2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Canım benim aldığımda bunun değişiği ama emzik çok ince kopacak gibi kaç ay dayanıyor 1 emzik?
Kızıma ultra air aldım 2li ilkini 6 ay kullandık ama sadece geceleri veriyordum uyurken. Hiç bişey olmadı çok sağlam emzik. Sonra 6-18 aldık hala onu kullanıyoruz çünkü 18 ay üzeri olanı bulamıyoruz bulsak da aşırı pahalı 190 TL civarı 😬 diğer emzikleri de benim kız beğenmedi

Ben hoşaf sevmiyorum oldum olası sanırım o yüzden kuru kayısı kuru incir takilacagim gibi birde gaz için sıcak su torbası onermisler onu almayı düşünüyorum

Hoşaf komposto tarzı şeyler yani. Onu yanımda götürmekte zor olur 😅 kuru kayısı incir mi koysam o zaman işe yarıyorsa yapadabilirim.
Bende hoşaf şeklinde götürmeyi planlıyorum. Sadece benimki ilk taptığımda fışkırmıştı. Burada bir arkadaş soğutmadan koymuşsundur dedi . Hatırlamıyorum basıl koyduğumu ama bu sefer soğuk koyacağım😃

Yok koymadım canım, bi de son yıllarda rezene çayı pek önerilmez oldu. Facebook da emzirme akademisi diye grup var orda filan emzirme danışmanları önermiyor
1 kilo rezene aldım canım evde demlemek için içicem mecbur 😅 papatya, ısırgan çayı önerenlerde var alsam mı diyodum.

Kızıma ultra air aldım 2li ilkini 6 ay kullandık ama sadece geceleri veriyordum uyurken. Hiç bişey olmadı çok sağlam emzik. Sonra 6-18 aldık hala onu kullanıyoruz çünkü 18 ay üzeri olanı bulamıyoruz bulsak da aşırı pahalı 190 TL civarı 😬 diğer emzikleri de benim kız beğenmedi
1 yıl emzik kullansa sonra bıraksa yetmez mi? 🙄

Bende hoşaf şeklinde götürmeyi planlıyorum. Sadece benimki ilk taptığımda fışkırmıştı. Burada bir arkadaş soğutmadan koymuşsundur dedi . Hatırlamıyorum basıl koyduğumu ama bu sefer soğuk koyacağım😃
Ben uğraşamam sanırım hoşafla tadınıda pek sevdiğim söylenemez. Kuru meyve götürürüm biraz eve gelince düşünürüm napcamı.

1 kilo rezene aldım canım evde demlemek için içicem mecbur 😅 papatya, ısırgan çayı önerenlerde var alsam mı diyodum.
Ben aktardan ısırgan rezene kimyon vs bişeyler almıştım. Aktar verip taze taze denleyip içmemi söylemişti. Ama bu sefer hiiiç yapasım yok. Sadece su içicem. 1 kg rezenenin hepsini içemezsin heralde😃 ben 1 çay kaşığı ya da tatlı kaşığı ile demliyordum 1 bardağa. Isırgandan bi tutam bir de başka bişeyler vardı ama unuttum gitti

Kızlar 34+ 6 bugün kontrolüm vardı bebiş 2740 gram olmuş herşey yolunda dedi doktor
. Kuzucuk 1 hafta önden gidiyormuş 😊 7 mayısa sezeryan günü aldık 😍 cinsel iliski yasak sirt ustu yatmak yasak mumkun oldugunca sola yat dedi bol su ic dedi. rabbim sağlıkla kucagimiza almayı nasip eder inşallah 🙏

Kızlar 34+ 6 bugün kontrolüm vardı bebiş 2740 gram olmuş herşey yolunda dedi doktor
. Kuzucuk 1 hafta önden gidiyormuş 😊 7 mayısa sezeryan günü aldık 😍 cinsel iliski yasak sirt ustu yatmak yasak mumkun oldugunca sola yat dedi bol su ic dedi. rabbim sağlıkla kucagimiza almayı nasip eder inşallah 🙏
Sağ sağlim doğmak nasip olsun inşallah canım
Cinsel ilişki neden yasak?

Kızlar, 24+0 da kamuda izne ayrılıyorsun ya. Benim ki tam bayramın ilk gününe denk geliyor? Nasıl bir yol izlicem, fikri olan var mı ve çevresinde bu raporu alanlar, 24 ncü haftaya girmeden 1-2 hafta önce almışlar mı, böyle bir inkan var mı acaba? Teşekkürler
canım illa o gün alacaksın diye birşey yok. bayramda zaten tatil kamuya, tatil bittiği gün al raporunu ve dilekçeyle birlikte vereceksin ya dilekçene şu tarihte şu hastanede yapılan muayenemde şu tarih itibarıyla 24 haftalık gebeliğim bulunduğunu gösterir belge ektedir idari izinli sayılmam hususunda gereğini arz diye bağla. benim 24. haftam sömestir tatiline denk gelmişti tatil bittiği gün aldım raporu ve o gün teslim ettim.

34+6 yani 1 hafta önde ise 35+6 mi dedi yoksa 33+6 idi 34+6 ile mi uyumlu dedi
Hayırli olsun şimdiden sezeryan günü için sağlıkla gelsin ins 😊

X