2021 Mart ayı aşılama

Aşılamayi özelde mi yaptırıyorsunuz çok maliyetli mi bu konularda çok tecrübesizim ama sanırım bana da gerekecek ☹️ inşallah en kısa zaman da hamile kalırsınız 🙏🥰
Merhaba canım evet öZelde yaptırıyorum ben. Sadece aşılama 2000 tl ilaçlarla beraber 3000e yakın oluyor. Kaç senelik evlisin devlet bazılarınınkini karşılıyor

Merhaba canım evet öZelde yaptırıyorum ben. Sadece aşılama 2000 tl ilaçlarla beraber 3000e yakın oluyor. Kaç senelik evlisin devlet bazılarınınkini karşılıyor
4 sene ama bir düşük yaptim bı senedir tekrar deniyoruz tekrar olmuyor amh düşük çıktı aşılama diyebilir dr diye düşünüyorum amh isterken demişti erteleme tedavi düşün diye o yüzden hazırlıklı gideyim diye düşündüm

4 sene ama bir düşük yaptim bı senedir tekrar deniyoruz tekrar olmuyor amh düşük çıktı aşılama diyebilir dr diye düşünüyorum amh isterken demişti erteleme tedavi düşün diye o yüzden hazırlıklı gideyim diye düşündüm
Amh düşükse bencede beklememelisnz bir an önce başlayın sonra daha da kötü oluyor

Benim 5500 buluyior sanırım 4000 TL aşılama ücreti 1300tl gonal f 900 e başladım bugün ikinci günüm Çarşamba kontrolum var ilk aşılamam bu

X