2021 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Seroglu

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
165
99
31
Merhaba kızlarr Temmuz 21 tüp bebek denedik. Rabbime şükürler olsun 10. Günde 22,42 çıktı değerim 2 sonra testi kan testini yeniden yaptık 92 çıktı tekrar 2 gün sonra kan testi yaptı beta yani 183 çıktı değerim çok heyecanlıyım. İnşallah boş gebelik değildir değilse Nisan da bebeğimizi kucağımıza alacağız Allah izin verirse inşallah😍 sizde durumlar nasıl ??

Merhaba arkadaşlar. Seroğlu öncelikle hayırlı olsun..benimde evde yaptığım gebelik testi pozitif çıktı. Henüz doktora gitmedim. Herşey yolunda giderse inşallah ikinci bebeğime de Nisanda kavuşacağım gibi..

Merhaba arkadaşlar. Seroğlu öncelikle hayırlı olsun..benimde evde yaptığım gebelik testi pozitif çıktı. Henüz doktora gitmedim. Herşey yolunda giderse inşallah ikinci bebeğime de Nisanda kavuşacağım gibi..
Merhabalar hayırlı olsun inşallah , hayırlısıyla kucağınıza alırsınız. Ne zaman doktora gideceksiniz

Çok teşekkürler. Şu an şehir dışında olduğumdan önümüzdeki hafta gideceğim doktora.. bu arada belimde ve alt karnımda zaman zaman ağrı oluyor, sizde de var mı böyle bi ağrı? Diğeri 5 yıl önceydi unutmuşum resmen :)
Merhabalar hayırlı olsun inşallah , hayırlısıyla kucağınıza alırsınız. Ne zaman doktora gideceksiniz

Çok teşekkürler. Şu an şehir dışında olduğumdan önümüzdeki hafta gideceğim doktora.. bu arada belimde ve alt karnımda zaman zaman ağrı oluyor, sizde de var mı böyle bi ağrı? Diğeri 5 yıl önceydi unutmuşum resmen :)
Evet vardı ama belirtiler her zaman doğru çıkmıyor diye heveslenmemiştim🙈

Bende yeni öğrendim idrarda silik çizginin ardından hcg değerim 70 çıktı. Rabbim nasip ederse ilk olacak. Heyecan hat safhada. 2021 nisan anne adayları olarak hepimizin gözü aydın☺☺☺
Yaaa tebrik ederim çoook sevindim. Rabbim sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah. Şimdi sıra Allah izin verirse kese görmeye sonra da kalp atışını duymaya 🙈

Selam kızlar bende dün evde yaptığım gebelik testi net 2 çizgi çıkmasıyla hamile olduğumu öğrendim. İkinci bebeğim olacak Allah kısmet ederse. 1 hafta önce yerleşme kanamam oldu ilk hamileliğimdeki gibi, bel ağrısı ve kasıklarda yanma oluyor bende. İlk kontrolümüz 2 eylülde. İnşallah hepimiz sağlıkla kavuşuruz yavrularımıza.

Selam kızlar bende dün evde yaptığım gebelik testi net 2 çizgi çıkmasıyla hamile olduğumu öğrendim. İkinci bebeğim olacak Allah kısmet ederse. 1 hafta önce yerleşme kanamam oldu ilk hamileliğimdeki gibi, bel ağrısı ve kasıklarda yanma oluyor bende. İlk kontrolümüz 2 eylülde. İnşallah hepimiz sağlıkla kavuşuruz yavrularımıza.
Hayırlı olsun inşallah. Sağlıkla kavuşalım yavrularımıza..bel ağrısı ve kasıklarda yanma ne kadar sürüyor peki sizde? Benim ek olarak
pelvis bölgesinde de ağrı var. İdrar yolu iltihabı mı oldum diye endişeleniyorum..

Canım sen adetine kaç gün kala öğrendin

Ben de nisan annesi olmayı çok isterdim. Ama sanırım olmadı. Kızlar bugün dayanamadım kan vermeye gittim ilişkimin üzerinden 9gün geçti adetime 6gün var sonuc negatif. Doktor küçük olduğu için çıkmamış da olabilir dedi bilmiyorum. Adetimi bekliyorum artık. Ama sağ kasığım hala çok ağrıyor

Hayırlı olsun inşallah. Sağlıkla kavuşalım yavrularımıza..bel ağrısı ve kasıklarda yanma ne kadar sürüyor peki sizde? Benim ek olarak
pelvis bölgesinde de ağrı var. İdrar yolu iltihabı mı oldum diye endişeleniyorum..
Yanma sürekli olmuyor ara ara oluyo özellikle sabahları öğlene kadar. Benimde hamileliği öğrenmeden önce yerleşme kanamasından sonra olmuştu agrıyordu hani mantar gibi olur ya afedersin çok akıntın olur. Bi ara dr krem vermişti onu kullandım geçti. Oğlumu hala emzirdiğim için dr emziren anneler için kullanılanı vermişti 2 günde kaşıntı agrı hiçbirşey kalmadı.

Allah’ım inşallah şurda bende yerimi alıp Nisan’da ANNE olabilirim Uğur getirsin inşallah 🤲🏼🥰🥰♥️ Transferin 2.gününü de devirdik beklemedeyiz dua bekleriz anneler 🥰🤲🏼

İnşallah tutunurlarda hep beraber sağlıkla alırız kucağımıza. İkizmi transfer?

X