2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Kizlar ilk size yaziyorum. Benim iki kizim vardi simdi bir kizim daha olacagini ogrendik. Kizlar biraz hayal kirikligina ugradi. Hepimiz aslinda. Oglan olsaydi bayram havasi olacakti evimiz. Neyse ama saglikli oldugunu ogrendim ya uzerimden buyuk bir yuk kalkti cok sevindim. Allah kimseye evlat acisi vermesin.... biz kizi kabullendikde millete nasil dicem... sevinenler olurmu acaba? Puf bilmiyorum kizlar biseyler deyin bana ya ....😕
Öncelikle hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Benim bebeğimin sağlıksız olma ihtimalinin yüksek olduğu riskli bir gebeliğim vardı (hala da risk devam ediyor aslında) Yapılan genetik testle çok erken bir zamanda cinsiyetini öğrendik ama ben algılamamışım bile. Arada haftalar geçti. Son gittiğimde doktor bebek daha iyi görünüyor dediğinde, içim biraz olsun rahatladığında aaa dedim benim bir kızım olacak dedim. O zamana kadar cinsiyetin hiçbir öneminin olmadığını aslında herşeyin sağlık olduğunu bizzat yaşayarak öğrendim.

Cıvıl cıvıl yuvanıza bir çiçek daha gelecek bence dünyanın en güzel şeyi kız kardeş kızlarınız çok şanslı 🙂

Bana bir kere bile gostermedi yuzunu ya 😔 hep bas popo bakip bakip duruyor. Civciv gibi bir sey goruyorum her seferinde 😁 noldu canim ya onemli bir sey yoktur insallah🙏
Ben de bi kere bu kadarcık gördüm yüzünü minicik burnunu.elini de ağzına götürmüş şaşkın 😁 3. Hafta önceki görüntüsü 🥰 sanırım bu sana baya yeter dedi geçen hafta gittiğimde iki eli de hep yüzündeydi. Her gidişimde yüzünü görürüm belki diye aşırı heyecanlanıyorum 😁

Eklentiler

• A31FBCAE-D4C9-468E-B7FD-3C4439B064B5.jpeg
    A31FBCAE-D4C9-468E-B7FD-3C4439B064B5.jpeg
    159,2 KB · Görüntüleme: 64
Selamünaleyküm kızlar
Eşimde bende kiz bebek istiyorduk
ama oğlumuz olacakmış nasip kısmet Rabbım ne dilerse o olacak sonuçta..
Hayırlısı ile gelsinde

İki gündür telefon konuşmalarında cinsiyetle alakalı erkek bebek olunca
Olsun diye cümleler duyuyorum..
Sizde böyle tepki gören varmı

Aynen oyle yaparsin 🙏 benim son gorusum olacak insallah doktorumu kendimi iyice doldurdum ona karsi bir an once yeni doktorcugumla tanismak istiyorum😁 insallah bu son doktor olur ve beni kabul eder 🥰
Yaaaaa eder eder niye etmesin millet doğum anında değiştiriyor doktorunu. Sen detaylıdan sonra değiştirecektin dimiiii

Öncelikle hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Benim bebeğimin sağlıksız olma ihtimalinin yüksek olduğu riskli bir gebeliğim vardı (hala da risk devam ediyor aslında) Yapılan genetik testle çok erken bir zamanda cinsiyetini öğrendik ama ben algılamamışım bile. Arada haftalar geçti. Son gittiğimde doktor bebek daha iyi görünüyor dediğinde, içim biraz olsun rahatladığında aaa dedim benim bir kızım olacak dedim. O zamana kadar cinsiyetin hiçbir öneminin olmadığını aslında herşeyin sağlık olduğunu bizzat yaşayarak öğrendim.

Cıvıl cıvıl yuvanıza bir çiçek daha gelecek bence dünyanın en güzel şeyi kız kardeş kızlarınız çok şanslı 🙂
Canim aynen zaten doktor bakarken tir tir titredim. Sagligi iyi demi diye kirk kez sordum. 38 yasindayim. Birde hamilelik psikolojisi iste..Ben o odadan aglayarakta cikabilirdim. Sukurler olsun... sagligi iyi

Cnm bebegin icin ne dedilerdi? Neden riksliydi. Canim ya insallah hicbirsey cikmaz.😌

Selamünaleyküm kızlar
Hayırlısı ile gelsinde

ay ben anladım bu insanları mutlu etmek imkansız.
insanı mutsuz etmek, delirtmek için yapıyorlar sanki - hormonlar yetmezmiş gibi.

SİZE OLSUN ESAS de kapat, deli midirler nedirler, ne demek olsun ya. Delirmişler...

Kizlar ilk size yaziyorum. Benim iki kizim vardi simdi bir kizim daha olacagini ogrendik. Kizlar biraz hayal kirikligina ugradi. Hepimiz aslinda. Oglan olsaydi bayram havasi olacakti evimiz. Neyse ama saglikli oldugunu ogrendim ya uzerimden buyuk bir yuk kalkti cok sevindim. Allah kimseye evlat acisi vermesin.... biz kizi kabullendikde millete nasil dicem... sevinenler olurmu acaba? Puf bilmiyorum kizlar biseyler deyin bana ya ....😕
Ne şanslısınız keşke yaşım müsait olsa 3. Yü de denesem ve 3 kızım olsa☺️☺️ Millete ne siz kız deseniz de erkek desenizde olumsuz konuşacak bişey bulurlar

Selamünaleyküm kızlar
Hayırlısı ile gelsinde

Cnm hic takma. Kiz olsada diyecekleri o zaten....

Genelde kız aileleri damatlarını benimserken erkek aileleri de reddetme ya da kabul etse bile (görünüşte kabul etmek diyorum ben buna) hep sıkıntı çıkarma derdine düşüyorlar. Benim ailem oglum diye seviyor eşimi ama esimin ailesi beni yok sayıyor.. daha dün annesi arayıp il dışındaki evine çağırdı eşimi hafta sonu icin. Ben zaten kimim ki🤣🤣 karisi hamileymis, evde yalnız kalacakmis kimin umurunda😒 evlendigimiz ilk yil surekli siz ayrılacaksınız, hissediyorum bitecek bu evlilik deyip durdu ve nikah günü zırıl zırıl ağladı.. ama sorsanız çok seviyor beni.. dengesini bozar böyleleri insanın. Eşim de hak veriyor bana ama tek laf edemiyor annesine... görüşmek zorunda değilsiniz deyip her gün elinde telefon whatsapp gruplarında herşeyi paylaşıyor.. aşırı gıcık oluyorum bu duruma ama caresi yok:KK14:
Neden böyle oluyor bu erkek anneleri.. nasıl bi saygısızlık. Bazı erkeklere göre de bunlar normal yani bilinçli bir şekilde saygısızlık yapıldıgını kabul edemiyorlar anneleri tarafından nedense. Kötü niyetle yapmamıştır gibi düşünüyorlar.. benim eşim tepki veriyor, neler söylüyor ama kadının kendi çocukları da pek umrunda olmadığı için hiç rahatsız olmuyor. Neyse ki telefonla bile nerdeyse hiç konuşmazlar sadece iş konuları için önemli bir durum olursa konuşuyorlar onun dışında öyle whatsapp grupları falan olsa çıldırırım heralde 🙈🙈

Selamünaleyküm kızlar
Hayırlısı ile gelsinde

Ahh olmaz mı benim bir oğlum var, bebişe de doktor yüzde 90 erkek dedi 2 hafta önce..benim de önce içim bi garip oldu çünkü baya kız hissediyodum.. 2 erkekle napcan keşke kız olsaydı filan dedi millet..Normalde hiç takmam ama kırıldım

Ahh olmaz mı benim bir oğlum var, bebişe de doktor yüzde 90 erkek dedi 2 hafta önce..benim de önce içim bi garip oldu çünkü baya kız hissediyodum.. 2 erkekle napcan keşke kız olsaydı filan dedi millet..Normalde hiç takmam ama kırıldım
Tobe yarabbi ya millet ne bekliyor. Sank biz seciyoruz cinsiyeti tobe yarabbi

X