birikiyo demekki içeride
Canım benim aklıma da sütten kynaklanan ateş geldi ihmal etme doktora git mutlaka Rabbim şifa versin🤲🏻
Kizlar hastneye geldik elim ayagim titriyo hala ilk olcak cok heyecanlıyım yoldada surekli suyum gitti tutamıyorum bebegin kalp atisuna bakip nstye baglicaklarmis sanciya bakmak icin insallah bebegim saglikli sihatli dogar aileme haber vermedm stres olmasjnlar dye zaten yasak var gelemezler suan
Canım hiç korkma sağlıkla sıhhatle hayırla kucağına alırsın inşallah en yakın zamanda 😍🤲🏻 Rabbim kolaylaştırsın

Hiç belli olmuyor canım ya dediğin her şekle girmiş olbilirler 😅 sağlıkl gelsinler bakalım bizimki ne alemde 😍 güzel düşüncelerin için saol kuzucum inan istesem de yapamıyorum artık yapacak bişey yok 😅🤗🌹

Ya görünmüyormu dikişler? Estetik dikiş gibi mi atmışlar ben de şimdiye kadar çok hassas olduğumdan annemin dikişlerine filn bakamazdım ama bakalım kendimizinkine nasıl pansumn yapcağız 😅🌹 aynen canım sen azar azar dene bence

Evet mutlaka çıkmak gerekir ben de evden çıkmıyorum da hoş kaynanam diyip duruyor bizim zamanımızda böyle değildi hamileyken çamaşır yıkardık çocuklara koşardık diye 😅😅 ben nazlnıp duruyorum işte rahatlıktan

Tam olarak duygularım böyle ya ben doğurmuşum gibi seviniyorum 😍

Canım benim aklıma da sütten kynaklanan ateş geldi ihmal etme doktora git mutlaka Rabbim şifa versin🤲🏻

Canım hiç korkma sağlıkla sıhhatle hayırla kucağına alırsın inşallah en yakın zamanda 😍🤲🏻 Rabbim kolaylaştırsın
O zaman öyle değildi diyede kendini yorma canım en azından yürüyüş yap sanada iyi gelir

Ayy bende bu akşam evde tekim 😬😬😬
Aman dur bugün doğurma 😂
Aynen kuzucum 😄 bakalım yarın haber verirsin sen daha erken gideceksin herşey yolunda olsun güzel haberlerle gel insallah 😍
Dediğin gibi yapacak birşey yok ya boşver sağlık olsun gerisi boş 🙈🤗

X