2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Daha anca ya. Ben de ilk kez bugün hissettim ama çok zayıf şekilde. Kızımda gece hıçkırık tutardı beni uyutmazdı ama son haftalar o kadar belirgindi.
Ay bukadar olur ,dertlendim tüm gün ve şuan hafif hafif hıçkırık hissediyorum hep aynı yerde atıp duruyor 🤲analık deli işi son kararım 🤕🥴

Mide yanmalari ne durumda kızlar iki gündür arttı bende
2 hafta önce aşırı yanma oldu gece sabaha kadar,devam edecek diye ödüm koptu hatta ertesi gün doktora ilaç yazdırdım ama devam etmedi inşallah başlamaz tekrar.ilk gebeliğimde son 3 ay geceleri kabusa dönmüştü yanmalar yüzünden.umarım seninde geçiçidir zira tamamen iyi gelen bir ilacı yok,anlık rahatlatma sağlıyor çoğu.

Ay bukadar olur ,dertlendim tüm gün ve şuan hafif hafif hıçkırık hissediyorum hep aynı yerde atıp duruyor 🤲analık deli işi son kararım 🤕🥴
Aynen analık delilik bu hamilelik zaten deliliğin zirvesi herseye agliyorum cizgi film izlerken bakiyorum aglamaya basladim :) zaten bu aralar 3 gündür acayip acayip rüyalar görüyorum tövbe yarabbim ruyamda bi kanamam varmış hastaneye yetişemiyorum ertesi gün emzireceğim emziremiyorum her gece ayrı kabus görür oldum sanırım kızlar bu aralar çok huysuz cadı oldular yorgunluktan sancılarım oluyor buda rüyalarıma sirayet ediyor bugün cekyattan düşecek diye yerimden nasıl fırladıysam kasilmayi geçti artık şancı tuttu yattım bir saat kalkamadım yerimden inş oğlan sakin olur ablalari gibi olursa vay halime oyy oyy

Yaren_5 Yaren_5

1611996493526.png

Merhaba arkadaşlar, herkese iyi hafta sonları, ben sizlerden şununla ilgili yorum almak istiyorum, 158 boy 53, 5 kg ile hamile kaldim ve bu sabah itibari ile 63, 7 kg geliyorum tartida. Sizce 25. hafta bitiminde almis oldugum kilo çok fazla mi? Doğumda, sonrasinda vs bana zorluk çıkaracak diye endişe ediyorum ve biraz da kafama takiyorum bu fazla kilo durumunu. Durumu benimkine benzer arkadaşımız var mi aramizda ben mi abartiyorum

Aynen analık delilik bu hamilelik zaten deliliğin zirvesi herseye agliyorum cizgi film izlerken bakiyorum aglamaya basladim :) zaten bu aralar 3 gündür acayip acayip rüyalar görüyorum tövbe yarabbim ruyamda bi kanamam varmış hastaneye yetişemiyorum ertesi gün emzireceğim emziremiyorum her gece ayrı kabus görür oldum sanırım kızlar bu aralar çok huysuz cadı oldular yorgunluktan sancılarım oluyor buda rüyalarıma sirayet ediyor bugün cekyattan düşecek diye yerimden nasıl fırladıysam kasilmayi geçti artık şancı tuttu yattım bir saat kalkamadım yerimden inş oğlan sakin olur ablalari gibi olursa vay halime oyy oyy
Valla ben tek çocukla baş edemiyorum Allah yardımcın olsun canım🤲

Bugun bende seker yuklemesi yaptirdim 75 lik 2 saat seklinde. Sizce nasil degerler, pazartesi doktoruma aticam🤔

Eklentiler

• SmartSelect_20210130-142416_Drive.jpg
    SmartSelect_20210130-142416_Drive.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 49
Bugun bende seker yuklemesi yaptirdim 75 lik 2 saat seklinde. Sizce nasil degerler, pazartesi doktoruma aticam🤔
Sanirim gayet normal cikmis😊 2. saatte 200 den buyuk olmasi diyabet diyor, 140-200 arasi da diyabet oncesi diyor. Senin 120 cikmis,o halde cok iyi demek ki😍

Yalniz bende hic boyle seyler yazmiyo😥 normal tahlil kagidinda diger baska degerlerle altalta ogtt 50 gr 120 yaziyor.

Sanirim gayet normal cikmis😊 2. saatte 200 den buyuk olmasi diyabet diyor, 140-200 arasi da diyabet oncesi diyor. Senin 120 cikmis,o halde cok iyi demek ki😍

Yalniz bende hic boyle seyler yazmiyo😥 normal tahlil kagidinda diger baska degerlerle altalta ogtt 50 gr 120 yaziyor.

Insallah iyidir 🙏 benim doktorum 75 lik istemisti, 2 saat hastanede bekleyip saatte bir acken kan verdim ondandir canim 😊

Sagol canim evet sinirdaymis biraz 😔 endokrine bir gidelim de icimiz rahat etsin🙏
Yok sınırda değil. 75 likte birinci saat sınır 180. 50 likte de 120. Lizz Lizz Bir de dahiliye doktoru bi arkadaşım aslında gebelerde önce 50 lik ardından çıkarsa 100 lük yaptırılması öneriliyor demişti. İlkinde benim öyle yapmışlardı. Sanırım kadın doğum doktorları genelde 75 lik tercih ediyor artık. Yani seninki belki de daha iyi. Senin değerde iyi aynı zamanda

Yok sınırda değil. 75 likte birinci saat sınır 180. 50 likte de 120. Lizz Lizz Bir de dahiliye doktoru bi arkadaşım aslında gebelerde önce 50 lik ardından çıkarsa 100 lük yaptırılması öneriliyor demişti. İlkinde benim öyle yapmışlardı. Sanırım kadın doğum doktorları genelde 75 lik tercih ediyor artık. Yani seninki belki de daha iyi. Senin değerde iyi aynı zamanda
Eger 50 likte sinir 120 ise ben tam sinirdayim o zaman? Oyle mi?

X