2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
aminnnnn benim bi kayınvalide birde elti var ikisinin kuyrukları birbirine değmiyor ben aralarında eziliyorum eltim kaynanama benim hakkımda başka bişe diyor eltime ben bunu sormuyorum sonra eltim çok samimi arayışını yapar ve kayınvalidemin benim arkamdan ne söylediklerini falan anlatır bende sinirimle kendimi yer dururum ama hala kimseye sesimi çıkarmadım allah bildiği gibi yapsın ikisini de
Ay dolduruşa gelme lütfen ne kayınvalidenle samimi ol ne de eltinle benim eltimi bir kez bile aramışlığım yoktur o da aramaz zaten 😅

Hepsinden uzak dur canım boşver.
Ben eltimle çok iyi anlaşıyorum kardeş gibiyiz, kaynanam da bunu çekemiyor. Çünkü onun istediği bizi birbirimize kötülemekti dedikodu yapmaktı amacına ulaşamadı.
Küçücük aklıyla laf soktuğunu zannediyor ya deli oluyorum.
Sen de laf getirdiklerinde sustur ikisini de dinleme
Nasılsın canım 🥰

İnşallah kuzum benim aynen raporum var hala dinleniyorm ne kadr sukretsem azdır bugünleri görmeyi hayal bile edemiyodum ❤️❤️🤗🤗 sende kaynanayi yolla gitsin evin huzuru yerine gelir bı nefes alırsın 😂
Bin şükür canım 🥰 sağlıkla da kucağına al inşallah
Kaynana en geç Cuma’ya gidecek.
Yarın götür dedim de eşim okulda tekmiş, belki Perşembe götürürüm dedi.
Eltmde 40 gün kalmıştı, nasıl dayandı yazık kıza, ben kendimi odaya kapatıyorum sinir olmamak için

Eltmde 40 gün kalmıştı, nasıl dayandı yazık kıza, ben kendimi odaya kapatıyorum sinir olmamak için
Benim kayınvalidem de 40 gün kalacak neyse ki eşime sonrasında anneme geçicem de daha fazla kalmasına engel olmuş olacam 😂😂

Devletteki doktorun adı ne canım
Evet 30dan sonra kontroller sıklaşıyor
Bebek gelmezse de artık iki günde bir çağırmaya başlıyorlar, hem heyecanlı hem stresli oluyor 😀
Devletten memnun kalırsan doğumu orda mı yapacaksın
Serhat Sarıkaya. Özele geçme durumu filanda varmış aynı kendi doktorum gibi popülermiş baya burda canım. Valla neden olmasın doktora güvenirsem ortamını beğenirsem yaparım yani normal olurda özelde sezeryan olursa devlette diye düşünüyorum kendi kendime 🤣🤣🤣

Çok şükür iyiyim canım 😇
Sen nasılsın 😍
Arabanızı yaptırdınız mı çok masraf çıktı mı
Çok şükür canım iyiyim bugün doğum günüm 31 yaş biraz farklı geldi 😂😂 arabayı yaptırdık canım biraz masraf çıktı ama sağlık olsun Allah büyüğünden korusun 🥰

Hepsinden uzak dur canım boşver.
Ben eltimle çok iyi anlaşıyorum kardeş gibiyiz, kaynanam da bunu çekemiyor. Çünkü onun istediği bizi birbirimize kötülemekti dedikodu yapmaktı amacına ulaşamadı.
Küçücük aklıyla laf soktuğunu zannediyor ya deli oluyorum.
Sen de laf getirdiklerinde sustur ikisini de dinleme
öyle olmuyor ki işte ne kadar uzak kalmaya çalışsam da hala oturdukları yerden beniöm lafımı konuşuyorlar sonra hiçbişe olmamış gibi bana anlatıyorlar tabii ikisi de evde ben işteyim oturup oturup benim dedikodumu yapıyorlar demek ki

Serhat Sarıkaya. Özele geçme durumu filanda varmış aynı kendi doktorum gibi popülermiş baya burda canım. Valla neden olmasın doktora güvenirsem ortamını beğenirsem yaparım yani normal olurda özelde sezeryan olursa devlette diye düşünüyorum kendi kendime 🤣🤣🤣
Devlet hastanesi zorunlu sezaryen yapıyor sadece canım

Hayırlısı olsun inşallah canım 🥰
Devlet çok kalabalık oluyor mu orda
Benim gittiğim devlet hastanesi çok sakin ve çok sistemli çalışıyorlar beğeniyorum, randevu da sarkmıyor hemen gidip geliyoruz

öyle olmuyor ki işte ne kadar uzak kalmaya çalışsam da hala oturdukları yerden beniöm lafımı konuşuyorlar sonra hiçbişe olmamış gibi bana anlatıyorlar tabii ikisi de evde ben işteyim oturup oturup benim dedikodumu yapıyorlar demek ki
Hiç takma bile vallahi değmez kendini sinir etmeye.Bırak ne halleri varsa görsünler 😒

Ay dolduruşa gelme lütfen ne kayınvalidenle samimi ol ne de eltinle benim eltimi bir kez bile aramışlığım yoktur o da aramaz zaten 😅
ayyy ne güzel bizim hayatımızı bir anlatsam ağzınız açık kalır ya ben böyle görmedim kendi ailemden çok garip geliyor ya hiç de uyanık olmayı beceremem ikisi birbiriyle o yüzden çok iyi anlaşıyorlar sonra kayınvalidem yüzüme sen safsın diyor tabi sesim çıkmıyor ya benim o yüzden safım

Çok şükür canım iyiyim bugün doğum günüm 31 yaş biraz farklı geldi 😂😂 arabayı yaptırdık canım biraz masraf çıktı ama sağlık olsun Allah büyüğünden korusun 🥰
Doğum günün kutlu olsun canım 😍🎉🎉
Yeni yaşında tüm güzellikler seninle olsun 😇
Amin canım bunla geçmiş olsun, cana geleceğine mala gelsin

ayyy ne güzel bizim hayatımızı bir anlatsam ağzınız açık kalır ya ben böyle görmedim kendi ailemden çok garip geliyor ya hiç de uyanık olmayı beceremem ikisi birbiriyle o yüzden çok iyi anlaşıyorlar sonra kayınvalidem yüzüme sen safsın diyor tabi sesim çıkmıyor ya benim o yüzden safım
Ama ben muhatap olmuyorum mesafe koydum canım nişanlandığım dönem sürekli arardı kendini anlatıp dururdu (kendini öven insanları hiç sevmem) sonra baktı ki ben kısa kısa konuşuyorum aramıyorum dedikodu yapmıyorum o da çekti kendini çok şükür 😂

Boş insanlar işte canım
Tek marifetleri konuşmak
Sen hiç üzme kendini
Takmamaya çalış

Ama ben muhatap olmuyorum mesafe koydum canım nişanlandığım dönem sürekli arardı kendini anlatıp dururdu (kendini öven insanları hiç sevmem) sonra baktı ki ben kısa kısa konuşuyorum aramıyorum dedikodu yapmıyorum o da çekti kendini çok şükür 😂
bizim de öyle şansımız olsa keşke 3 eviz dip dibe almışlar evleri ayrıca erkeklerde ortak iş yapıyorlar yani hergün görüşüyoruz nasıl uzak kalıyım ki keşke mümkün olsa bazen diyorum atanıp başka şehre falan gitsem belki kurtulurum bunlardan diyorum ama yine devam ederler

Amin kuzum benim hepimiz bebislerimize sağlıkla kavuşuruz inşallah 🤲🧿❤️ ay kabus gibi valla 40 gün 40 sene gibi geçmiştir. İnşallah bı an önce gider de rahatlarsın valla insan kendi evinde duramıyo sinirden. Sen hiç muhatap olma bırak ne hali varsa görsün

X