2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Sağlık ocağına geldim Kan tahlili için 10.30a kadar diyo özel hastane var yanımda yakın yaparlar mı yarını mı beklesem

Ben dayanamadım hastaneye geldim 3 serum yapıyorlar bi sürü de kan tahlili . Doğuma 1 hafta kala 😢 resmen nefesim kesiliyordu ya
Eee sebebi nedenmiş, kendş doktoruma sorduğumda normal demişti bana olur hatta doğuma kadar daha da çok olur demişti.

Doğru Sizin çok az kalmış sağ salim kucağınıza alın inşallah ya beniö daha 1 aylık bile değil aşırı şiştim çok zayıfım göbeğim çok rahatsız etti sizinde oldu mu
Şişkinlik vardır, yediklerinizden veya adet olmadığınız içindir. Başlarda olmuştu ama öyle çok rahatsız edecek kadar şişmemişti.

Canım ödem olunca yüksek tansiyon olabiliyor ikisi bağlantılı o yüzden ödem olmaması için dikkat et ama öyle masada kalırsın falan tövbe yarabbim kulak asıp moralini bozma sen dikkat et elinden geleni yap. Yengem şuan hamile çok ödemi var tansiyonu 16/10 civarı hastanede takip ediliyor düşüp çıkıyor tansiyonu. Ama doğuramazsın masada kalırsın diyen falan olmadı ona. Rabbim herkese hayırlı doğumlar nasip etsin.

Sancım geceleri 10 gündür falan oluyor fakat yalancı. Nstde hiçbirşey çıkmıyor yarın sabah bu yüzden suni sancı ile doğumu başlatacağız bir terslik olmazsa.
ayyy kuzmm Rabbim yardmcm olsnn inşallah sağlıkla kucgna almak nasip olr ❤️❤️ haberdar et bizide tansiyonm benm çok düşük kuzmm İnşaAllahh da bişey olmaz ne diyelm ödem tuzlu yedgmden kaynaklı oldu sanrsam

Selam kızlarr. Doğuran arkadaşlar gözünüz aydın. Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.
Bizlerde bekliyoruz artık son haftalar gelsin bebişleeer 😁
Bendede hiç sancı falan yok ☹️ yarın dr kontrolüm var bakalım yarın 39+0 olacağız

Merhabalarrr🌸
Sabah 8.30da yatış yaptık önce muayene edildim açılma yok, bunun için alttan fitil verdiler açılma ve sancıları tetikliyor. İlaç etkisini yeni göstermeye başladı ağrılarım oluyor yürürken zorlanıyorum.😕
Açılma ilerlerse damardan suniye geçilecek. Dualarınızı bekliyorum inşallah açılmam olur.🙏

Normalde süreci doğumhanede geçirecektim orada telefon çekmiyordu ama işimiz uzayacağı için odaya çıkardılar nst için doğumhaneye indiriyorlar telefon çektiği için bi girip yazmak istedim.🙈 Nstde sancılarım düzenli artmaya başlıyor.. Haberler bu şekilde.🙏

X