2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benimde 50 çıkmıştı 9 tane gözükmüştü sıklığına baktılar ara ara değil sıklıkla artıyor sabaha doğuma alabiliriz demişlerdi yatışım testlerim yapılmıştı sancı sabaha karşı geçince taburcu edilmiştim sıklığına bakmışlardır ama siz yine dikkat edin inşallah sağlıkla gelsin bebeğiniz
Amin hepimizinki inşallah . Benim sanırım o kadar değildi sayısı ama nst çeken hemşire kasılmalarınız var demişti . Valla ara ara acaba suyum mu geldi ağrım mı var diye sürekli kendimi dinliyorum

normalde 37 haftalık olması lazım kafa ölçüsüne göre 1 hafta geride görünüyor 36 haftalık yani. kilosu 2900 gr. daha önce hiç böyle birşey dememişti.ayrıntılı ultrason ikili dörtlü testler hepsi normal çıktı.dün ilk defa kafası biraz küçük bıngıldağının erken kapanmaması lazım kapanırsa mikrosefali olabilir dedi.ama beyni diğer organları kemikleri herşey normal görünüyor dedi.bende ne olduğunu bilmediğim için tamam dedim önemsiz birşey zannettim.internetten bakınca şok oldum neler var neler.akşam eşim tekrar doktorumuzu aradı kötü birşey yok internete bakmayın diğer çocuklarınız da zayıf dedi.bu 3. çocuğum.bugün başka dr a daha görünelim dedik o da herşey normal 1 hafta gerilik normal olur minyon bir bebek olacak dedi.inşaallah ölçümlerden yanlış çıkmıştır.sitresten gece uyuyamadım.allahım kimsenin başına vermesin hepimize sağlıklı yavrular nasip etsin.
Canım ya sen kafası küçük geride falan deyince ben de çok fark var sandım benim kız 1 hafta geriyken doktor söylemiyordu bile ben ultrason kağıdına bakınca fark ediyordum. Detaylıdan sonra bu zamana kadar kafa ölçümüz zamanla geride kaldı haftamiz ilerledi ama baş şekli geride kaldı hem de 4 haftaya yakın bir gerilik. Çok şükür bebeğimin beyin gelişiminde kan akışlarında vs sorun yok sadece genetik yapısı sebebi ile ufak kafası olduğu tespit edildi. Totalde de diğer ölçüleri 10 gün geri. Sadece minyon bir sorun yok. Sizin de öyle muhtemelen 1 haftadan birşeycik olmaz sağlıkla gelsin inşallah 😌🙏
Merhaba kızlar bugün 4 günlük olduk. 😍😍😍
M Melekcanann sana hoş olmayan bir haberim var doğumdan sonrada inmiyor o şişlikler 🤪🤪🤪 acayip ödem oldu bende 🥴 ama tabiki yavaş yavaş atıyorum 💪 1 aya kadar anca bitiyormuş 😁🙃
Doğumdan önceki 2 _3 gün bende bebeği hissedememiştim güzel anneler 🧿 💞 💞 💞
Pek güzrl günler ama yiyoz içiyoz yatıyoz 🙈🙈🙈
Maşallah sizee😍 eyvah eyvah ödemlere ben de üzüldüm 🙈😄 Acaba benim de doğumdan önceki 2 3 günüm mü? Allahım inşallah öyledir. Hâlâ kıpır kıpır değil çok çok sakin hareketleri çünkü 🙈 Ben de yiyip içip bebiş koklamak istiyorum ben dee🤗🌸
Yarın doğuma giriyorım kızlar dualarınızı bekliyorum 😍🙌
Geldi kavuşma günü çok şükürr❤ sağlıkla kucağına al inşallah😍 Toparlanınca yaz lütfen habersiz bırakma 🌸

38 haftalık hamişler bebeğinizin kilosu kaç benimki 2800 çıktı aşırı kafama takıyorum 😓boynundaki kordondan olabilir dedi doktorum 😭

Selam kizlar artik hic giremiyorm telefonu unuttm o derece 2 cocuk gelen giden 2 dk oturamiyorm bebekle ilgilen oglumla vakit gecir allahm ne kdr zormus su donem insallah atlaticaz hic yatmadim sezeryandan sonra cok sukur cabuk toplandim bu arada tam 8 kilo gitti benden hala ödem var bacaklarimda 2. Sezeryanlar kesinlikle dha kolaymis ilkinden spinalin etkiside var galiba

İyi akşamlar kızlar, bugün kendimi iyi hissetmiyorum. Sabah uyandığımda karnımda ağrılar vardı, tuvalet ağrısı gibi ama gidince hiçbir şey yok, neyse sürekli uyku hali filan oldu. Evi süpürüp silmiştim, bir an midem bulanmaya başladı ve safra kustum ve içerisinde birazda kan vardı. Midem hala kötü, rezene çayı içiyorum iyi gelir diye ama hala o tuhaf tat ve tuhaf his devam ediyor. 😔 Bebek de gece sabaha kadar çok hareketliydi, hareketlerinden zor uyudum öyle böyle değil, kaburgama kaburgama vuruyordu.

İyi akşamlar kızlar, bugün kendimi iyi hissetmiyorum. Sabah uyandığımda karnımda ağrılar vardı, tuvalet ağrısı gibi ama gidince hiçbir şey yok, neyse sürekli uyku hali filan oldu. Evi süpürüp silmiştim, bir an midem bulanmaya başladı ve safra kustum ve içerisinde birazda kan vardı. Midem hala kötü, rezene çayı içiyorum iyi gelir diye ama hala o tuhaf tat ve tuhaf his devam ediyor. 😔 Bebek de gece sabaha kadar çok hareketliydi, hareketlerinden zor uyudum öyle böyle değil, kaburgama kaburgama vuruyordu.
kontrolün ne zaman canım. Doktorun inşallah birşeyler önerir. Son zamanlarımız artık vücutta şaşırdı ne yapacağını 😕

Canım ya sen kafası küçük geride falan deyince ben de çok fark var sandım benim kız 1 hafta geriyken doktor söylemiyordu bile ben ultrason kağıdına bakınca fark ediyordum. Detaylıdan sonra bu zamana kadar kafa ölçümüz zamanla geride kaldı haftamiz ilerledi ama baş şekli geride kaldı hem de 4 haftaya yakın bir gerilik. Çok şükür bebeğimin beyin gelişiminde kan akışlarında vs sorun yok sadece genetik yapısı sebebi ile ufak kafası olduğu tespit edildi. Totalde de diğer ölçüleri 10 gün geri. Sadece minyon bir sorun yok. Sizin de öyle muhtemelen 1 haftadan birşeycik olmaz sağlıkla gelsin inşallah 😌🙏

Maşallah sizee😍 eyvah eyvah ödemlere ben de üzüldüm 🙈😄 Acaba benim de doğumdan önceki 2 3 günüm mü? Allahım inşallah öyledir. Hâlâ kıpır kıpır değil çok çok sakin hareketleri çünkü 🙈 Ben de yiyip içip bebiş koklamak istiyorum ben dee🤗🌸

Geldi kavuşma günü çok şükürr❤ sağlıkla kucağına al inşallah😍 Toparlanınca yaz lütfen habersiz bırakma 🌸
Dr kafası küçük mikrosefali olabilir bıngıldak erken kapanırsa falan deyince allak bullak olduk.internete de bakınca insan hepten kafayı yiyor inşallah bişey olmaz 🤲

X