2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Kızlar benim bebekte uzundu ama kilosu ortaydı kuruyemiş, peynir yiyodum hep kilo almıyordu. Bu hafta düzenli meyve ve çiğ sebze yedim 12 günde kilosu gelişimi baya hızlı artmış.
Bu haftalarda önceye göre çok daha hızlı kilo almaya başlıyorlar onun da etkisi vardır bence

Kızlar haftaya kontrolüm var 35. Haftaya giriyorum haftaya. Doktor nstye gircen artik her hafta dedi. Herhangi ücret ödüyor muyuz nst için biliyor musunuz?

selam kızlar tekrar bir soruyla grldim bebekleriniz için yatak anne yani vs aldınız mı? aldıysanız yatakların ölçüsü nedir? yani sünger gibi kısma ne qlacağım bulamıyorum

selam kızlar tekrar bir soruyla grldim bebekleriniz için yatak anne yani vs aldınız mı? aldıysanız yatakların ölçüsü nedir? yani sünger gibi kısma ne qlacağım bulamıyorum
Anne yanı park yatak aldım ben. Yoyko. Ölçüsü 70*110 aynı markanın yatağı vardı vardı. Onu da aldım ayrıca. İnce sünger gibi bişey. Gerçi park yatağın kendi pedi de iyiymiş. Yatak olmasa bile olurmuş.

Kızlar öksürük ve halsizlik artınca kadın doktorum dahiliyeye yönlendirdi.serum taktılar çünkü nefes almakta bile zorlanıyorum.tedbir amaçlı covit testi aldılar henü çıkmadı.doktorum covit pozitif çıkarsa bebeği almamız gerekicek ama endişelenme yeteri kadar büyüdü dedi.çnkü durumum daha kötüye giderse bana röntgen falan çekilmesi gerekicekmiş buda bebeğe zararlıymış.şimdilik olumsuz düşünmüyorum ama sizlerden dua bekliyorum.sağ salim şu süreci atlatalım bebeğimle ben.ay artık şu covitin adı bile panik atak sebebim oldu.tek dua m sağlıkla bebeğimi dünyaya getirmek 🙁

Bizimkinede aynısını dedi kafası 2 hafta öndeymiş nedemek oluyor anlamadım valla iyi bişey mi kötü bişey mi🧐🤩
Normal canım genetik oluyor heralde benim ilk bebeğim de öyleydi çok anormal değil de biraz koca kafa şapka çok giydiremedim o yüzden 😂

Kızlar öksürük ve halsizlik artınca kadın doktorum dahiliyeye yönlendirdi.serum taktılar çünkü nefes almakta bile zorlanıyorum.tedbir amaçlı covit testi aldılar henü çıkmadı.doktorum covit pozitif çıkarsa bebeği almamız gerekicek ama endişelenme yeteri kadar büyüdü dedi.çnkü durumum daha kötüye giderse bana röntgen falan çekilmesi gerekicekmiş buda bebeğe zararlıymış.şimdilik olumsuz düşünmüyorum ama sizlerden dua bekliyorum.sağ salim şu süreci atlatalım bebeğimle ben.ay artık şu covitin adı bile panik atak sebebim oldu.tek dua m sağlıkla bebeğimi dünyaya getirmek 🙁
Allah şifa versin canım yoktur inşallah varsa da haftan gelmiş bebek için endişelenme.

Ben beşik ölçüsünde aldım 70×120 sanırım. Çilek mobilyadan aldım pahalıya denk geldi yataşta daha uyguna varmış siz araştırın.

Geçmiş olsun iyi haberlerini bekliyoruz.

Ben 79la hamile kaldım şuan 87yim.
İlk gebeliktede zaten toplamda 10kilo almıştım 8kilosu doğumdan eve geldiğimde gitmişti.
Genetik sanırım biraz bu gebelikte kilo olayı.
Aman sağlıkla doğsunlarda ha 5 kilo almışız ha 30.illaki veriliyor
Eğer bende seker cikmasaydi ben herhalde 20 kilo ile tamamlardim çünkü şuan zor tutuyorum kendimi 😀 vardır her şeyde bir hayır ya seker bebeğime zarar vermesinde inan kilo çokta umrumda değil işte yarın 1 de randevum var bakalım doktor ne diyecek 🤷

X