2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
O kendini korumaya almış kesesinde duruyor nasıl sıçrasın 'deki :)) naptınız ya 2 yaş mı sabredemez hicbir erkek o kadar ;-) ayrıca minareyi çalan kılıfı uyduruyor canım mekan zaman farketmez :KK70: :halay::KK50:
Aman erkek keseyi falan ne bilsin 😂
Yok ben 2 yıl boyunca rahibelik mertebesinde olucam. 😅

Bel ağrısı bende de oluyor malesef, Bir çorba yapana kadar kopacak gibi oluyor. Allah tan eşimin iş yeri esnek mesaide de erken geliyor, yardım ediyor.
Senin ikizler vardı sanırım dimi, benim bir kızım var , en basitinden kendi ayakkabıma eğilmek bile zor gelirken bi de onunkini giydirmek iki kat zor. Senin iş daha da zor, Allah yardımcımız olsun
Canım ikizlerim yok ama 20 aylık bebeğim var. Ayy o ayakkabı giyme giydirme işi zaten daha şimdiden baya acı veriyor. Amin canım Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Ayy bende kötüyüm bugün markete gittik ayy öldüm en son bacağım ayağım baya ağrıdı sanki kuzey kutbu dan gelmiş gibi çizmelerle gitmişim uzun palto gören eski mo sanır 😂😂tabi artk vücudum bunları kaldırmıyor belim kopuk benim bel kemeği eğri baya bende markette düşeni eşime aldırdım 😂😂 göbek benim de büyüdü ama daha da büyücek yeri war biliyorum yol uzun yarısına vardım 🤣 yarın 20 oluyorum. Anam bi bu kadar daha yol sonra dogum gelmiş olcak 😂İnşaAllah zamanında hayırlıca gelirler 🤩
Evet evet daha yer var çocuk ağızdan çıkacak gibi olana kadar 😆😆 ahahah oynaması etmesi çok hoş ama işte ne biliyim çok zor be😆 büyütmesi çok daha kolay bence.

Kızlar robot süpürge alcam ama mopsuz istiyorum. Modelini bulamadım. Mopsuz modeli hangisi xiaomi de bilen var mı ?

Ben oğlumda bir kere bile yatmadım 14-15 ay sürmüştür totalde ikimizde çok memnunduk halimizden nefs terbiyesi gibiydi adeta mertebe aldık 😆😆😆 bunda da asla yatmiycam Türkan Şoray gelsin de kural görsün 😆😆
Aman benim zaten her yerim ağrıyor kemiklerim ayrılıyor sanki hiç o modda değilim.
Doğunca anlatcam annen 9 ay boyunca babana yan gözle bile bakmadı dicem 😅
Türkan Şoray fimlerde öpüşmüyodu ama gerçek hayatta napıyodu bilemeyiz biz onu geçtik 😂

Değil mi, onu kaldır kucağında taşı, ellerini ağzını yıkarken taşı, lavaboda tut, yemek yedir, habire kıyafet değiştir, altını değiştirirken savaş 😅🤣 bende yaşıyorum sıkça, birinci hamilelik cidden çok rahatmış 🙈
Bana eşekten düşeni getirin demiş Nasreddin hoca 😂😂
Resmen günümü özetledin 😂
İlk hamilelik prenses havalarında geçmişti

Onları yapıyorum saf zeytinyağı bile sürüyorum ama yinede genetik olarak yatkın olabilirim. 😌
Canım benim arkadaşım doğum yaptı kız ne krem sürdü ne jel ne de yağ sıfır çatlak ... olacak olan varsa her türlü oluyor. Ama deriye elastiklik lazım o yüzden ben de yağ sürüyorum. Çatlarım çatlamam şansa 😁

Valla bizdeydik bugün lojmanca şimdi de aşağıya incez hep beraber 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 keşke olsaydın canım sen de 😁😁😁
Seni iflalamış olmamak için arkadaşa bir şey demedim ama aşırı kıskanıyorum 😂😂 eski günlerimiz geliyor aklıma yaa senin zamanların aşrı keyifli geçiyordur 😍

Aynen canım d vitaminini açmadım bile daha. Ben de bu kargaşada pek düzenli kullanamıyorum, hangisi denk gelirse😁 tiroide dikkat ediyorum, tiroit değerleri önemli. Magnezyumu da ağrılarıma iyi geliyor diye mutlaks kullanıyorum, yoksa kasık, bacak ağrısından yürüyemez hale geliyorum
Evet kuzu olduğu kadar valla napacan 😂😅👍

Ben de biraz minyonum bi de yüzümden kaynaklı üniversitedeyken bazı yerlere girerken yaş soruyorlardı 🤣 ama ben hiçbir zaman yaşımı göstermicem sanırım 😂
Çok iyi o zaman 😇
Biz üniversiteye başladığımızda liseye başladık zannedenler oluyordu 😂😂
Ben seviyorum yaşımdan küçük görünmeyi

O zaman yüzde 500 sebep odur 😂 ben öyle durumlarda sagopanın sertlik kanında var hayatın şarkısını açıp kendimi gaza getiriyorum sonra hücuma geçiyorum 😂😂
Yarın ilk fırsatta dinlicem bunu 😂
Ben iyi niyetli davrandıkça kaynanam sinsilik yapıyor iyice gıcık olmaya başladım
Bu şarkı beni kendime getirir mi 😂😂

Kız daha gitmedi mi o 😯😯 valla helal olsn iyi dayanmissin ben olsam şimdiye depresyonun dibindeydim :KK70:
Bu ne ki canım evliliğimizin ilk üç yılı her yaz en az bir ay onlarda kalıyorduk, öyle devam etseydi sinir hastası olurdum ya da boşanırdım.
Şimdi de sırf kızım mutlu diye idare ediyordum ama bu akşam yine bir sinsiliğini yakaladım iyice gıcık oldum.
Şu saat oldu bak hırsımdan uyuyamadım

X