2021 Nisan Anneleri

Kızlar benim yatışımı yaptılar, nstde bebeğimin davranışları yavaş çıktığı için biraz da açılmam varmış tüm gece kontrol edip yarın doğumu başlatacaklar suni sancıyla.
Hayırlısı olsun canım, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Kolaycacık geçsin doğumun. Kontrol altında olman çok iyi. İçini ferah tut. Bizlerde size dua ediyor olucaz. ❤️

Kızlar benim yatışımı yaptılar, nstde bebeğimin davranışları yavaş çıktığı için biraz da açılmam varmış tüm gece kontrol edip yarın doğumu başlatacaklar suni sancıyla.
Sağlıkla gelsin bebişin canım doğumun çok kolay olur inşallah 🙏
Bizim de bayadır haZır bekliyoruz canım bende orta boy hazırladım yetti bana sadece bir valiz çantaya gerek kalmadı bir tarafını kendime bir tarafını bebeğe hazırladım 😊
Ben de iki tarafını da kullandım ama nedense valize sığamadım çantaya da el altında olması iyi olacak şeyleri koydum devamlı valizle uğraşmayalım diye 🐣

senin hissettiğin bebek hareketleri nasıldı?
Şimdi iyi bebek hareketleri ama doktor sadece ona bakarak demedi sanırım. Şimdi serum falan veriyorlar çünkü. Kendi doktorum acil bir durum olursa gelecek, sabah 8 gibi suni sancı verecekler. Birazcık korkuyorum. 2 cm açıklık var dedi doktor. Nişanda sadece pembe, kırmızı olmuyormuş kızlar aklınızda olsun 😃 benim koyu sarı gibi bir parça olarak geldi. Normal beyaz akıntıdan çok farklıydı. İki gündür iğne batması gibi oluyordu, hafif hafif ağrım da oluyordu

Sağlıkla gelsin bebişin canım doğumun çok kolay olur inşallah 🙏

Ben de iki tarafını da kullandım ama nedense valize sığamadım çantaya da el altında olması iyi olacak şeyleri koydum devamlı valizle uğraşmayalım diye 🐣
İyi yapmışsın canım geriye kaldı bebişlerin gelmesi sağlıkla gelsinler inşallah artık beklemek kaldı bize doğuma kadar da dinleniriz biraz

Bekledikce gelmiyorlar bacim 🤣🤣🤣 naz yapiyorlar 😂😂😂
Valla ilk kızımda herşeyi sona bıraktım zart doğdu halılarım bile yıkamdaydı halksız eve geldi 😂 Bu sefer herşey hazır hanfendi içerde salınıp duru😂 Kanaldasın işte ak gel😆 Saçlarımı bile boyattım beyazlarım çıkmadan gelmezse anlaşıldı bu kız Relax olacak😬

Şimdi iyi bebek hareketleri ama doktor sadece ona bakarak demedi sanırım. Şimdi serum falan veriyorlar çünkü. Kendi doktorum acil bir durum olursa gelecek, sabah 8 gibi suni sancı verecekler. Birazcık korkuyorum. 2 cm açıklık var dedi doktor. Nişanda sadece pembe, kırmızı olmuyormuş kızlar aklınızda olsun 😃 benim koyu sarı gibi bir parça olarak geldi. Normal beyaz akıntıdan çok farklıydı. İki gündür iğne batması gibi oluyordu, hafif hafif ağrım da oluyordu
Aaa hadi ya iyi oldu öğrendiğim ben kırmızı bekliyorum her peçeteye bakışımda ilkinde kırmızı gelince benim😂 hiç korkma cnm bakarsın gelir kendi sancın sabaha ben sen gibi 2cmle yattım sabaha kadar ayetel kürsi okudum sabah 5de geldi kendi sancım öğlen 2de 20dk da doğmuştuk☺️🤗

Kızlar ben daha bebek çantası almadım daha ya baktım valize sığmadı otlar çaylar dedim alayım çantada şunu düşündüm alan var mı ikisi arasında kaldım ya 🤭 hangisini alsam kiii😬

Eklentiler

• FB849841-5B43-46BE-B562-099209FD97CF.png
    FB849841-5B43-46BE-B562-099209FD97CF.png
    302,6 KB · Görüntüleme: 42
  • DB9815B8-5598-45DA-BDEC-2721E268F16F.png
    DB9815B8-5598-45DA-BDEC-2721E268F16F.png
    380,4 KB · Görüntüleme: 50
Aaa hadi ya iyi oldu öğrendiğim ben kırmızı bekliyorum her peçeteye bakışımda ilkinde kırmızı gelince benim😂 hiç korkma cnm bakarsın gelir kendi sancın sabaha ben sen gibi 2cmle yattım sabaha kadar ayetel kürsi okudum sabah 5de geldi kendi sancım öğlen 2de 20dk da doğmuştuk☺️🤗
Benimde kirmiziydi degisik bir yapisi vardi.Sari hic beklemiyordum🤭🤭Allahim simdi sarilarda risk grubu 😅😅

X