2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Benim de son 10 gündür yalancı kasılmalar başladı, ben de çok erken diye düşündüm ama doktor normal dedi. Kendini yoracak işler yapma dedi.
Yani dedi ama kimse 20 aylık afacan kızıma kimin bakacağını söylemiyor 😂😂
Azıcık iş yapsam karnım semsert oluyor, aşırı rahatsız bir his
O zaman kendimizi yormaktan oluyor bu kasılmalar, işte bende doğum günü için iki gün hazırlık yaptım ve hiç oturmadım neredeyse çok yordum kendimi ondan da olabilir bir de işte bu haftalarda başlıyormuş ya yalancı sancılar yorgunluk bahanesi oldu😁 Sizinde prenses iyi olsunda siz yine de dikkat edin kendinize ama o yaşta illaki ilgi istiyor bebişler ❤️

O zaman kendimizi yormaktan oluyor bu kasılmalar, işte bende doğum günü için iki gün hazırlık yaptım ve hiç oturmadım neredeyse çok yordum kendimi ondan da olabilir bir de işte bu haftalarda başlıyormuş ya yalancı sancılar yorgunluk bahanesi oldu😁 Sizinde prenses iyi olsunda siz yine de dikkat edin kendinize ama o yaşta illaki ilgi istiyor bebişler ❤️
Hem de nasıl ilgi istiyor, dört gündür babannesi bizde, onla sürekli oynuyor peşinde geziyor ama yine de gözü beni arıyor.
Bugün hiçbir işe karışmadım, sadece onla ilgilendim, dışarı çıkardım oyun oynadık derken bi şımardı 😍 ama çok mutluydu
O mutlu olsun da işte biz de yorulmaya razı geliyoruz canları sağ olsun 🥰

Hem de nasıl ilgi istiyor, dört gündür babannesi bizde, onla sürekli oynuyor peşinde geziyor ama yine de gözü beni arıyor.
Bugün hiçbir işe karışmadım, sadece onla ilgilendim, dışarı çıkardım oyun oynadık derken bi şımardı 😍 ama çok mutluydu
O mutlu olsun da işte biz de yorulmaya razı geliyoruz canları sağ olsun 🥰
Aynen öyle, annenin yerini hiç bir şey tutmuyor, mutlu olsun kuzucuklar❤️ Biz her şeye razıyız 🙏🏻

Kızlar günaydın dün misafirlerimiz vardı çok dahil olamadım. Bugün de kendi misafirlerim gelcek. Ama dün o kadar çok yorulmuşum ki misafirler gittikten sonra uzandığım yerden kalkamadım 😳 belim ayrılmış gibiydi

Kızlar günaydın dün misafirlerimiz vardı çok dahil olamadım. Bugün de kendi misafirlerim gelcek. Ama dün o kadar çok yorulmuşum ki misafirler gittikten sonra uzandığım yerden kalkamadım 😳 belim ayrılmış gibiydi
Kendini çok yorma dikkat et olur mu. Ben temizlik bile yapamıyorum ama çok korkuyorum ağrılar olur bebeğim etkilenir filan diye.. Sanırım biraz hassas Bi gebe oldum ben

Yemin ediyorum aynısı bende de var sol kulağım. Doktora gitmedim covidden dolayı
ya nie ikimizde de var ki ben işten dolayı gitmedim doktora ama bu ayın sonunda rapor almayı düşünüyorum ya eğer alırsam ozaman bi giderim gibi en azından özel hastaneye gider gösteririm belki bi sıkıntı falan olabilir 1 aydır çekiyorum aralıksız ya çok farklı bişe

Benimde annemle kardeşlerim gelicek bugün en son geldiklerinin üstünden nerdeyse bir buçuk ay gecicek 😒 annemin dibindeki siteden işyerine uzak diye geldim buralara tasindim burası da gurbet gibi oldu ya tüm sevdiklerimden uzaktayım. Dayilarla biraz kopsun oğlum, mutluyum 😍

Korona mutasyon geçirmiş, hamileyim evde iş yapmıyorun misafir ağırlayacak kadar temiz değil ortalık, ayakta dursam belim ağrıyor hala yaa sizin siteye gelmiştik evdeysen sana uğrayalım diyen var hala bıktım bu milletin emrivakisinden.
Bunlardan kurtulmak için kış günü gidip Ankara'da ev taşıcam buraya da dönmicem. Ailemde bu şehire yakın bi yerdeler onları da çok göremicem. 😢
Sayende içimi döktüm😂

Günaydın, gece sağa yad asola dönük uyuyorum. Sabahkalktığımda belim ağrımış oluyor. Ayaktayken prob yok. Oturuyorum mesela alt bölgede batma ağrı oluyor adet ağrısı gibi . Hala devam ediyor herhalde doğurana kadar böyle devam😀

Günaydın, gece sağa yad asola dönük uyuyorum. Sabahkalktığımda belim ağrımış oluyor. Ayaktayken prob yok. Oturuyorum mesela alt bölgede batma ağrı oluyor adet ağrısı gibi . Hala devam ediyor herhalde doğurana kadar böyle devam😀
Günaydın bugün benim de kasığımda kramp oluyor ara ara anlayamadım 🤷🏼‍♀️

Kızlar malum vırus var, bıtecekmgıbıde durmuyor araç sahibi olanlar özellikle her yer araçla rahat gıdılebılı|. bebek arabası almamayı düşünene varmı bana gereksiz geliyor su asamada sadece Dr kontrollerinde belki puset gerekli sızın dusuncelerınız nelerdir.

Kızlar az önce alisanla demet programini izledim doktor Furkan bey ve buse Varol katılmıştı maşallah kadın 3 hafta kala gelmiş sadece 9 kilo almış insallah bizde fazla almayız ben şuan +4 le devam ediyorum. Şeker yüklemesyle ilgili konuştu da bende yaptrcam gibi bebeğin suyu birz fazla demişti doktor inşallah su zmn çabuk geçer de bı an önce kucagmza alırız bebislerimizi yaaa🤗🤗🤗

X