2021 Nisan Anneleri

Yağmur yagiyor disarida.Bu havada dogurmasin kimse 😅 Bol bol dua edelim berekete ins gunduz saati,guzel gunesli bir bahar gunu dogsunlar 😅
İnanır mısın bugün bende aynı şeyi düşündüm bu havalar çok geriyo beni hiç mutlu olmuyorum dedim inşallah güzel güneşli bi hava da doğar :KK70:

Kızlar bugün de tuttum içerde şükürler olsun..Yarın sabah 8 de yatisim yapılacak.Bana da dua edin...Heyecandan birşey yiyemiyorum..Evden çalışıyordum.Bu saate kadar bilgisayar başındaydim son bir evi süpürüp sildim.Herseyim hazır ama çok garip duygular içindeyim.. Hayırlısı ile gelsin artık diyorum..
Canım dualarim seninle saglicakla kucagina alicaksin insallah.

Kızlar bugün de tuttum içerde şükürler olsun..Yarın sabah 8 de yatisim yapılacak.Bana da dua edin...Heyecandan birşey yiyemiyorum..Evden çalışıyordum.Bu saate kadar bilgisayar başındaydim son bir evi süpürüp sildim.Herseyim hazır ama çok garip duygular içindeyim.. Hayırlısı ile gelsin artık diyorum..
Hakkında hayırlısı olsun güzel haberlerle gel 😍

Kızlar oğlum doğdu, 9 saat sancı çektim açılmam hiç artmadı doktor da sezaryen dedi. 3170 gram 50 cm doğdu. Spinal sezaryenle doğdu, ilk başta hafif boyun ağrısı falan hissettim şimdi daha yeni bacaklarım açılmaya başladı, biraz ağrım var.
Peki boyu kilosu size söylenildiği gibi mi çıktı

Ay benimkide öle kanala girmiş duruyor yüzünü bile göremedim, başlarda aman erken gelme diyordum şimdi hergün neredesin sen diyorum😂 şu suları okuyup üfleyip dikecem kafaya gari
Hadi siz doğurun da sıra bize gelsin canlar 🤣🤣 zamanında olanlar doğurmadı olmayanlar doğurdu 🤣🤣 sanırım biz daha çok bekleriz 😁

Kızlar oğlum doğdu, 9 saat sancı çektim açılmam hiç artmadı doktor da sezaryen dedi. 3170 gram 50 cm doğdu. Spinal sezaryenle doğdu, ilk başta hafif boyun ağrısı falan hissettim şimdi daha yeni bacaklarım açılmaya başladı, biraz ağrım var.
Gözün aydın canım :KK36: Maşallah kilosu boyu çok güzel 🙏 Bol öpüp koklamalı günleriniz olsun:KK51:

Canım benim hayırlı sağlıklı doğumun olsun inşallah müsait olur olmaz bizi bilgilendir lütfen dualarımız seninle ve bebişinle güzel haberlerle gel topiğimize 🥰🥰

Ayy maşallah 🧿😍 Allah analı babalı hayırlı sağlıklı bir ömür nasip etsin canım, geçmiş olsun çok 🙏

Sağlıkla mutlulukla al bebişini kucağına inşallah 🙏
Kasılma karnın sertleşiyor basket topu gibi bir tarafa toplanıyor sonra gevşiyor zaten kasılınca elle karnını taş gibi olur geçince elle elinle basabilirsin yumuşar onlar kasılma Doğuma hazırlık şuan başladı benim tüm gün olmuyor bu saatlerde başlıyor akşamları başlıyor bende kasılmalar, sancı son radde belden vuruyor ama değişik bişi o böle yerinde duramıyorsun ama 10 dk sonra geçiyor kalmıyor bişi 10dk sonra geliyor yerinde duramıyorsun öyle öyle düşüyor 5dk ya açılma tamamlanıyor Allahın hikmeti☺️ Nişandan sonra işte o sancı olayı başlıyor ☺️
Evet özellikle akşamları o sertleşmeler oluyor ama belime kasığıma falan vurmadığı için düzenli de olmadığı için pek dikkat etmemiştim şimdi anladım ama teşekkürler canım 🤗

Nstden anlayan var mı bu arada

Eklentiler

• IMG_20210322_205909.jpg
    IMG_20210322_205909.jpg
    46 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20210322_205844.jpg
    IMG_20210322_205844.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 43
Sağlıklı mutlu ömrü olsun bahtı açık olsun canım çok sevindim 😍

Gözün aydın canım..Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin...Darısı bana sabah bende yaşayacağım..Kahve ve bol su iç canım..Ben de ağrılardan korksamda spinal istiyorum o anı yaşamak herşeye bedel..

Gözün aydin canim. Allah anali babali büyütsün🥰 kokla oglusu bizim yerimizede♥️

Hayirli olsun canım uzun saglikli yaslari olsun bol su ve kahve icmeye calis.

X