2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Ben hiç kullanmadım ama ben de doğal temiz diye biliyorum. Çok kullanan vardı şırf bu yüzden.
Ya Bi de şampuana çok takılmıyorum ben 🙈bebek bezi krem falan daha önemli benim için.
Bende başta öyle düşünmüştüm ama egzama olmuştu kızım. Meğer şampuandan olmuş. Sebamed yapmıştı. Değiştirdim ve geçti. Doltorumuz ise bize ısrarla kortizonlu krem veriyordu.

Ben 1aydır öyleyim. Şimdide afedersin oturamıyorum. Kemiklerim ağrıyor
Bende bayadir oyleyim canim ustune yatmaktan omuzlarimda agrio..bide benm kuyruk sokumundada problem var 17 18 yaslarinda dûşmustum sagdan sola soldan saga donerken zor donuyorum agriyor..helede fazla yuruyeyim ev işi yapayim cok agriyor..bugun temizlik yaptim resmen ayaga kalkamiyorum😢

Bende başta öyle düşünmüştüm ama egzama olmuştu kızım. Meğer şampuandan olmuş. Sebamed yapmıştı. Değiştirdim ve geçti. Doltorumuz ise bize ısrarla kortizonlu krem veriyordu.
Ya evet sorunlu bir ciltse dikkat etmek gerek. En başta ben de sebamed kullandım. Konak olmuştu. Sonra uni baby kullandım hep. Hala ona devam ediyorum. Cilt açısından hassas değil şükür.

Ya evet sorunlu bir ciltse dikkat etmek gerek. En başta ben de sebamed kullandım. Konak olmuştu. Sonra uni baby kullandım hep. Hala ona devam ediyorum. Cilt açısından hassas değil şükür.
Ne güzel ben uni baby kullandım bu seferdekafası konak doldu hemde koca kız artık. Yine mustelaya döndüm mecbur

Kolay gelsin, insan gundelik hayatinda yaptiklarina alisinca fark etmeden yapip gidiyor, yoruyor kendini. Cok dikkat edin yormayin kendinizi. Sanci hafiflediginde de esiniz yetisemezse bile islere, kalan kalsin, hic yormayin kendinizi. En en onemlisi siz ve bebeginizsiniz.
Çok teşekkürler hiç bişey yapamıyorum kimildayamiyorum ağrıdan
Benimki öyle değil göbeğim acıyor o zaman benim çünkü suni sancıda aynı anlattığın gibiydi adet ağrısı gibi ama çok çok fazlası. İnşallah dinlenince geçer senin ama geçmezse doktoruna haber ver yada hastaneye gidn önlem olsun. Taşınma da tam zamanına denk gelmiş Allah kolaylık versin🙏🙏
Afedersiniz ama WC ihtiyacı var gibi ama yok günlük rutin herşey normal işledi açıkça söyleyemiyorum şuan ağrı iyice yayıldı vücuduma göğüs altlarima kadar ağrı var gaz gibi sıkıştırıyor resmen tamda bu geceyi buldu 😔

Böyle devam ederse Dr a gideceğim acile çok kötüyüm resmen bı yerimden nefes alıyorum belim çok fena ağrıyor hiç geçmedi bütün gün oturdum sayilir akşam beraber yaparız işleri diye öğleden sonra başladı 15:51 gibi çok siddetliydi bı ara hafifledi arttı sonra akşam üzeri buraya yazdığımda siddetlendi hafiflemedi öyle aman aman zor kimildiyorum gereksiz yerede gitmek istemiyorum da ama sancı çok

Acaba bebek kanala falan mı girdi dinlendiginiz halde geçmiyor mu durumunuz nasıl oldu ??
Dün doktor kafayı sahada indirmiş dedi suyun gelirse kanama olursa sancı vs ara cepden dedi ama bu kadar çabuk beklemiyordum ağrıyı stresden belkide dün gece uyuyamadim nasıl taşınacagiz diye bugüne vurdu belkide

Bu ara vajinama sanki iğne bağırmış gibi ince bı sızı ağrı girdi o geçti kanama vs hiç bişey yok ama sancı beni öldürecek oturup ağlayacağım o durumdayım saaatlerdir

Kizlar gece uykunuz nasil? bn bu aralar pek rahat uyuyamiyorum hangi tarafa donsem 10 dk sonra o tarafim ezik gibi agrio..bel bosluguma yastik birakiyorum ama yinede zor oluyor..
Uyku probleminden ölebilirim ama direniyorum. Sola yatıyorum uykuda asla dönemiyorum 2saat yattı isem dönmek için vücudum kendini uyandırıp öyle döndürüyor beni ve uyuşmuş ağrı içinde dönüyorym dönmem 20 sn yi buluyor galiba karnımı iki elimle tutup dönüyorum çok ağrıyor karnım her gece 2 3 kez kalkıyorum rahat :işsiz::uykucu:

Bu ara vajinama sanki iğne bağırmış gibi ince bı sızı ağrı girdi o geçti kanama vs hiç bişey yok ama sancı beni öldürecek oturup ağlayacağım o durumdayım saaatlerdir
Sancı dinlendikçe geçmiyor şiddeti artıyorsa hemen bi.acile git canımm, buraya da yaz son durumu

Böyle devam ederse Dr a gideceğim acile çok kötüyüm resmen bı yerimden nefes alıyorum belim çok fena ağrıyor hiç geçmedi bütün gün oturdum sayilir akşam beraber yaparız işleri diye öğleden sonra başladı 15:51 gibi çok siddetliydi bı ara hafifledi arttı sonra akşam üzeri buraya yazdığımda siddetlendi hafiflemedi öyle aman aman zor kimildiyorum gereksiz yerede gitmek istemiyorum da ama sancı çok
Bence ihmal etme hiç. Bazı kişilerde doğum sancısı belden vurur. Mutlaka git

Kızlar çok şükür ömerim doğdu 37+4 te 14 Nisan 20:55 te normal doğdu. Şuan hastanedeyiz. Detayları sonra anlatacağım inşallah
Hayırlı olsun gözün aydın çok sevindim senin adına ☺️ darısı başımıza artık evet detayları bekliyoruz kaç kilo doğdu kendi sancinla mi oldu zor muydu artık anlatirsin 🙏

Nasıl oldun acaba durumun nasıl hastaneye gittin mi ??

X