2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Kızlar çok korktum oturuyordum sanki alıntı olduğunu hissettim wc ye gittim kahve rengi kanama akıntıyla karişik bebegin hareketlerini hissediyorum ama kasilmalarim da var çok korkuyorum :KK43:
Canım çok geçmiş olsun inşallah önemli bisy degildir bizi de bilgilendir Allah şifa versin 🤲

Kızlar çok korktum oturuyordum sanki alıntı olduğunu hissettim wc ye gittim kahve rengi kanama akıntıyla karişik bebegin hareketlerini hissediyorum ama kasilmalarim da var çok korkuyorum :KK43:
Cnm dualarim seninle.korkma Allah in izniyle insallah biseycik cikmaz.
Yoruldun mu ev isi falan derken belki ondandir.

Gecmis olsun, doktorunuzla iletisime gecmeyi denemissiniz zaten umarim bir an once iciniz rahat eder, ferahlarsiniz🙏🏻Son durumunuzu da yazin lutfen.

Benimki 4bck yaşında.
Hala uyudugunda dakikalarca izliyorum.
Çok sevmekten ağlayasım gelio bazen.
Evlat değişik bişey ,rabbim isteyen herkese nasip etsin.nerde bekleyen varsa inşallah çok beklemeden kavuşurlar💓🤲
Ben de aynıyım yaa baktıkça gözlerim doluyor, uyurken izlemeye doyamıyorum. 22 aylık hala koyun koyuna yatıyoruz 😍 gece uyanıp uyanıp elini yüzünü kokluyorum öpüyorum.
Hamilelikle birlikte daha da duygusal oldum, aynı senin gibi çok sevmekten ağlayasım geliyor.
Sağlıkla büyüsünler inşallah ❣️

Tatlı anılar nasıl birşey ikizinin olması güzel mı yoksa zor mu ben bazen bakıyorum kızlarıma ne kadar şanslılar diyorum birbirine arkadaş ileride sırdaş olacaklar bende genelde aynı giydiriyorum birşey soylecekken eğilip yüzlerine bakıyorum sen zeynep mısın zehra mı diyorum yuzleri benzemiyor ama sacları ikisininde aynı aynı da giyince öyle şeyler oluyor bazen :)
Bence ikiz olmak harika. Küçükken tabi çekişmelerimiz illa oluyordu ama büyüdükçe bunun kıymetini daha iyi anladık.
Küçük kardeş olsa küçük beni anlamaz dersin derdini anlatamazsın, büyük olsa çekinirsin her şeyini açamazsın ama ikiz olunca hiç çekinmeden düşünmeden her şeyini paylaşabileceğin bir sırdaşın oluyor, ne yaşarsan yaşa seni asla yargılamıyor ve her derdinde yanında oluyor. Günün her saati istediğin zaman çekinmeden arayıp içini dökebileceğin biri oluyor hayatında.

Mesela lohusalık dönemlerinde ikizim beni arardı, seda biraz saçmalicam beni dinler misin derdi saatlerce konuşurduk.
Benim lohusalık dönemimde de aynı şekilde o benim yanımdaydı.
Burda güzelliklerini anlatmakla bitiremem.
Rabbim sana da sağlıkla büyütüp bu günleri görmeyi nasip etsin inşallah ❣️

Mesajını şimdi gördüm canım nasılsın gittin mi hastaneye
Bize de yaz mutlaka

Ben de aynıyım yaa baktıkça gözlerim doluyor, uyurken izlemeye doyamıyorum. 22 aylık hala koyun koyuna yatıyoruz 😍 gece uyanıp uyanıp elini yüzünü kokluyorum öpüyorum.
Hamilelikle birlikte daha da duygusal oldum, aynı senin gibi çok sevmekten ağlayasım geliyor.
Sağlıkla büyüsünler inşallah ❣️
Aminnn çoook aminn canım❤️

Kızlar çok sağolun hastaneye yatırdılar ilaç iğne serum verdiler ciğer geliştirici iğne yaptılar dinleneceksin diyor annemi aradım yola cikti geliyorlar kardesimle izmirden şimdilik durum böyle bebiş ıyiydi şükür gördüm
Çok geçmiş olsun canım Rabbım yardımcın olsun için ferah tut dinlen dualarımız seninle 🤲

Kızlar çok sağolun hastaneye yatırdılar ilaç iğne serum verdiler ciğer geliştirici iğne yaptılar dinleneceksin diyor annemi aradım yola cikti geliyorlar kardesimle izmirden şimdilik durum böyle bebiş ıyiydi şükür gördüm
Çok geçmiş olsun canım erken doğum riski fln mi var Allah yardımcın olsun inşallah bebisinde sende sağlıkla cikarsinz hastaneden

Geçmiş olsun önlem için mi bunları yapıyorlar yoksa doğum başlamış mı oluyor?

Çok şükür canım , merak etme ilaçlar iğneler iyi geliyor zamanında doğuruyorsun..açılman yoksa rahat ol lütfen ,dualarımız seninle 💓🤲

Merhabalar, burası anne adaylarının bulunduğu alan, sizlere danışmak istedim,

Korunmayı bırakınca adet döngünüzde değişiklik oldu mu?

Ben 6 aydır korunmuyorum, her ay değişik oluyor,
ilk normal süresinden az sürdü, sonra erken geliyordu, bu ayda 6 gün gecikti.
Benzer durum yaşadınız mı?

Merhabalar, burası anne adaylarının bulunduğu alan, sizlere danışmak istedim,

Korunmayı bırakınca adet döngünüzde değişiklik oldu mu?

Ben 6 aydır korunmuyorum, her ay değişik oluyor,
ilk normal süresinden az sürdü, sonra erken geliyordu, bu ayda 6 gün gecikti.
Benzer durum yaşadınız mı?
Korunma derken hangi yontemden bahsediyorsunuz? Ben hic dogum kontrol haplarindan kullanmadim ama hangi durumda olursa olsun 6 ay duzensiz adet dongum olsa mutlaka muayeneye giderdim.

Korunma derken hangi yontemden bahsediyorsunuz? Ben hic dogum kontrol haplarindan kullanmadim ama hangi durumda olursa olsun 6 ay duzensiz adet dongum olsa mutlaka muayeneye giderdim.
Hap değil eşim korunuyordu.
Daha önce düzensizlik yoktu, bebek düşüneli böyle oldu.

Muthis bir bas agrisi yasadim bugun. Goz kapaklarimi acamadim sabahtan aksama kadar. Hamileligimde 30. haftada ilk defa parol almak zorunda kaldim ve ise yaradi. Uzun suredir agri kesici almayinca mi gecti yoksa gececegi mi vardi anlamadim yoksa hamilelik oncesi boyle bir agriyi parolun gecirmesi imkansizdi. Dolunay etkiledi mi bizi ne oldu boyle? Umarim herkesin keyfi yerindedir.

X