2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Aa üzüldüm travmatik olmuş sizde. Bebeğin ilk emmesi nasıl can yakıyorsa aynı aslında makinede ilk başta çok can yakabiliyor 😔 zamanla geçiyor o acı
Malesef. Umarım kimse yaşamaz. Anne olmanın en zor kısmı meme acısı yaraları bence. Ben devam edemedim sütüm artsın diye birkaç kişi demişti sağma işini. Hemşire Bi arkadaş gerek olmadığını söyleyince bıraktım ben de. Boşa acı çekmişim. Aman acısız ağrısız emzirme ler olur inş bu defa herkes için 🤲🏻

Bende mochi şu an evde var. Aldığım gün bir çılgınlıkla vakumunu denedim. Doğru takıldığında düşmesi pek mümkün değil gibi. İçi dolup vakumlama kapasitesi azalırsa belki. Tek başına sağma aleti olarak kullanılamaz onu göz önünde bulundurmak lazım.
Çalışan anneler için yeterli olmayabilir evet.ama çalışma yoksa sağma makinesi de şart değil bence. İlk başta insan Bi kararsız kalıyor alsam mı acaba diye? Bence de vakum olayı ya tam oturtulamadığından yada dediğin gibi dolmasından kaynaklı olabilir.

Kızlar geceleri sağ kalçam çok ağrıyor, tam iğne yapılma yeri, uyku uyuyamıyorum. Doktor son kontrolde kalça ağrıları olabilir demişti. Ama bunun bir çözümü yok mu, uykusuz kalıyorum resmen...
Magnezyum kullanıyor musun? Gerçi bana etkisi olmadı ama kullanmıyorsan belki faydası olabilir

Kızlar geceleri sağ kalçam çok ağrıyor, tam iğne yapılma yeri, uyku uyuyamıyorum. Doktor son kontrolde kalça ağrıları olabilir demişti. Ama bunun bir çözümü yok mu, uykusuz kalıyorum resmen...
Magnezyum ve potasyum. Muz yiyip maden suyu içebilirsin ☺️

Sağol yavrucum ilk aç gittim kan aldılar direk onun sonucu 74 çıktı. Sonra o soda gibi şeyi içtim bi saat sonra kan verdim o henüz çıkmadı 🤷🏻‍♀️ ama korktuğum gibi değil gayet güzeldi ağzım filan da kurumadı bi rahatsızlık hissetmedik 😄😄
Sevindim canımm iki kere mi kan verdin 😊

hadi gözün aydın canım. ben de perşembe açlık tokluk baktırcam, doktorum öyle istedi.
Sağol canım darısı da sana o zaman. Bana da öyle demişti önce sonra yaptıralım içimiz rahat etsin dedi. Zaten içtiğimde çok kötü hissetmedim çilekli gazoz lıkır lıkır içtim valla 😄😄😄bi saat beklemek zor olmadı kuyumcuya gittik ordan az masraf yaptım çıktım vakit çabuk geçti 😂😂😂😂

Sağol canım darısı da sana o zaman. Bana da öyle demişti önce sonra yaptıralım içimiz rahat etsin dedi. Zaten içtiğimde çok kötü hissetmedim çilekli gazoz lıkır lıkır içtim valla 😄😄😄bi saat beklemek zor olmadı kuyumcuya gittik ordan az masraf yaptım çıktım vakit çabuk geçti 😂😂😂😂
En iğrenç şeyi ben içmişim herhalde yaa, benim içtiğim çok korkunçtu, suya bişe katıp karıştırıp verdiler 🤮
Bir de oturup beklememi istediler, efor harcamamam lazımmış, dikildim öyle hastanede.
Bu arada bilmiyorum benden ekstra bir ödeme almadılar yükleme için canım

Ben de size bir şey sorayım, şu bebek alışverişinde şubat indirimi yazmıştınız ya, o tüm bebek mağazalarında mı oluyor? Ve gerçekten etkili bir indirim mi oluyor?

X