2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Kızlar benim gönlüm ne sezaryen ne de normal doğumdan yana ikisi de çok zor. 😅
Sezaryen olucam büyük ihtimal bebek gelmezse. Kaç günde toparlandınız?
benim bebiş iri olduğu için mecburen sezaryen oldum ilkinde,2 akşam hastanede geçiyor, ilk bir hafta dik duramadım zaten yattım hep, oğlumu kucağıma verdiler emzirdim aldılar:) 20. gün tamam ben hallederim diyebildim öyle de kayınvalidem evine gitti, o bakmıştı bana. zor tabi

Kizlar ben gece hic uyuyamiyorum bugun bile iki saat uyuyabildim sonra kalktim uykularim kacti simdiden bide ellerim ve ayaklarim surekli yaniyor sizde de boyle bir durum var mi
ben de bir kaç kez uyanıyorum ve sabaha karşı uykum kaçıyor kitap okuyorum gün açıyor sonra dalıyorum tekrar, pek sağlıklı bir uyku değil ayak yanması da oluyor bir de örtünmesem bile sabah terli uyanıyorum

Kızlar merhaba,ben 26. Haftadayim ilk ayımdan beri demir ilaci ferrum kullanıyorum. Geçen ay kan tahlili yaptirdigimda demirim normal seviyelere gelmisti ama hâlâ ilaca devam ediyorum. Doguma kadar devam etmek mi gerekiyor ?sonradanda fazla yukselmesin :) bide decavit kullaniyorum

1 hafta kaldı minnoşumu görmeye. İkili test, ayrıntılı ultrason, şeker yüklemesi derken beklenen bir şey de kalmadı. 😅 artık doğumu bekliyoruz galiba. Muayeneler sakin geçiyor, ilk zamanki merak kalmadı. Alışverişe ve hazırlığa vurdum kendimi.😁
En son tek kullanımlık alt değiştirme örtüleri, bebek bezi, bez için çöp kovası, göğüs kalkanı, küvet seti ve göğüs pedi aldım. Bitmiyor bitmiyor hala ne çok alınacak var 😁
Göğüs kalkanı olarak ne aldın. Gümüşlerden mi normal mi. Kararsız kaldım da ben

Kızlar merhaba,ben 26. Haftadayim ilk ayımdan beri demir ilaci ferrum kullanıyorum. Geçen ay kan tahlili yaptirdigimda demirim normal seviyelere gelmisti ama hâlâ ilaca devam ediyorum. Doguma kadar devam etmek mi gerekiyor ?sonradanda fazla yukselmesin :) bide decavit kullaniyorum
Decavit multivitamin değil mi. Kan ilacı değil diye biliyorum. Kan ilacını doğuma kadar kullanıyoruz zaten, doğum sonrası da bir süre kullandırabilir belki.Muktivitamini de doğuma kadar kullanıyoruZ

Göğüs kalkanı olarak ne aldın. Gümüşlerden mi normal mi. Kararsız kaldım da ben
Avent in kalkanından aldım. Gümüş almayacağım sanırım ya, hava alması gerek diyorlar. Gümüş devamlı takmaya uygun değil nemli bırakır diye düşündüm. Bilemedim. Kullanıcı tecrübesi yok çevremde o yüzden normal kalkan aldım.

Avent in kalkanından aldım. Gümüş almayacağım sanırım ya, hava alması gerek diyorlar. Gümüş devamlı takmaya uygun değil nemli bırakır diye düşündüm. Bilemedim. Kullanıcı tecrübesi yok çevremde o yüzden normal kalkan aldım.
Lansinoh alacak mısın? Yani kalkan ile krem bir arada kullanılabiliyor mu acaba

1 hafta kaldı minnoşumu görmeye. İkili test, ayrıntılı ultrason, şeker yüklemesi derken beklenen bir şey de kalmadı. 😅 artık doğumu bekliyoruz galiba. Muayeneler sakin geçiyor, ilk zamanki merak kalmadı. Alışverişe ve hazırlığa vurdum kendimi.😁
En son tek kullanımlık alt değiştirme örtüleri, bebek bezi, bez için çöp kovası, göğüs kalkanı, küvet seti ve göğüs pedi aldım. Bitmiyor bitmiyor hala ne çok alınacak var 😁
Ne tatli bu alisveris telaslari. Ben de hazir ve nazir her seyi elimin altinda gormek istiyorum ama Mart ortasi, sonu gibi ev tasiyoruz 💆🏻‍♀️Her seyi tasinmadan sonraya biraktim. Umarim yetistirebilirim. Kendimi urun incelemelerine verdim, ortada urun yok.

Decavit multivitamin değil mi. Kan ilacı değil diye biliyorum. Kan ilacını doğuma kadar kullanıyoruz zaten, doğum sonrası da bir süre kullandırabilir belki.Muktivitamini de doğuma kadar kullanıyoruZ
Ferrum demir ilaci + decavit multivitamin kullaniyorum canım. Aynen ama demirim yukselmiş ondan sordum devam edecek miyim diye

Ne tatli bu alisveris telaslari. Ben de hazir ve nazir her seyi elimin altinda gormek istiyorum ama Mart ortasi, sonu gibi ev tasiyoruz 💆🏻‍♀️Her seyi tasinmadan sonraya biraktim. Umarim yetistirebilirim. Kendimi urun incelemelerine verdim, ortada urun yok.
Kolay gelsin, taşınmak da kolay değil. En azından kafanda belliyse alacakların hepsini tek seferde alır bitirirsin ☺️

X