2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
En iğrenç şeyi ben içmişim herhalde yaa, benim içtiğim çok korkunçtu, suya bişe katıp karıştırıp verdiler 🤮
Bir de oturup beklememi istediler, efor harcamamam lazımmış, dikildim öyle hastanede.
Bu arada bilmiyorum benden ekstra bir ödeme almadılar yükleme için canım
Aaa o karıştırıp verdikleri şey Baya ağır oluyormus baklava şerbeti gibi belki de ondan sen zorlandınn benim kutu kola gibi bişeyle çilekli gazozdu resmen. Otur filan bişe demedi sadece iç bi saat sonra gel dedi. Yani eğer ücret ödüyorsanız özelde devlette yaptırın 5 dk dicektim ben de 😃 hem kan alma filan yoğun değildi kimse yoktu ben gittiğim zaman

Kızlar zaman geçmiyor sanki biran önce 38. Haftalara gelmek istiyorum çok sıkıldım hamilelikten kizlara yetisemiyorum artik hantallastim hareketlerim yavasladi hunimi hazırladım nasilsa biran önce oğlusumu saglikla kucağıma almak istiyorum :confused::deli:

Senin kızlar da küçük, bebek doğunca aileden yardıma gelecek var mı canım
Siz de gurbetteydiniz galiba

Duyurulur 🔔

Eklentiler

• CBB34E58-6E0D-4856-A5CC-824152B9BFBC.png
    CBB34E58-6E0D-4856-A5CC-824152B9BFBC.png
    474,7 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar ben de iki ay önce şu tuluma bakmıştım, bebek doğunca abla kardeş ikisine aynı giydirip fotoğraf çekeriz diye düşündüm çok mu saçma olur 😂😂
(Tabi iki ayda tulum kaldı mı, bedenleri var mı hiç bilmiyorum, tekrar girip bakmadım)

Kızım sürekli karnımı öpüyor, kardeş diyip duruyor ölürüm yaa nasıl tatlı 😍
Kardeşinin adı ne olsun diyorum Zeynep diyor 😂
Galiba Zeynep ela olacak
Başka da isim gelmiyor aklımıza 😂😂

Eklentiler

• DA9115DB-B089-4E5E-80A6-D85927060435.png
    DA9115DB-B089-4E5E-80A6-D85927060435.png
    356,4 KB · Görüntüleme: 45
İki ayda epey bi düzene girersiniz inşallah canım
Bulunduğunuz yerde kreş var mı
İkizleri yarım gün kreşe versen onlara da iyi gelebilir o dönem
Annem burdan sonra memlekete köye gidecek ayarlayabilirsem bende gitmeyi düşünüyorum köyde toprakla bağda bahçede oynarlar iyi gelir hem annem yanimda olur biraz daha buyur bu surecte bebek diye o yuzden kres hic dusunmedim acikcasi arastirmadim da ama var diye biliyorum eğer gidemezsem kreş iyi fikir enerjilerini atarlar sosyallesirler iyi gelir minik kuşlarıma teşekkür ederim canım onerin için

Kızlar ben de iki ay önce şu tuluma bakmıştım, bebek doğunca abla kardeş ikisine aynı giydirip fotoğraf çekeriz diye düşündüm çok mu saçma olur 😂😂
(Tabi iki ayda tulum kaldı mı, bedenleri var mı hiç bilmiyorum, tekrar girip bakmadım)

Kızım sürekli karnımı öpüyor, kardeş diyip duruyor ölürüm yaa nasıl tatlı 😍
Kardeşinin adı ne olsun diyorum Zeynep diyor 😂
Galiba Zeynep ela olacak
Başka da isim gelmiyor aklımıza 😂😂
Neden sacma olsun ki bende ayni sloganlı tulumun erkek versiyonuna bakmıştım senin gibi düşündüm kızların ortasına koyar resim çekerim çok şeker olurlar bence :KK200:

Chakra’dan almayı düşündüğünüz bir şey var mı? İndirimler önceki indirimle aynı mı ki

Son düzenleme:
Kızlar merhaba, 24 haftalık hamileyim tam. Doktorum plesantanin aşagida oldugunu ama bi sorun olmadığını arada bi kanama yapabilir sadece dedi. 24. Haftaya kadar yukari cikiyormus zaten dahada çıkmaz ama tekrar kontrol ederiz dedi. Çok yorulma ama yürüyüş falan yapabilirsin dedi ilac falanda vermedi. Çok moralim bozuldu yinede bilgisi olan varmi
Canım aşağıda derken eğer tam kapatmıyorsa doğum kanalını,sadece normal doğum yapamazsın birde ağır kaldırmaman gerek çok işlenmemen gerek erken doğuma sebebiyet verebiliyor ama düşük ihtimal.bebeğe zararı yok ama dikkatli olman gerek eğer tam kapatıyorsa.benimde mesela aşağıda ama tam kapatmıyor.

Bende baltalıyı biliyorum ama inek sütü karıştıran tağşiş yapan firmalar listesinde olduğu için güvenim kalmadı.
Tat ve kokudan çok rahatsız olmam ben içerim sorun değil.
Atatürk orman çiftliğinin pastorize sütünü alsana günlük. Biz süt ve yağda aoç alıyoruz hep.

Kızlar doktor b12 biraz düşük die iğne yazdı 5 tane hafta da 1 kez yap dedi. Yaptıran oldu mu aranızda?
B12 nin iğne olarak siyanokobalamin formunda olanı değil de dil altı pastil olan metilkobalamin formları daha pratik aslında hem de biyoyararı daha yüksek. Doktoruna bunu bi danışsana.

X