2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Canım Allah razı olsun.
Naspse 26nisan ama ben bu pazartesi komtrolümde bir iki gün öne almayı teklif edicem.
Koronadan dolayı aşırı yoruldm
İnşaAllah canm cümlemizden 🤲🏻
Çok zor hamilelikte gribal hastalıklar bu daha da ağır ve gebelikte iyileşme sürecidaha uzun oluyor ben oğlumda 20 gün ağır grip olmustum ciğerlerim sökülüyordı öksürürken. Zaten günü geldi sağlıkla al İnşaAllah kucağına doktor da yer varsa alır muhtemelen Rabbim yorgunluğunu aldın güç kuvvet versin İnşaAllah 🤲🏻 💕

İnşaAllah canm cümlemizden 🤲🏻
Çok zor hamilelikte gribal hastalıklar bu daha da ağır ve gebelikte iyileşme sürecidaha uzun oluyor ben oğlumda 20 gün ağır grip olmustum ciğerlerim sökülüyordı öksürürken. Zaten günü geldi sağlıkla al İnşaAllah kucağına doktor da yer varsa alır muhtemelen Rabbim yorgunluğunu aldın güç kuvvet versin İnşaAllah 🤲🏻 💕
Amin canım benim,burdaki herkes sorunsuz bir şekilde sağ salim atlatsın süreci🤲
hepimiz zorlu süreçten geçtik , kimse yakalanmasın hastalığa falan sürekli dua ediyorum.banada dua edio herkes biliyorum.🤲❤️💓

Eds yöntemini kullanan arkadaşlar var mı öncesinde 5 numara mı 6 numara mı almalı bir de renkli kısım biberon içinde olacak ya diğer kısım nasıl düz boru mu. Bebeğe çok süt gider mi.

Eds yöntemini kullanan arkadaşlar var mı öncesinde 5 numara mı 6 numara mı almalı bir de renkli kısım biberon içinde olacak ya diğer kısım nasıl düz boru mu. Bebeğe çok süt gider mi.
Ben hep yeşil uçlu kullanmışım sanırım o 6 numara oluyor, hata etmişim o daha geniş olduğu için mamayı çok rahat çekebildi inden ileriki dönemde biberonla aynı mantığa gelip meme reddi yapıyormuş. Gri uçlu olanı almak lazımmış. Evet diğer uç düz bebeğin ağzına giriyor o

Ben hep yeşil uçlu kullanmışım sanırım o 6 numara oluyor, hata etmişim o daha geniş olduğu için mamayı çok rahat çekebildi inden ileriki dönemde biberonla aynı mantığa gelip meme reddi yapıyormuş. Gri uçlu olanı almak lazımmış. Evet diğer uç düz bebeğin ağzına giriyor o
O zaman 5 numara gri uçlu diyorlardı onu almak lazım sanırım

Ben bugün olucem sancidan iyice uzadı sancılar feci sancı oluyor 😁 konuşamıyorum bile sancı zamanalri 🤦🏻‍♀️
Al benden de okadar.
Kasılmalarım çok sancılı.
Dün serum yedim yine(korona oldugum için öksürmekten kasılmalarım arttı)
Bugün şükür biraz daha normal kasılma sayısı.
Doktorum herhangi kötüleşme durumunda artık rahatca doğum yapabilir diyor tabi duamız vakti saatinde doğurmak.bu saatten sonra anne karnında durdugu hersaat bebeğin gelişimi için önemli.gerçi çocugum 1haftadır neler çekio karnımda umarım iyidir.sağlıkla doğuralım inşAllah 🤲

Al benden de okadar.
Kasılmalarım çok sancılı.
Dün serum yedim yine(korona oldugum için öksürmekten kasılmalarım arttı)
Bugün şükür biraz daha normal kasılma sayısı.
Doktorum herhangi kötüleşme durumunda artık rahatca doğum yapabilir diyor tabi duamız vakti saatinde doğurmak.bu saatten sonra anne karnında durdugu hersaat bebeğin gelişimi için önemli.gerçi çocugum 1haftadır neler çekio karnımda umarım iyidir.sağlıkla doğuralım inşAllah 🤲
İnşallah oturduğum yerde kaldım şuan geçmiyor 😔

Mustelanın şampuanı cidden çok iyi ama. Ben 8 yaşında kızıma bile hala kullanıyorum. Bir ara büyüdü setık dedim dalin vs aldım kafası resmen konak doldu. Bir de ilk sebamed almıştım egzama oluştu. Doktor kortizonlu krem veriyordu . Bi başka doktor mustela al şampuanı dedi ve bir kullanmada geçti bir daha da çıkmadı
Mustelanin içeriği iyi değil ama Dalin vs de sevmiyorum ben zaten eko test den geçmiş ürün alacağım şampuan olarak zararlı kimyasal içermemesi ilk tercihim

Mustelanın şampuanı cidden çok iyi ama. Ben 8 yaşında kızıma bile hala kullanıyorum. Bir ara büyüdü setık dedim dalin vs aldım kafası resmen konak doldu. Bir de ilk sebamed almıştım egzama oluştu. Doktor kortizonlu krem veriyordu . Bi başka doktor mustela al şampuanı dedi ve bir kullanmada geçti bir daha da çıkmadı
Yani birde konak olması için dışardan alması lazım mustela nasıl korudu ki konakdan eğer koruyorsa aşırı gereksiz kimyasal var demektir yanlış mı düşünüyorum 🤔

İnşallah oturduğum yerde kaldım şuan geçmiyor 😔
Benim 2. Olmasına ve ilkinde suni sancı almama rağmen doğal sancı nasıl hiç bilmiyorum🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Benimde resmen karnım acıyor artık bebek hareket ettikçe😭 sizinde öyle oluyormu nasıl bir sancı hissettiğiniz acaba benimki de sancı da ben anlamıyormuyum diye düşünüyorum

Rossmanda babydream diye bir ürün var Alman markası ekotest den geçmiş onlardan almayı düşünüyorum açıkçası bakalım ama bı doğsun da önce alırım diye acele etmedim

Benim 2. Olmasına ve ilkinde suni sancı almama rağmen doğal sancı nasıl hiç bilmiyorum🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Benimde resmen karnım acıyor artık bebek hareket ettikçe😭 sizinde öyle oluyormu nasıl bir sancı hissettiğiniz acaba benimki de sancı da ben anlamıyormuyum diye düşünüyorum
Hareket esnasında acı ayrı hissediliyor şuan hisseetigim adet sancisinin kat kat fazlası belim çıkacak sanki belden başlıyor kasiklarima vuruyor konuşurken nefessiz kalıyorum hala devam ediyor tanıdık bı cafeye geldim kaldım eşime dedim şimdi beni Alanya gelecek yuruyemiyorun biraz uzansam geçer belki 😔yarın taşınacagiz 10 da nakliyeciler gelecek ufak tefek toplanacaklae var hala eşimi bekliyordum ev dubleks hurclayamadim elektirik süpürgesi ve dolapdan indirilecek Ler var tam zamanı şu sancı 😓

X