2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Yok sınırda değil. 75 likte birinci saat sınır 180. 50 likte de 120. Lizz Lizz Bir de dahiliye doktoru bi arkadaşım aslında gebelerde önce 50 lik ardından çıkarsa 100 lük yaptırılması öneriliyor demişti. İlkinde benim öyle yapmışlardı. Sanırım kadın doğum doktorları genelde 75 lik tercih ediyor artık. Yani seninki belki de daha iyi. Senin değerde iyi aynı zamanda

Doktorum beni bu sonuclarla endokrine yolladi, aclik 93 yuksek dedi yani daha dogrusu sinirlardaymisim 🤔 haftaya randevu aldim bakalim endokrin doktoru ne diyecek

Aa sinirda mi oluyomus o? Ben 50 grla 120 ciktim o zaman ben daha cok sinirdayim🙁 daha randevuma da 1 haftadan fazla var.

Valla hic bilmiyorum ki canim ya ben mesaj attim dayanamadim. Artik seni 2 haftada bir gorucem, endokrin doktoruna da randevu alman lazim haftaya dedi

Merhaba kızlar. Bişey sorcam. Şimdi şeker ölçümü açlık ölçüyorum tokluk şekeri 2 saat sonra ki ölçümemi yada 1 saat sonra ki ölçüm mü önemli. Çok dengesiz çıkıyor çünkü.

Ben
Markası optima 1 saat tokluk 188,200,112 çıktı, açlık 92,77, gidiyor. 2 saat tokluk ta bakıyorum 122,135,140
Bende bayer markanın countur ts modelini kullanıyorum. Diyet öncesi 148 maksimum çıkmıştı ama diyet öncesi bile dikkat ediyordum zaten yediklerime. Şuanda da tokluk 105 ila 148 arası çıktığı oldu. Ama bende pek güvenemiyorum acaba yanlış mı ölçüyor diye. Endokrin doktoru 1 ay sonra kahvaltına birlikte hastaneye geleceksin dedi. Eş zamanlı ölçüm yapıcaz hastaneyle dedi. Açlık tokluk ölçümü. Aleti kontrol için

Ben
Bende bayer markanın countur ts modelini kullanıyorum. Diyet öncesi 148 maksimum çıkmıştı ama diyet öncesi bile dikkat ediyordum zaten yediklerime. Şuanda da tokluk 105 ila 148 arası çıktığı oldu. Ama bende pek güvenemiyorum acaba yanlış mı ölçüyor diye. Endokrin doktoru 1 ay sonra kahvaltına birlikte hastaneye geleceksin dedi. Eş zamanlı ölçüm yapıcaz hastaneyle dedi. Açlık tokluk ölçümü. Aleti kontrol için
Ben bi endokrin dr bulmam lazım burda bi tek devlette var onda da randevu yok. Özelde dahiliye gitsem olur mu acaba. Bnmde dengesiz anlamadım bişey

Ben
%10 yanılma payı cıktı bende aynı cihaz Bayer, aynı anda olcum cihazda 108 hastanede 96 cıkmıs tı,

Ben
Mesela dün akşam şeker yükseltecek bişey yememeye rağmen 1 saat sonra ölçüm 200 dü bu akşam bi dilim 🥧 tatlı künefe yedim ve şuan baktım 155 çktı. Neye göre yükseliyor bu anlamadım

Kızlar ben bebek bezi olarak yeni çıkan sleepy bezden aldım memnun kalırsam devam edicem prima indirimini değerlendirmeyi düşünmüyorum pişman olmam umarım..
Screenshot_2021-01-30-21-13-17-158_trendyol.com.jpg

İdrar kültürü vermiştim sonuçlar çıktı. Nasıl anlayan var mı?

Eklentiler

• 71804F10-DC1A-4A30-B2DB-3C06492FA062.jpeg
    71804F10-DC1A-4A30-B2DB-3C06492FA062.jpeg
    34,4 KB · Görüntüleme: 38
X