2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Kızlar h&mde indirim vardı hala belki kalmıştır çok hoş şeyler var isterseniz bi bakın

Eklentiler

• 20210115_185221.jpg
    20210115_185221.jpg
    212,9 KB · Görüntüleme: 71
  • 20210115_185333.jpg
    20210115_185333.jpg
    218,1 KB · Görüntüleme: 66
Selam kızlar ☺️ 10 sayfayı okuyupta geldim 😁 bir şey soacaktım, benim şeker yüklemesinde şekerim düşük çıktı, bende bir haftadır hiç şekerli bir şeyler yememiştim, bebeğin suyu hafif üst sınırda olunca , ama bir kaç gündür dilimde uyuşma hissettim, interenete baktığımda şeker düşüklüğünden olurmuş, acaba şekerli bir şeyler yesem bebeğin suyunu olumsuz etkiler mi acaba, bilgisi olan var mı

Ya aynen gazlı bezle fln çözüm bulunuyor. Bide su gelmesin diye özen gösterirsiniz.
Alışveriş listeme pansuman örtüsü ekledim bile.
Verniks 12 saat içinde emiliyormuş. Ben o çocuğu yıkayacağım 🤣.

Eklentiler

• Screenshot_20210115-203031_Chrome.jpg
    Screenshot_20210115-203031_Chrome.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 70
Selam kızlar ☺️ 10 sayfayı okuyupta geldim 😁 bir şey soacaktım, benim şeker yüklemesinde şekerim düşük çıktı, bende bir haftadır hiç şekerli bir şeyler yememiştim, bebeğin suyu hafif üst sınırda olunca , ama bir kaç gündür dilimde uyuşma hissettim, interenete baktığımda şeker düşüklüğünden olurmuş, acaba şekerli bir şeyler yesem bebeğin suyunu olumsuz etkiler mi acaba, bilgisi olan var mı
Geçmiş olsun, doktorun gördü mü sonuçlarını? Kendini iyi hissetmek istersen rafine şekerli şeyler değil de muz meyve fln ye istersen. Açlık mı düşük çıktı tokluk mu daha düşük çıktı. İnsülin direnci fln oluşmuştur bekli. 🤷‍♀️

Geçmiş olsun, doktorun gördü mü sonuçlarını? Kendini iyi hissetmek istersen rafine şekerli şeyler değil de muz meyve fln ye istersen. Açlık mı düşük çıktı tokluk mu daha düşük çıktı. İnsülin direnci fln oluşmuştur bekli. 🤷‍♀️
Çok teşekkürler, evet doktorum gördü, günde üç tane hurma yiyebilirsin dedi, diyet yapıyordum listene ekleyelim dedi ayrıca ama diyetisyeni bırakağım sanırım listeden hiç mutlu değilim 😁 pazartesi dahiliyeye randevum var o zaman soracağım ama böyle kendimi iyi hissetmeyince, birde canım aşırı tatlı şeyler isteyince bir de size sorayı dedim belki bir bilgisi olan vardır diye, deperlerim şöyle çıkmıştı, hiç bilmiyorum hangisi düşük çıkmış.

Eklentiler

• 9A66E004-F9CB-4768-B9AF-91ECC17A7A2B.jpeg
    9A66E004-F9CB-4768-B9AF-91ECC17A7A2B.jpeg
    20,5 KB · Görüntüleme: 49
  • EE9727A9-3FBE-44EB-A0FE-95354F36282E.jpeg
    EE9727A9-3FBE-44EB-A0FE-95354F36282E.jpeg
    16 KB · Görüntüleme: 49
Çok teşekkürler, evet doktorum gördü, günde üç tane hurma yiyebilirsin dedi, diyet yapıyordum listene ekleyelim dedi ayrıca ama diyetisyeni bırakağım sanırım listeden hiç mutlu değilim 😁 pazartesi dahiliyeye randevum var o zaman soracağım ama böyle kendimi iyi hissetmeyince, birde canım aşırı tatlı şeyler isteyince bir de size sorayı dedim belki bir bilgisi olan vardır diye, deperlerim şöyle çıkmıştı, hiç bilmiyorum hangisi düşük çıkmış.
Değerlerin güzel çıkmış hakketen.
Ben de şu an çok hassas bir anımdayım. Canım neler çekiyor neler. Ama çikolata çikolatayı bisküvi bisküviyi yediriyor. Eve de almıyorum böyle şeyler ve yasak başladı çok şükür. Az önce evdeki imkanlarla meyvenin üzerine çikolata eritmeyi fln düşündüm ama yoooğğg. Yapmayalım.

Ben de şu an çok hassas bir anımdayım. Canım neler çekiyor neler. Ama çikolata çikolatayı bisküvi bisküviyi yediriyor. Eve de almıyorum böyle şeyler ve yasak başladı çok şükür. Az önce evdeki imkanlarla meyvenin üzerine çikolata eritmeyi fln düşündüm ama yoooğğg. Yapmayalım.
Doktor düşüklüğüde iyi değil deyince tedirgin oldum, pazartesi dahiliye daha iyi bilir belki, şimdi ben tatlı bir şeyler yrsem bir şey olmaz dimi ☺️

Siz yaptırdınız mı şeker yüklemesi, normalse yiyin nolcak ya 🥰

Benimde iştahım aşırı açık tokum ama yiyorum 😂 yerken başka şey hayal ediyorum.

Siz yaptırdınız mı şeker yüklemesi, normalse yiyin nolcak ya 🥰
Yok henüz yaptırmadım doktorum yönlendirir bir sonraki kontrolde zaten o zaman yaptırırım. Şeker sonuçlarımla ilgili hiçbir zaman sıkıntım olmadı ama çok dikkatli tüketiyorum zaten. Yiyince de direk fazlalık kilo olarak benimle kalıyor. 😥

X