2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Doğum günün kutlu olsun canım 😍🎉🎉
Yeni yaşında tüm güzellikler seninle olsun 😇
Amin canım bunla geçmiş olsun, cana geleceğine mala gelsin
Çok teşekkür ederim canım 🥰 30 yaşım bana kızımı müjdeledi,31.yaşımda da sağlıkla kavuşurum inşallah ☺️ Hepimiz sağlıkla kavuşalım 🥰

Hayırlısı olsun inşallah canım 🥰
Devlet çok kalabalık oluyor mu orda
Benim gittiğim devlet hastanesi çok sakin ve çok sistemli çalışıyorlar beğeniyorum, randevu da sarkmıyor hemen gidip geliyoruz
Valla geldim geleli hiç gitmedim. Tek bi kere gittim onda da randevular kapanmıştı muayene olma fırsatım olmadı canm. Ama bu doktor çok kalabalık oluyormus bakalım denicem şansımı 😁😁😁

Evet evet daha yer var çocuk ağızdan çıkacak gibi olana kadar 😆😆 ahahah oynaması etmesi çok hoş ama işte ne biliyim çok zor be😆 büyütmesi çok daha kolay bence.
Walla hepsi zor da anne karnındaki özlem çok zormuş görmeden seviyorsun bekliyorsun ahh bugün görmeye gittim dr hiç durmuyor MaşaAllah çok hareketli kalbi çok hızlı atıyor dedi ☺️🥰 20. Haftadayız boyu 23cm kilosu 340 gr çıktı sizlerin nasıldı kızlar 20.haftada. 2gün de öncesinde gidiyor hep

Çok şükür canım iyiyim bugün doğum günüm 31 yaş biraz farklı geldi 😂😂 arabayı yaptırdık canım biraz masraf çıktı ama sağlık olsun Allah büyüğünden korusun 🥰
Nice mutlu yıllara kuzum yeni yaşında bebisine saglikla kavuşursun insallah 🤗❤️🧿🥰 araba için çok geçmiş olsun canım cana geleceğine mala gelsn 🤲
Walla hepsi zor da anne karnındaki özlem çok zormuş görmeden seviyorsun bekliyorsun ahh bugün görmeye gittim dr hiç durmuyor MaşaAllah çok hareketli kalbi çok hızlı atıyor dedi ☺️🥰 20. Haftadayız boyu 23cm kilosu 340 gr çıktı sizlerin nasıldı kızlar 20.haftada. 2gün de öncesinde gidiyor hep
Bugün bende gittim canım gözün aydın çok sevindim senin adına 🥰❤️ bende 20+5 deyim 388 Gr boyunu sormadım ama harkeetli maşallahhh 🥰🤗🧿

Zamanla alışırsın inşallah Canım 🙈
Ne yedin kahvaltıda
İnşallah şeker testini de sorunsuz atlatırsın
İnşallah canm, sağlık her şeyden önemli tabi, sabah önceden poğaçalar ve simitler havada uçuşurdu😁 şimdi, tam buğday ekmeği, domates, peynir, yeşillik ve zeytin.Aslında düşününce gerçekten çok sağlıksız besleniyor muşum😁 inşallah her şey yoluna girer 🙏🏻🥰

Yok değilim benimde eltim yok 😂
Neden ki eltin nasıl çocuk istiyor?
Bnm eltim yok cnm olamaz zaten tek erkek eşim bnm eşimin ailesi de çok miyminti 3 saate evden çıkamazlar miymiy ben iki çocuğu hazırlar kendim hazırlanır eşimi hazırlarım üstüne en az yarim saat bekleriz çıkamazlar bir türlü o yüzden dedim birbirlerine benziyorlar miymiylar diye :KK48:

Nice mutlu yıllara kuzum yeni yaşında bebisine saglikla kavuşursun insallah 🤗❤️🧿🥰 araba için çok geçmiş olsun canım cana geleceğine mala gelsn 🤲

Bugün bende gittim canım gözün aydın çok sevindim senin adına 🥰❤️ bende 20+5 deyim 388 Gr boyunu sormadım ama harkeetli maşallahhh 🥰🤗🧿
Çok teşekkür ederim canım amin inşallah 🥰 zaten bir haftadan sonra önemli olan bebeğin kilosu boyu drğil demişti dr ultrason kağıdında da artık sadece kilosu yazıyor benim bebeğimin

kesinlikle sadece benimki ailesinin yaptıklaarını ne zamn görecek ne zamn kabullenecek çok merak ediyorum
Lütfen kendini üzüp strese sokma bebeğini düşün bırak ne konuşurlarsa konuşsunlar eden kendine eder emin ol ♥️

Bnm eltim yok cnm olamaz zaten tek erkek eşim bnm eşimin ailesi de çok miyminti 3 saate evden çıkamazlar miymiy ben iki çocuğu hazırlar kendim hazırlanır eşimi hazırlarım üstüne en az yarim saat bekleriz çıkamazlar bir türlü o yüzden dedim birbirlerine benziyorlar miymiylar diye :KK48:
Ruh ikizinim o zaman 😂
Yanlış okumuşum sonradan anladım 😅
Kız bende bunlar nasılsa hazır olmazlar diye 2 saat geç hazırlanmaya başlıyorum gene ben bekliyorum 😂
Ağır çekimde yaşıyolar hayatı bi kahvaltı hazırlar kaynanam anam sanki saraya sofra kuruyo 3 saat ama ortada bişi yok.
Eşime hadi koş hadi hızlı diye diye iş yaptırıyom.

Kızlar bende dün evde 4 basamak merdivenden düştüm.
Popomun üstüne düştümde bişi olmadı bebek hareket ediyor kanama falanda yok.
Endişelenmem gereken bir durum olmaz demi popom, kemiklerim ağrıdı sadece 🤔
Kanama yoksa bir şey yoktur canım içini ferah tut ama lütfen dikkat et ☺️

X