2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar fl boyumuz haftamıza göre 2 hafta geride. Malum İnternetten bakınca ki kısa uzun şişman zayıf fiziksel hiçbir özellik çocuk için beni enterese etmez sağlıklı olması herşeyden ötedir ama arama sonuçlarım down sendromuna yönlendiriyor beni. Doktorum bu konuda yorum yapmaktan çekiniyor.. Yani herhangi bişi demedi.. Çünkü her kontrolde ikili testimi hatırlatıp bebek sağlıklımı diye sordum ve bana artık zaman çok az kaldı kendini bunları düşünerek üzme demişti ve bir daha asla konusunu açtırmadı. Bu sebepten olcak ki kontrolden çıkınca kendim bakıyorum usg görüntülerine araştırıyorum.. İstem dışı korku.. Şimdi arama sonuçlarım fl için sıkıntı olunca yine kendimi berbat derece de kötü hissediyorum..
Hic canini sıkma kuzu çocuklar büyüdükçe zaten boy ölçümü doğruluk payını kaybediyor ki iki haftaya kadar da zaten normal diyorlar tevekkül edelim Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına versin inşallah

Günaydın canım inşallah 🤗 Gündüzleri o şekilde kasılmam ve kaşık ağrım olmuyor kesin nstde sancım çıkmaz diyorum ama zaten benim için bunun pek önemi kalmadı gibi geldi neysola doktoru sezaryen demiş hemoroid sebebi ile, bana da kesin öyle diyecek.🤷‍♀️ Hakkımızda hayırlısı olsun insallah ❤
Senin hemoroid iyi gibiydi, tekrarladı mı yine? 😔 belki çok ileri seviyede değildir, baksın bakalım doktorun. inşallah normal olur ama sezaryen dese bile bu fikre alışkınsın sen. Hayırlısı olsun kuzum 🙏🏻🙏🏻

Senin hemoroid iyi gibiydi, tekrarladı mı yine? 😔 belki çok ileri seviyede değildir, baksın bakalım doktorun. inşallah normal olur ama sezaryen dese bile bu fikre alışkınsın sen. Hayırlısı olsun kuzum 🙏🏻🙏🏻
Tekrarladı, ağrı yok acı yok ama şişlikler çok çok fazla ve büyük gerçekten.:KK43: Sezaryenden korku yönünden korkumu yendim ama bir öyle bir böyle olması çok canımı sıkacak üzüldüm sanırım.😕
Herşeyin hayırlısı 🙏

Kızlar günaydın 😊 basurum çıkmıştı dedim ya bugün doktor baktı çok kötü dedi normal dogum olursa daha kötü olup ordan baska ameliyat masasina almak zorunda kalırız seni dedi, sezeryana karar verdik belki öğleden önce bile alabilir sezeryan olucam şimdi testler yapıldı dua edin kızlar çok heyecanlıyım sağlıkla kavuşayım 🥰🥰 bu arada benim bugün 40+0mış 🤗
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Tekrarladı, ağrı yok acı yok ama şişlikler çok çok fazla ve büyük gerçekten.:KK43: Sezaryenden korku yönünden korkumu yendim ama bir öyle bir böyle olması çok canımı sıkacak üzüldüm sanırım.😕
Herşeyin hayırlısı 🙏
bir krem var denedinizmi hani meshur basur kremi ben onu doktoruma sorarak kullandum sabah aksam ve wc cikisi baya kolaylasiti memeler de tamamen sönmedi ama indi yani.procto..ile baslayan krem

Herşeyin hayırlısı 🙏
Tüh yolunda gidiyordu, tekrarlamasına çok üzüldüm canım 😔 bugün kesinleşir herşey, hakkımızda hayırlısı olsun 🙏🏻🙏🏻

Kızlar fl boyumuz haftamıza göre 2 hafta geride. Malum İnternetten bakınca ki kısa uzun şişman zayıf fiziksel hiçbir özellik çocuk için beni enterese etmez sağlıklı olması herşeyden ötedir ama arama sonuçlarım down sendromuna yönlendiriyor beni. Doktorum bu konuda yorum yapmaktan çekiniyor.. Yani herhangi bişi demedi.. Çünkü her kontrolde ikili testimi hatırlatıp bebek sağlıklımı diye sordum ve bana artık zaman çok az kaldı kendini bunları düşünerek üzme demişti ve bir daha asla konusunu açtırmadı. Bu sebepten olcak ki kontrolden çıkınca kendim bakıyorum usg görüntülerine araştırıyorum.. İstem dışı korku.. Şimdi arama sonuçlarım fl için sıkıntı olunca yine kendimi berbat derece de kötü hissediyorum..
Merhaba benim kizimin da hep fl geri cikti her kontrolde, hatta doguma yakin 2 haftadan fazla da geri cikmisti. Simdi 2 yasinda hic birseyi yok cok sukur😊 simdi oglumun da 1 hafta geri cikiyor bazen, bazen de uyumlu. Arada denk geldim okudum sizi, gercekten ben saglikla gelecegine inaniyorum sizin yavrunuzun🙏

Son düzenleme:
bir krem var denedinizmi hani meshur basur kremi ben onu doktoruma sorarak kullandum sabah aksam ve wc cikisi baya kolaylasiti memeler de tamamen sönmedi ama indi yani.procto..ile baslayan krem
Bende de vardı, ben kullandım o dediğin ilacı ve tamamen yok etti. Bazılarına iyi geliyor, bazılarına çok etki etmiyor anladığım kadarıyla 🤷‍♀️🤷‍♀️

Günaydınlar güzel anneler 🧿 💞 💞
Benim yatışım yapıldı 8.30 da sezaryena alacaklar 😅 Rabbim hayırlısı ile kucağımada aldırır inşallah 🤲🤲🤲
Kızlar günaydın 😊 basurum çıkmıştı dedim ya bugün doktor baktı çok kötü dedi normal dogum olursa daha kötü olup ordan baska ameliyat masasina almak zorunda kalırız seni dedi, sezeryana karar verdik belki öğleden önce bile alabilir sezeryan olucam şimdi testler yapıldı dua edin kızlar çok heyecanlıyım sağlıkla kavuşayım 🥰🥰 bu arada benim bugün 40+0mış 🤗
Günaydın kızlar sağlıcakla yavrunuza kavuşun inşallah hayırlı doğumlar olsun 🙏

Doktorlarlar her zaman temkinli konuşuyor her konuda,ayrıntılı ultrasonda az çok bebegin olcumlerinden tahmin edilebiliyor,ayrıntılı nasıl cikmisti.Bence çok sağlıklı bir bebeğiniz olacak😊

Canım hayırlı olsun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏 dualarım seninle

Selam kızlar 🤩🤩🤩 ben bebeğimi aldım kucağıma. Alıntı yapamadım hepinize teşekkür ederim 😘 darısı doğum bekleyenlere olsun inşallah 😍
Çok şükür ikimizde iyiyiz...
Spinal anestezi ile oldu ve hiç korktuğum gibi olmadı çok rahattı. Saat 10 gibi odama çıktım. Uyuşukluğum da geçmek üzere 😅

Selam kızlar 🤩🤩🤩 ben bebeğimi aldım kucağıma. Alıntı yapamadım hepinize teşekkür ederim 😘 darısı doğum bekleyenlere olsun inşallah 😍
Spinal anestezi ile oldu ve hiç korktuğum gibi olmadı çok rahattı. Saat 10 gibi odama çıktım. Uyuşukluğum da geçmek üzere 😅
maşAllah yaaa pozitif annelere hikâyelere bayılıyorum🥰🥰

maşallah maşallah darısı başımıza inşallah:anneadayı::emir_bebek:

Canım bence hiç sıkma canını son zamanlar ölçümler çok hatalı çıkabiliyor. Benim son kontrol de bebeğim 52 cm 3.600 gr dı ve göbeği iki hafta ileri çıkmıştı. Ama 50 cm 3.100 gr doğdu göbeği de küçücük normal yani. İnşallah sende sağlıklı bi şekilde alacaksın kucağına dert etme kendine.

Gözün aydın 😍

Arada kaynamıştır mesajların bana yazılmış bisey yoksa ben göz gezdirip çıkıyorum mesela öyle olmuştur

Ne yiyelim biz deseydin ben zaten yemek yemiyorum tek besinim kahvaltı 😂😂 dün akşam biraz makarna yiyim dedim salcali yandı midem

Günaydın canım bizede haber ver sağlıkla al kucağına insallah

Doktorların fikirleri farklı bu konuda biraz daha iyilessin dikislerin öyle tak bence ilkinde ben 15 20 gün sonra takmıştım
Sen nasılsın bebis nasil
Yok ilknurcmm Neyse sıkntı degil artk iymsn dr felan gttn mi

X