Popüler Konu 2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    260

SeptemberRose

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2014
6.420
7.901
Bankadan yıllık Kart ücreti kesmişler 😠😠😠 şikayet var a çok okkalı bir şikayet yazdım cevap bekliyorum. Ne kadar anasının gözü bu bankalar ya 😠
Çağrı merkezini ara direkt, kartı iptal edicem de, puan yüklüyorlar. Bana da 140 tl kesmişler garanti bonus, aradım iptal edicem dedim, aynı tutarda bonus tanımladılar. Geçen yıl da aynısı olmuştu.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 73 gün geçti.

Gizlikalsn

Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2019
33
14
Merhaba aramıza yeni katıldım arada okuyorum konuşmalarınızı ama yazmak yeni nasip oldu. Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah bebeklerimizi. Bi soru sorcam 16. Haftadayım şuan gelişimine göre 17. Hafta. 4-5 gündür kasıklarımdan aşağı doğru bıçak saplanır gibi ağrı girip geçiyor saniyenik vuruyor. Doktor randevuma daha var İnternetten baktım rahim büyümesinden ağrı olabilir diyor ama endişelenecek birşeymi normal mi bilemedim. böyle bi durum yaşayan var mı? sıkıntı olabilecek sancıyı nasıl ayırt edicem? Acemilik ilk hamilelik😊

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 19 gün geçti.

bireylulmasali

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2019
2.104
2.701
Bankadan yıllık Kart ücreti kesmişler 😠😠😠 şikayet var a çok okkalı bir şikayet yazdım cevap bekliyorum. Ne kadar anasının gözü bu bankalar ya 😠
Sırf bu yüzden kartımı iptal ettirdim,geçen gün ben de operatörümü değiştireyim dedim bi fatura çıkacaktı zaten müşteri temcilsini aradım ikinci fatura çıkmaması adına kullanım yapmayın dedi ben de hiç bir şey kullanmadım (internet,dakika,sms) üç günün sonunda operatörüm değişti dün birde ne göreyim Turkcell bana iki fatura çıkarmış hem de normalde ödediğimin çok daha fazlası!Tekrar aradım yapabilecekleri bir şey yokmuş el insaf pandemi döneminde ne alsak kardır diye düşünüyorlar 😒

bireylulmasali

Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2019
2.104
2.701
Merhaba aramıza yeni katıldım arada okuyorum konuşmalarınızı ama yazmak yeni nasip oldu. Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah bebeklerimizi. Bi soru sorcam 16. Haftadayım şuan gelişimine göre 17. Hafta. 4-5 gündür kasıklarımdan aşağı doğru bıçak saplanır gibi ağrı girip geçiyor saniyenik vuruyor. Doktor randevuma daha var İnternetten baktım rahim büyümesinden ağrı olabilir diyor ama endişelenecek birşeymi normal mi bilemedim. böyle bi durum yaşayan var mı? sıkıntı olabilecek sancıyı nasıl ayırt edicem? Acemilik ilk hamilelik😊
Ben yaşadım canım doktora da görünmüştüm rahim büyüdüğü için olur demişti sancıdan farklı oluyordu zaten anlık bir ağrıydı.

bireylulmasali

Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2019
2.104
2.701
Ben karar vermezsem kocam çocuğa Abdurrezzak diyip durcak yazık oğluma ya doğunca Abdurrezzak diyince bakar Ayaz diyince bakmaz :KK70: :KK70:
Eşim de kızımı Pakize su diye seviyor :KK70: az önce ablasına söyledi aynı şeyi telefonu kapatınca bir güzel kızdım ileride şaka amaçlı çocuğuma söylerler falan sus dedim tamam bir daha demicem dedi 😂😂😂

amanoff

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2016
342
426
30
Direk magnezyum veriyor doktorlar kramp tarzı sorunlar için hepimiz aynıyız merak etme canım 😊

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 46 gün geçti.