2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Senin 150 ustu ciktigi icin mi insulin basladin.?benim dr um bir degerin yuksek cikmasi birseyi ifade etmez dedi 200 cikmasina ragmen anlamadim bisiy?referans araliginda 1.saat 180 sinirken 150 ustu nasil sikinti oluyor ki??
150 üstü yenen yemeklerden sonra 150 üstü çıkarsa sıkıntı oluyor. Normalde ikinci saat tokluk sekeri 140 üstü olmamalı sağlıklı kişide. Doktor 150 ye kadar tolere edebiliriz dedi. 180 üstü sıkıntı dıye biliyorum bende. En azından doktorlar diyet verip 1 haftalık şeker takibi yaptırıyor böyle bir durumda.

Evet şekeri tamamen kesicem artık.
Çnkü zaten kan sulandırıcı iğne kullanıyorum ,o bile zorken birde insülin kullanmak gerçekten pskolojimi açlıktan daha çok yıpratır😫
Igneye alıştım artık yeter ki bebiş iyi olsun. Bende dikkat ediyorum yediklerime ama bazen oma rağmen bile yüksek çıkıyor o daha çok deli ediyor adamı. Az kaldı allahın izniyle. Doğumdan sonra bitecek bu sıkıntı dıye ümit ediyorum

Evet şekeri tamamen kesicem artık.
Çnkü zaten kan sulandırıcı iğne kullanıyorum ,o bile zorken birde insülin kullanmak gerçekten pskolojimi açlıktan daha çok yıpratır😫
En azından tansiyon sıkıntısı yok çok şükür o da çok tehlikeli. 20 haftadan beri devamlı ölçmeye başladım tansiyonu da. 11 7 10 6 falan çıkıyor hep.

Merhabalar
1.sayfadan itibaren grubu takip ettim, hepinizi yakindan taniyor gibiyim. Bu mesaj herhangi bir forumda, grupta ilk deneyimim olacak. Size tesekkur etmek icin uyelik acma ihtiyaci duydum, buradan bircok sey ogrendim, deneyimlerinizden faydalandim, cok tesekkur ederim. Dogum tarihi tahmini 10 Mayis olan bir kiz bebek bekliyorum, beni de listeye eklerseniz sevinirim.

Merhabalar
1.sayfadan itibaren grubu takip ettim, hepinizi yakindan taniyor gibiyim. Bu mesaj herhangi bir forumda, grupta ilk deneyimim olacak. Size tesekkur etmek icin uyelik acma ihtiyaci duydum, buradan bircok sey ogrendim, deneyimlerinizden faydalandim, cok tesekkur ederim. Dogum tarihi tahmini 10 Mayis olan bir kiz bebek bekliyorum, beni de listeye eklerseniz sevinirim.
ilk sayfadaki bilgilerin tamamını verirseniz ekleyebilirim :KK200:

Kızlar indirim takıp edenler var mı bırde su e bebek bi liste yayınlamıştı ekran görüntüsü alan varmı
Cnm ben uygulama yukledim oradan her gun bildirim geliyo bugun bunda var diye.
Mesela bugun akulu araba ve oyuncaklarda var. Ben bebek bakim urunlerini bekliyorum su an. Indirim olarak trendyol dan sleepy islak mendil cok uyguna aldim su an kampanyada onu oneririm. Ebebek trendyol fav yaptiklarima bakiyorm indirim olunca hemen aliyorum. Ihtiyacimi olani tabi yoksa koca bi girdap sonu yok🙈

Kızlar kanguru kullanan ya da araştıran var mı? Ebebekte nuna marka kanguru indirime girmiş aldık ama açıkcası pek de fikrimiz olmadan aldık
Bu kangurularin da ergonomik olanlari mi ne varmis,ondan alin mutlaka yaziyordu bi yerde ama cok incelememistim. Hatta bi marka var bicok kisinin tercih ettigi bi bakayim ona dedim 500 lira kanguru😀 valla yoruldum herseyi okuyup arastirmaktan inan ki.

Arkadaşlar merhaba 15 -22 Mayıs arası bebeğimin dünyaya geleceğini söylüyor doktorlar. İlk gebelikliğim ve nasıl neler bulundurmam gerekiyor bilmiyorum. Özellikle Mayıs ayında doğacak bebeğe nasıl kıyafetler almalıyım? Şanlıurfadayız. Yeni tayin olduk Mayıs ayında havalar nasıl olur bilmiyorum 😅 yardımlarınızı istiyorum

merhaba doktorum pazartesiye kadar olmadığı için sonucumu gösteremedim. Anti HBs değerim 255,4 gelmiş. Kötü bir şey mi anlamadım. E nabızda referans dışı diyor korktum :KK43:

Arkadaşlar merhaba 15 -22 Mayıs arası bebeğimin dünyaya geleceğini söylüyor doktorlar. İlk gebelikliğim ve nasıl neler bulundurmam gerekiyor bilmiyorum. Özellikle Mayıs ayında doğacak bebeğe nasıl kıyafetler almalıyım? Şanlıurfadayız. Yeni tayin olduk Mayıs ayında havalar nasıl olur bilmiyorum 😅 yardımlarınızı istiyorum
Merhaba canım bende Şanlıurfadaym. Mayıs ayında sıcaklar basliyo yavaştan Haziran temmuz Ağustos ztn alev alev yaniyo klimasız oturmak mümkün değil çok kalın şeyler alma sadece Mayıs ayı için 0-3ay arası uzun kollu giyer sonra zibinla kalır 🤗 hangi doktora gidiyosun canım

Cnm ben uygulama yukledim oradan her gun bildirim geliyo bugun bunda var diye.
Mesela bugun akulu araba ve oyuncaklarda var. Ben bebek bakim urunlerini bekliyorum su an. Indirim olarak trendyol dan sleepy islak mendil cok uyguna aldim su an kampanyada onu oneririm. Ebebek trendyol fav yaptiklarima bakiyorm indirim olunca hemen aliyorum. Ihtiyacimi olani tabi yoksa koca bi girdap sonu yok🙈
Canım o ıslak mendilden ben de alayıö diyorum ama şimdi alınca bunların son kullanma tarihi falan var mı? Geçer mi diye kaygılandım, bir de suyu biter mi içinde acaba diye kaygılandım 🤦‍♀️, ne yapayım 😂

merhaba doktorum pazartesiye kadar olmadığı için sonucumu gösteremedim. Anti HBs değerim 255,4 gelmiş. Kötü bir şey mi anlamadım. E nabızda referans dışı diyor korktum :KK43:
Canım ya geçmişte hepatit b hikayesi var ya da aşılanmışsın, koruyuculuğun var demek, kaygılanacak bir şey yok yani

X