2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Benim en son 320 lerdeydi ama kimi dr dusuk kimi de ii diyor b12 takviyesi yapmali mi bilemedim ki sana direk ignemi verdi.
Yani ben çok şey kullanmak istemiyorum. Dün ilk defa başka bir doktora gittim o verdi iğneyi almadım daha. Kullanmasam çok bişey olur mu acaba diyorum ama düşük sanırım birde şeker çıkınca meyve bile yasakladı bari alsammı vitamin diyorum. Sizin doktor ne diyor?

Merhabalar. son kontrolimde doktorum kalsiyum, magnezyum ve kan ilacı başlattı. zaten halihazirda tiroid ilacı içiyordum. o yuzden kan ilacını gece yatmadan iç dedi. ama kalsiyum ve magnezyum ne zaman içeceğimi sormayı unuttum. siz günün hangi saatlerinde içiyorsunuz ilaclarinizi?
Benim magnezyum sabah akşam. Hap şeklinde. Kalsiyum almıyorum. Kan ilacı da gece uyumadan önce kabızlık yapmasın diye.

Yani ben çok şey kullanmak istemiyorum. Dün ilk defa başka bir doktora gittim o verdi iğneyi almadım daha. Kullanmasam çok bişey olur mu acaba diyorum ama düşük sanırım birde şeker çıkınca meyve bile yasakladı bari alsammı vitamin diyorum. Sizin doktor ne diyor?
B12 onemli cnm dr verdiyse kullan ben de birsuru ilac kullanmak durumunda kaldim insan istemese de gerekli oldugu zaman kullanilmali dr verdiyse eger..vitamini sor fikrim yok seker cikinca ne onerirler bilmiyorum.bana decavit verdi daha seker yuklemesine gitmedim.b12 icinde bazen ekstra ocean aliyorum.kan sulandirici igne ve ilac, troid ilaci,kan hapi,d vitamini,bazen vitamin,bazen b12,magnezyim,arada da omega 3 aliyorum cnm.

B12 onemli cnm dr verdiyse kullan ben de birsuru ilac kullanmak durumunda kaldim insan istemese de gerekli oldugu zaman kullanilmali dr verdiyse eger..vitamini sor fikrim yok seker cikinca ne onerirler bilmiyorum.bana decavit verdi daha seker yuklemesine gitmedim.b12 icinde bazen ekstra ocean aliyorum.kan sulandirici igne ve ilac, troid ilaci,kan hapi,d vitamini,bazen vitamin,bazen b12,magnezyim,arada da omega 3 aliyorum cnm.
Bende kan sulandırıcı iğne ve ecoprin 150 mg alıyorum. Feramat alıyorum. Bana d3 d vitamini b12 yazdı işte dün. Alim yarın en iyisi.

Baby turco doğadan hakkında ne düşünüyorsunuz? Fiyatı çok çok uygun diğerlerine göre.

Canım sen kalpte gördüğü şeyden dolayı mı yaptırdın? Geçmiş olsun, güzel sonuçlar alalım inşallah
Canım benim hiç aklımda böyle bişey yoktu sabah araştırma hastanesine gittim randevu verdiler amniyosentez yaptır dediler.
İçim rahat etmedi özele gittik orda 4boyutlu ultrasonla baya inceledi oda aynı şeyi söyleyince anında yaptırdık.
Kalpte parlama ve kordonda genişleme için yaptılar. Bunlar down riskini arttırıyormuş.
Bebeğin ensesi, burnu, vücudu, gelişimi normal ama ultrasonla bakmak yetmez diyorlar.

Canım benim hiç aklımda böyle bişey yoktu sabah araştırma hastanesine gittim randevu verdiler amniyosentez yaptır dediler.
İçim rahat etmedi özele gittik orda 4boyutlu ultrasonla baya inceledi oda aynı şeyi söyleyince anında yaptırdık.
Kalpte parlama ve kordonda genişleme için yaptılar. Bunlar down riskini arttırıyormuş.
Bebeğin ensesi, burnu, vücudu, gelişimi normal ama ultrasonla bakmak yetmez diyorlar.
Geçmiş olsun canım, inşallah tertemiz çıkar sonuçlar.

Güzel düşün lütfen
İnşallah bebeğin sağlıklıdır. İçini ferah tut

İyi düşünelim iyi olsun 🙏
Sonuçların temiz gelir inşallah

X